Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. Ciekawe, myslalem, ze mozna tylko zamiennie - albo awaria albo mrugajacy stop.. A tu prosze..
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, moze ktos podpowie na ktorym bicie to wszystko wylaczyc? Moj soft 10.6 nie ma Long time coding helpera niestety i nie widze opisow do bitow. Radio symphony.
  3. Swiete slowa, na razie nie nacieszylem sie jeszcze seria, zawsze banan na twarzy )
  4. Orzel, czyli spokojnie mozna podjechac do aligatora i poprosic o strojenie 3.0 tdi na Orla?
  5. Zalezne od jazdy pewnie podobnie do serii.. Czyli podobnie do 2.0 tdi.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzis go probowalem wypalic obserwujac parametry, udalo sie zejsc z 30 do 7. Do tego traska 500 km dosc szybko - powinno byc ok. Posiedzialem dzis z czlowiekiem ktory sie zna i ma sprzet nad swoim AMI - modul ami mimo tego, ze jest widoczny jest chyba uwalony. Nie dal sie przetestowac w zaden sposob, caly czas nie chce widziec muzy z iphona, podlaczalismy tez inne kabelki np usb itp. Kupie inny modul i sie przekonam.
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Juz drugi raz widze dzisiaj to:
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to mam do sprzedania nowa listwe )) Chyba, przedniego parktronica wrzuce od razu, jakie koszty?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, co ja mam za zderzak, ze listwa od ski nie pasuje? Genesis, cos jest chyba nie tak, bo wczoraj zrobilem trase 500 km, a dzisiaj jezdzac w trakcie czyszczenia klimy przy wlaczonym silniku zapalila sie kontrolka dpf. Podlacze sie zaraz vcdsem i sprawdze wartosci na filtrze.
  11. Oo standard grupy, w nowym golfie gti jest taka sama kontrolka tej zabawki. Dziala to calkiem niezle, ale jakos sie boje, ze takie rzeczy odmozdzaja zupelnie.. Automatyczne swiatla sprawdzam zawsze trzy razy, czy sie juz wlaczyly stara szkola
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W CAPA toto dziala podobnie?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki! sprawdze przy najblizszej okazji.
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, tez CAPA. A gdzie sie sprawdza te parametry? Measure blocks? Ktore?
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisalem wczesniej...
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wlasnie tez to znalazlem ale cos zle robie.. najpierw kaze mi wcisnac pedal hamulca, potem gazu, pozniej po sekundzie wyswietla ze FINISHED CORRECTLY / CANCEL jak to robicie?
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie tez, ale z tego co wiem, to nie w kazdym module dziala opcja coding II no tak, a do wypalania DPF zgodnie z linkiem Grzegorza ten modul jest potrzebny.. mam za slaby kabelek. jak tam autko? spore przebiegi? robimy mape na jesien? ja sie w ten weekend przejade do PL, juz sie ciesze na traske, bo na codzien rowerem, a ostatnie weekendy turystycznie California - audi stoi na parkingu i czeka w weekend zaloze listwe zderzaka przedniego od s4, nie kumam dlaczego tego nie dawali seryjnie do 3.0 quattro. autko wyglada bardziej szlachetnie. patrz cubrowoz:
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie coding II nie bangla
  19. Wow, gratulacje! 3.0 quattro daje rade
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki. Dwa lata temu kumpel zatankowal na chorwacji jakis szlam i od tego czasu DPF lubi marudzic, chcialem go wypalic awaryjnie, ale nie idzie moim kablem A jak sprawdzamy w CAPA stopien zapchania filtra?
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel. ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej... ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel. ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej...
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ech.. A co moge zdzialac w security access? Skad wziasc kod? Probowalem regenerowac dpf, znalazlem w basic settings taka opcje, ale chyba nic z tego nie wyszlo, bo kazal mi wcisnac pedal gazu i hamulca i napisal od razu, ze finished correctly, bez "wygrzewania" filtra.. Nie podniosl nawet o odrobine obrotow silnika. Za to udalo mi sie zlikwidowac blad trailera: wyjalem i wlozylem wtyczke do modulu i przestal generowac bledy.
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kabel od kolegi z forum, soft 10.6 i taka oto niespodzianka: coding II na sterowniku silnika nieaktywne.. Czemu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.