Treść opublikowana przez gregski
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ciekawe, myslalem, ze mozna tylko zamiennie - albo awaria albo mrugajacy stop.. A tu prosze..
-
B8 TrOOOOp
Panowie, moze ktos podpowie na ktorym bicie to wszystko wylaczyc? Moj soft 10.6 nie ma Long time coding helpera niestety i nie widze opisow do bitow. Radio symphony.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Swiete slowa, na razie nie nacieszylem sie jeszcze seria, zawsze banan na twarzy )
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
A sam soft nienada?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Orzel, czyli spokojnie mozna podjechac do aligatora i poprosic o strojenie 3.0 tdi na Orla?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Zalezne od jazdy pewnie podobnie do serii.. Czyli podobnie do 2.0 tdi.
-
B8 TrOOOOp
Dzis go probowalem wypalic obserwujac parametry, udalo sie zejsc z 30 do 7. Do tego traska 500 km dosc szybko - powinno byc ok. Posiedzialem dzis z czlowiekiem ktory sie zna i ma sprzet nad swoim AMI - modul ami mimo tego, ze jest widoczny jest chyba uwalony. Nie dal sie przetestowac w zaden sposob, caly czas nie chce widziec muzy z iphona, podlaczalismy tez inne kabelki np usb itp. Kupie inny modul i sie przekonam.
-
B8 TrOOOOp
Juz drugi raz widze dzisiaj to:
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
No to mam do sprzedania nowa listwe )) Chyba, przedniego parktronica wrzuce od razu, jakie koszty?- B8 TrOOOOp
Panowie, co ja mam za zderzak, ze listwa od ski nie pasuje? Genesis, cos jest chyba nie tak, bo wczoraj zrobilem trase 500 km, a dzisiaj jezdzac w trakcie czyszczenia klimy przy wlaczonym silniku zapalila sie kontrolka dpf. Podlacze sie zaraz vcdsem i sprawdze wartosci na filtrze.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Oo standard grupy, w nowym golfie gti jest taka sama kontrolka tej zabawki. Dziala to calkiem niezle, ale jakos sie boje, ze takie rzeczy odmozdzaja zupelnie.. Automatyczne swiatla sprawdzam zawsze trzy razy, czy sie juz wlaczyly stara szkola- B8 TrOOOOp
W CAPA toto dziala podobnie?- B8 TrOOOOp
dzieki! sprawdze przy najblizszej okazji.- B8 TrOOOOp
Tak, tez CAPA. A gdzie sie sprawdza te parametry? Measure blocks? Ktore?- B8 TrOOOOp
Pisalem wczesniej...- B8 TrOOOOp
no wlasnie tez to znalazlem ale cos zle robie.. najpierw kaze mi wcisnac pedal hamulca, potem gazu, pozniej po sekundzie wyswietla ze FINISHED CORRECTLY / CANCEL jak to robicie?- B8 TrOOOOp
u mnie tez, ale z tego co wiem, to nie w kazdym module dziala opcja coding II no tak, a do wypalania DPF zgodnie z linkiem Grzegorza ten modul jest potrzebny.. mam za slaby kabelek. jak tam autko? spore przebiegi? robimy mape na jesien? ja sie w ten weekend przejade do PL, juz sie ciesze na traske, bo na codzien rowerem, a ostatnie weekendy turystycznie California - audi stoi na parkingu i czeka w weekend zaloze listwe zderzaka przedniego od s4, nie kumam dlaczego tego nie dawali seryjnie do 3.0 quattro. autko wyglada bardziej szlachetnie. patrz cubrowoz:- B8 TrOOOOp
U mnie coding II nie bangla- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Wow, gratulacje! 3.0 quattro daje rade- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wrzuc to u siebie na garaz Grzes!- B8 TrOOOOp
Dzieki. Dwa lata temu kumpel zatankowal na chorwacji jakis szlam i od tego czasu DPF lubi marudzic, chcialem go wypalic awaryjnie, ale nie idzie moim kablem A jak sprawdzamy w CAPA stopien zapchania filtra?- B8 TrOOOOp
no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel. ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej... ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel. ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej...- B8 TrOOOOp
Ech.. A co moge zdzialac w security access? Skad wziasc kod? Probowalem regenerowac dpf, znalazlem w basic settings taka opcje, ale chyba nic z tego nie wyszlo, bo kazal mi wcisnac pedal gazu i hamulca i napisal od razu, ze finished correctly, bez "wygrzewania" filtra.. Nie podniosl nawet o odrobine obrotow silnika. Za to udalo mi sie zlikwidowac blad trailera: wyjalem i wlozylem wtyczke do modulu i przestal generowac bledy.- B8 TrOOOOp
Panowie, kabel od kolegi z forum, soft 10.6 i taka oto niespodzianka: coding II na sterowniku silnika nieaktywne.. Czemu? - B8 TrOOOOp