Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
dzieki wszystkim za info o VIN
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
oblookalem na podnosniku, stawiam na dolne sworznie kulowe. u mnie maja luz. laczniki mam z amelinium
-
B8 TrOOOOp
Cuber, ale w gre pewnie wchodzi tylko org. soft serwisowy, co? Nie ma jakis online dekoderow?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
do mnie laczniki jeszcze nie doszly.. :-/
-
B8 TrOOOOp
Panowie, umial by ktos z Was wyczytac wyposazenie z VINu?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Gabrys pisal kilka postow wyzej.. przy tym skrzypieniu wsadzilem lape pod wahacz i tam czulem wibracje generujace skrzypienie najmocniej..
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
tak, na samym dole..
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
a sworzen kulowy pod wahaczem?
-
B8 TrOOOOp
Staszek gratki, napisz jeszcze w jakiej firmie sobie poradzili..
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
... a za chwile beda robione z kompostu... Przeraza mnie to coraz bardziej.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
skrzypi dalej czy cisza?
-
B8 TrOOOOp
Staszek, a ew. plukanka filtra? gdzies czytalem, ze motul to ma jakis sprzet do tego.. grzebales przy obejmie? czy lubia spadac? moze da sie temu jakos zapobiec?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
ciekawe czy to samo co na focie - to by potwierdzilo, ze to LEMFÖRDER
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
tez plastik???
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
tyl tez ma luzy czy zmieniasz 'profilaktycznie' ? LEMFOERDER kosztuje 64 pln, tyl 37, obydwa z plastiku.. ciekawe czy oryginal tez od nich w czarnym plastiku. sa zammienniki z aluminium. dzieki za numery!
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
u mnie to samo 130 tys km, ostatnio slyszalem lekkie skrzypienie.. daj pls znak co to. i jak? udalo sie namierzyc skrzypienie? gdyby ktos mial numer lacznikow - bede wdzieczny..
-
B8 TrOOOOp
Zabawne, znow pojezdzilem wynajetym autem i powiem Wam, ze to szybko leczy z rozstania z audi... Przepasc miedzy popularnym autem, a premium jest ogromna.
-
B8 TrOOOOp
Jasne, to raczej kwestia swiadomego wyboru i dopasowania zasobow do aktualnych potrzeb. Chwilowo auto glownie stoi na parkingu podziemnym i sie kurzy - jezdze nim od czasu do czasu bo wiem, ze auto nie lubi stac, choc chetniej wsiadl bym na jednoslad w taka pogode Pozdrowienia!
-
B8 TrOOOOp
wrzucam wstepne info tutaj, niebawem wrzuce ogloszenie, musze sie rozstac z luksusowa zabawka - rozsadek i plany mieszkaniowe gora - mocarne, bezwypadkowe i zadbane 3.0 tdi quattro '08 zmieni wlasciciela. dziekuje za pomoc przy modach, mam nadzieje, ze auto zostanie w dobrych i swiadomych rekach, to nieczesta, a moim zdaniem genialna konfiguracja dajaca ogromna przyjemnosc z jazdy. wrzuce linka jak sie zbiore i powiesze ogloszenie. ew pytania na maila prosze.
-
B8 TrOOOOp
Ktos pytal o fotke lampy stop trzeciej
-
B8 TrOOOOp
Czyli wystarczy zakleic i bedzie jasno non stop? Ja mam auto, ale kolega w a5 placze...
-
[ALL B8] <<< S-line na 4 kopyta >>>
witamy w gronie czteropednych
-
B8 TrOOOOp
znow bedzie sporo nowych ofert nowek sztuk od niemca..
-
B8 TrOOOOp
W concercie smiga 32 gb rowniez, choc radio odczyta z tego co pamietam max 20 gb utworow. Imho tylko szybka 16 gb class 10 ma sens. Inaczej przy kazdym przelaczeniu na karte dlugo sie czeka na scan listy utworow
-
B8 TrOOOOp
Sa gumowane w b8? Oo to chyba misze poszukac, bo taki marny chrom to niech sobie audi wsadzi...