Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bar_ek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bar_ek odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    łożysko wciskowe z tuleją prowadzącą 0B4 198 165 wg Etki
  2. Dzięki kolego. Jak wymienię to dam znać w wątku czy jest ok. Pozdrawiam.
  3. Proszę o pomoc w ustaleniu usterki, błąd powraca po wykasowaniu. Przypuszczam że czujnik różnicy ciśnienia do wymiany, ale wolałbym się upewnić żeby nie wtopić 200zł: 5 - ilooa znalezionych b3edów. Oto one: 4914 - Filtr cz1stek sta3ych; czujnik ró?nicy cionienia: sygna3 niewiarygodny P2453 00 [096] - Dolna wartooa skrajna przekroczona 5182 - Filtr cz1stek sta3ych; zespó3 1: za ma3a skutecznooa P2002 00 [096] - Wadliwy 5262 - Czujnik cionienia spalin 1 (G450): sygna3 za niski P0472 00 [175] - Wadliwy 5293 - Jedn.steruj1ca przepustnic1; sterowanie silnika nastawczego: sygna3 za du?y P2103 00 [032] - Odczytaa pamiea usterek 5162 - Czujnik cionienia spalin 1 (G450): niedopuszczalna wartooa sygna3u P0471 00 [096] - Przerwa / zwarcie z plusem Kody gotowooci: 1 1 0 0 0 Autem zrobiłem ok 2000km, a błąd pojawił się jakieś 300km temu. Z góry dzięki za pomoc...
  4. Witam koledzy. Mam taki problem ze swoją nowa audi-czka. Chodzi o model A4 B8 2.0 TDI 143KM CAGA. Zacznę od tego, że auto na jałowym lekko drży czego nie obserwuje się przy wysokich obrotach i szybkiej jeździe. Niestety jak "ruszę z kopyta" i wysprzeglę, żeby wbić dwójkę to w trakcie wciskania sprzęgła słychać stukot i lekkie szarpniecie - tak jakbym wjechał w dziurę w drodze. Przy dobrym wstawieniu miedzy dwójką a trójką też się pojawia, ale w mniejszym stopniu. Na pozostałych biegach jest ok, tak samo jak przy spokojnym ruszaniu. Nie ma także żadnych niepożądanych objawów nawet do 180km/h. Dodam też, że auto było zdrowo uderzone w bok i prostowane na ramie zawieszenie jednak nie ucierpiało i gołym okiem pod spodem wydawało się wszystko ok. Czy takie objawy to dwumas czy może zacząć od poduszek na skrzyni a potem na silniku. Przebieg udokumentowany 160tys. Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.
  5. Cześć wszystkim. Jestem od kilku dni szczęśliwym posiadaczem audi A4 B8 . Dzięki temu mogę tu do Was zawitać... Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.