Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka: Po przeczyszczeniu wszystko ok.
  2. Wymieklem, super. Jest juz w Dziale kodowania cos nie moge znalezc
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    abram, auto ma 4 slady, ze oddajesz 30 % taniej niz cena?
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po roku znow nauczylem sie czegos nowego o moim vaderze.. zorientowalem sie ostatnio, ze nie dzialaja mi spryskiwacze reflektorow.. dzis dolalem plynu i zadzialaly! to madre autko odlacza zuzycie resztki plynu na swiatla, w koncu szyba jest wazniejsza.. fis poinformowwal mnie rowniez o przepalonej zarowce swiatla cofania - wiecie co tam siedzi i czy da sie wrzucic zamiennik led?
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hohe - na 100% jest taka mozliwosc. nie moge tylko sprawdzic gdzie mam za daleko auto.. pogrzeb vcdsem, a znajdziesz. oo teraz widze, ze Grzes juz wrzucil screeny. Gab, nie chodzi o drogowe swiatla tylko mijania.. Oczywiscie w menu CAR sa tez trzy ustawienia.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wewnatrz? nie, tu to inaczej rozwiazano. glosnik jest w wydechu i gra roznie w zaleznosci od tego czy jedziesz po miescie, czy po autostradzie, cuda panie..
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma jakis glosnik w tylnej puszce, ale czy taki jak w becie nie wiem.. jak to dziala nie wiem.
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Slychac go fajnie nawet ponad 200kmh. Poganialem sie chwile z nowym a6 3.0 na a2 jakos przed swietami, nieznacznie zostawil mnie w tyle (u mnie nadal seria, mysle, ze byl zdziwiony jak nieznacznie) i milo zaskoczyl dzwiekiem wydechu.
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na sto procent chronione. Smigalem w grudniu na lotnisku w rudnikach na swiezym sniegu caly dzien i nie przypominam sobie by byl ten klopot.. Na esp oczywiscie odejmowal gaz, ale nawet rozsadnie, tzn jak tylko odzyskiwal grip na przednich kolach to puszczal. Specjalnie duzo trenowalem na esp bo tak jezdze na codzien. Podoba mi sie jak pozno wkracza esp, podoba mi sie tez bardzo specyfika napedu - duzo latwiej kontrolowac poslizg niz w subaru ktore ucieka ryjem, jest bardzo neutralne. Tu tyl dominuje. Poza tym dwa razy szukajac granicy mozliwosci wylecialem z pasa przy ponad 120 kmh krecac baczki, ale tam to jest bezpieczne. Odejmowania gazu przy wylaczonym esp nie zauwazylem. Model 2008. ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Pewnie tylko ty ;-) Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic a chodzi ci kiera ciezej czy nie? ja po przesiadce z b6 do b8 odczuwam ze kiera chodziła sporo cięzej, myślałem ze to szerokie opony ale oststnio jechałem kolego a5 i tam kiera lekko chodzi... Nie, chodzi super lekko. Jak jezdzilem 2.0 tdi przed liftem to chodzila ciezko - servotronoc byl opcja. W polifcie jest elektryczne wspomaganie - odczucia jak u mnie tylko z mniejszym feedbackiem z kola.
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy esp off odcina ci gaz? Dziwne... 3.0 q?
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niestety ok.. moze by tak wymienic plyn?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie tylko ty ;-) Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie tylko ty ;-)
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    inviz, kosztowaly podobnie od ASOwych klockow, zobacz w intercars jak to kosztuje do Twojego. Tarcze zwykle, tj nowe ATE. Na razie pierwsze 500 km i wszystko ok. Jak pojezdze to dam znac. ATE Bremsen - Klocki hamulcowe ATE Ceramic
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Furka po przegladzie, tu uwaga: tplyn w zbiorniczku 230oC wrzenie, a juz przy zacisku 160oC - pilnujcie mechanikow jak Wam sprawdzaja plyn hamakowy. Zalozylem nowe klocki tyl i klocki tarcze przod, pierwszy raz klocki ate ceramic. Zobaczymy czy faktycznie takie czyste i skuteczne. taki mam stan filtra: chodzi o 'vol Ash' ??? jesli tak to chyba nie jest zle, bo limit 0,56 zdaje sie?
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Artua, pierwsze co sprawdzilem po kupnie to sterownik. Niestety. Ciekawe, czy jego wymiana to wielkie halo... ?
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ciezko kupic? BARDZO bym chcial to domodzic u siebie.. bardzo mi brakuje tej funkcji.
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy ja wiem, czy to jest zaleta? np: to co u nas nazwiesz lista czesci (np przy listowaniu podzespolow danego elementu) oni nazywaja 'bauteilverfolgungsliste' - wypowiedz to
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://shops.audi.com/de_DE/web/zubehoer/p/sonnenschutzsystem-2er-set-8k5064160a-10?articleId=51014#c3388
  21. dzieki za info.
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    byly tez oryginalne oslonki mocowane na wcisk.. mnie sie podobaja... rowniez wesolych!
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a DPF? moze warto? ile Cie wyniosl komplet nowych wtryskow?
  24. Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka? Tez to wozilem w aucie jak blondynka...
  25. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O masz wersje z czujnikami na kolach? Chyba unikat w tej chwili...? Gabriel, moze warto przed wymiana wtryskow czy DPF powalczyc? Jet Clean Tronic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.