Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
Od jakiego modelu to kolo?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
To wyjdzie w kolejnych miesiacach po chipie
-
B8 TrOOOOp
Chyba 10mm i niedrogo jutro zrobie foty
-
B8 TrOOOOp
Dystanse mam for sale
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Jasne, dopisujcie sie, aktualizacje listy puszcze za kika dni jeszcze raz.
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze nie. Sprawdze w piatek, z ciekawosci. Ale nie sadze by ruszylo tak po prostu..
-
Grupowy chiptuning Katowice?
to czekamy na oferte, powinna byc gotowa na dniach. Daniek wjechal rzutem na tasme Oczywiscie gdyby ktos jeszcze optowal to mozna bedzie dopytac.
-
B8 TrOOOOp
dzieki chopy za odzew.
-
B8 TrOOOOp
no nie wiem, czy to tak bezbolesnie przejdzie.. pozniej ew. jezdzenie na terminy rozpraw czy przesluchan do PL.. nie widze tego.. szkoda mi czasu.. szukam w Lodzi i okolicach kogos kto sie tym zajmuje, jak sie nie uda, to bede kombinowal dalej.
-
B8 TrOOOOp
dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/
-
B8 TrOOOOp
chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro. Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem. radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej. wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp. naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Wpisz sie kolego sam jesli sprawe traktujesz powaznie. Wstepnych zapisow nie ma sensu robic. Konkretnie prosze
-
B8 TrOOOOp
Fajnie ciemnieja wszystkie lusterka po wlaczeniu lampki do czytania mapy ;-)
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
super, kaska tez juz wyslana. kupilem tez dzis radyjko symphony, wtyczka juz przyszla do quadlocka, w zasadzie jak wpadne do rodzicow na swieta to wszystkie graty beda juz w Lodzi i po swietach moze wreszcie zamkne temat multimediow dzieki. TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy no to nie zaluje z modow planowanych poza multimediami: - gniazdo zapalniczki w bagazniku (juz kupione) - musze zobaczyc do czego podlaczyc - listwa srebrna w przedni zderzak - bezpieczny remap - i wreszcie cholerna lampka schowka, juz zamontowana ale nie swiecaca.. no i bedzie mozna odstawic zabawke i wziac sie za przygotowania mojej VW Californi do sezonu letniego
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Eee to to latwizna.. Ja licze na to, ze on sie napedem u siebie wreszcie zajmie te a4 naprawde dobrze jezdza przy dobrym napedzie Wcale nie podpuszczam
-
B8 TrOOOOp
Kolor, fis tez kolorowy. W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ... Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...
-
B8 TrOOOOp
Darecy, tego juz linkowalem, przyjzyj sie mu, jest poliftowy, pewnie u mnie nie zagra... Zamowilem wlasnie symphony z 2010 roku na innej aukcji. Zdjecie ochrony pota ASO nie wchodzi pewnie w gre.. :-/
-
B8 TrOOOOp
bardzo mi sie u Cubra spodobala ta listwa, ryjek nabral szlachetnosci.. jak z nia jest? od S4 czy od S-line? i jeszcze: czy w radio symphony rowniez zapisuje komunikaty drogowe do pamieci jak Concert? Bo nie ma guzika INFO na panelu... http://img689.imageshack.us/img689/2743/pa220014.jpg
-
Grupowy chiptuning Katowice?
1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q 4. pralinen A4 B6 AWX 5. piotrekf3ke - A4 B6 AVF ( termin na po świętach ) 6. gregski - A4 B8 3.0 CAPA Panowie, i tak nikt do swiat nagle nie zrobi tylu aut.. Mysle, ze termin po swietach to oczywista oczywistosc
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Maska tez chyba inna?
-
B8 TrOOOOp
a propos serwisu, przypomnialo mi sie, ile ryknelo najwieksze berlinskie ASO Audi za wymiane oleju przy 105kkm: 400 euro grubo sobie licza za stempelek.. w serwisie obok, olej shell full syntetyk zgodny z norma VW 507 00 do DPF - 90 euro z wkladem filtra i nowa uszczelka, 7 litrami oleju z beczki.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
To co? Brakuje jednej osoby?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Dzieki za podzielenie sie doswiadczeniem. Generalnie nie brakuje mi bardzo mocy ale skoro jest taka mozliwosc, to czemu nie... Ponoc 3.0 V6 nie boi sie remapu, a i klamoty silne z setupu pow 350Nm wiec chyba duzo nie ryzykuje..
-
Podgrzewanie przednich foteli
i ja tak mam. klima basic i grzanie w sportowych krzeselkach. nie lubie natomiast tego sterowania grzaniem z ekranu.. widze, ze w polifcie poprawili i zamiast 6 stopni grzania (przesada) sa 3 i to dostepne z 'guzika' z diodami led wiec latwiej sie obsluguje.. ciekawe czy panele klimy sa zamienne z polifta z przedliftem.