Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie porównanie nie jest obiektywne, bo w A4 jest BKN bazowo 204KM i inna skrzynia biegów, a w A5 CAPA 240KM. A4 chodzi jak wściekła, a A5 troszkę zamula, ale nie jest źle Pewnie na wiosnę program do A5 też wjedzie dzieki. wrociesz do Aligatora?
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakiego czujnika? przypadkiem nie chodzi o czujnik roznicy cisnien? On sie chyba sam adaptuje... Tak, wymienilem i musze w Coding II wyzerowac wartosci. Niestety w moim vcds 10.6 ta funkcja nie jest aktywna. No wlasnie guzik Coding II jest nieaktywny :-/ Znam tylko taka procedure: VAG-COM/VCDS > Auswahl > 01 - Motorelektronik > Codierung 2 - 11 30605 = Anpassung Drucksensor 1 für Abgas (G450) lub taka z passata: 1. Zündung EIN 2. 5 Sekunden warten 3. Zündung AUS 4. 40 Sekunden warten Pierwszej nie moge zastosowac, druga nie dziala...
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    f*ck Moj vcds 10.6 nie obsluguje kodowania II czyli nici z adaptacji czujnika
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Staszek, widze, ze masz porownanie: 3.0 z i bez wirusa, mozesz cos napisac? zadowolony z remapu? Odczuwalna roznica z A5?
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie nienajgorzej sie stalo, ze to G450. Balem sie, ze DPF niedomaga, a tu sie okazuje, ze ma 0,21 l sadzy wiec chyba jeszcze posmiga. Pytalem w berlinskim aso - 65 jurkow, tyle, ze na ebayu sprzedaja oryginaly po 41... Ustalam numer czesci z jednym sprzedawca i zamawiam. NEU Audi Differenzdrucksensor DPF Sensor A3 A4 A6 TT G450 Drucksensor Filter | eBay Gdyby ktos mial akurat otwarty katalog i mogl potwierdzic numer.. A4 '08 silnik CAPA... Zrobie fotki przy wymianie i opisze dla potomnych.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jutro podjade. Dzieki Grzes. PS: Audi jest wierne jak pies, pierwsza awaria dokladnie w momencie gdy moge juz smigac skuterem (od pierwszego marca) i uruchomilem Californie na lato. Wczesniej nie zawiodl, wiedzial, kiedy przejsc w tryb serwis. Dobry audik.
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki Grzes, doczlapalem do domu, lookne na spokojnie. jest spora szansa, ze G450 bo wyskoczyl rowniez jego blad: 5 Faults Found 5188 - Diesel Particulate Filter (Bank 1): Restricted/Clogged P242F 00 [175] - No Signal/Communication Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:11:02 5462 - Starter Control; Returned Message: 50 Short to Ground P3053 00 [032] - Short to Plus Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 15 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:09:58 5253 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Signal too High P0473 00 [032] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation 5162 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Implausible Signal P0471 00 [096] - Open or Short to Plus Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 125632 km Date: 2013.02.13 Time: 18:56:44 5189 - Particulate Trap Bank 1: Efficiency Below Threshold P2002 00 [047] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:11:02 ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- to ostanie pytanie i wiecej nie marudze: moze ktos podrzucic numer tej czujki G450 czy jest tojakis standard?
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Help! Wszedl w tryb serwisowy i nie chce wykasowac tych bledow: Co mu? Czujnik padl? Dpf wyglada chwilowo tak: Nie da sie tak jezdzic
  9. Zrobiłem podłączenie oświetlenia nóg na przód - kodowanie bez problemu i wszystko działa jak należy. Regulacja jest, włączenie oświetlenia na pełną jasność przy otwieraniu tylnych lub przednich drzwi. Przy okazji zrobiłem test z żarówkami w miejsce led: również działają, sterownik nie zapisuje błędów. Tak więc przód jest, a co z tyłem??? Podpinales jedna zarowke czy wiecej? Bo jedna to chyba bez problemu dzwignie sterownik, ale z wieksza iloscia moze miec problem
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale zamykalo ci obieg przy spryskach?
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja chyba to mam. Ktory to numerek dla klimatronika? Tez wydaje mi sie, ze tylko w 2/3 strefowej klimie ta opcja jest dostepna. Czy w kazdej wersji zamyka sie obieg powietrza, gdy uzywa sie spryskiwaczy, czy wlasnie tylko w przypadku posiadania tego czujnika? U mnie sie nie zamyka jednostrefowa. Mozna to zakodowac? Bylo by super
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czad! :thumbup1: szkoda, ze muze puscili
  13. tak, na fisie olej wyskakuje tylko po otwarciu maski silnika.
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, może późno, ale ja przed zakupem korzystałem z tej strony VIN decoder for AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, MITSUBISHI, OPEL, FORD, vin code check, vin decoding. Co prawda płatne - 3,75EUR, ale listę wyposażenia dostajesz praktycznie od ręki (do 15 min to trwa). Pozdrawiam, Damian Fajna stronka. Mnie policzyło 95 centów. tak, audi 0.95€ rosyjska strona ale dziala. raport bardzo szczegolowy, po angielsku. potwierdzilem np, ze mam u siebie elektryczny dogrzewacz: Electric auxiliary air heater
  15. U mnie jest seryjnie, bardzo wygodne. Na mmi w menu car oraz po otwarciu maski np na stacji na chwile sie pojawia raport na fisie.
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, może późno, ale ja przed zakupem korzystałem z tej strony VIN decoder for AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, MITSUBISHI, OPEL, FORD, vin code check, vin decoding. Co prawda płatne - 3,75EUR, ale listę wyposażenia dostajesz praktycznie od ręki (do 15 min to trwa). Pozdrawiam, Damian Dzieki! O cos takiego chodzilo.
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chopy, mozna gdzies po vinie zdekodowac wyposazenie auta? ktos cos podpowie?
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chopy, mozna gdzies po vinie zdekodowac wyposazenie auta?
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    możecie się zawieść.. nie umiem szydełkować Namaluj naklejki!
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    napisalem mu.. w kazdym razie jesli ktos szuka to to naprawde igla z salonu w pl. nie wiem tylko jaki debil im doradzal w salonie, ze tylko mmi basic..
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto znajomych, praktycznie niejezdzony, maja kilka aut: http://otomoto.pl/audi-s5-C27862449.html
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    -ło. Z powodu ceny, a co za tym idzie małego popytu zaprzestali produkcji. Wygląda to kozacko na żywo. Poza tym(chyba)nikt takiego moda na forum nie ma. Aha. PL wersji nie bylo zdaje sie?
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3M robi
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie koroduje ci klapa w tym miejscu ? ja w prawie w kazdym sedanie to widziałem Nie zwrocilem uwagi, sprawdze. Tu fota wywiniecia blotnika, ktos pytal: Jak na tak zaawansowane auto to i tak w sumie niewiele wpadek. Audi mi podpadlo w A5. Kolega odebral wlasnie polifta i bangolufsen totalnie nie gra w tym aucie. Mam wrazenie, ze raz bang zrobil projekt w limo a4 - tu gra najlepiej, kombi moze jeszcze, ale w a5 wrzucili troche z obydwu i wyszla z tego kupa. Porownywalismy w kilka osob, pytalismy nawet ignorantow - wszyscy zgodni. A5 ma sknoconego banga.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.