Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. taka wlasnie chyba mam. zapomnialem, ze Ty tez nie miales pakietu oswietlenie. wydaje mi sie, ze te z pakietem oswietlenie mialy podwojne lampki jak twoja nowa czarna. nowa pasuje bez przerabiania wtyku?
  2. a jaka masz teraz? jasna? moze ja wezme jesli podwojna i pasuje do wiazki? ta na foto to LED? tu jest taka czarna.. http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-lampka-oswietlenie-kabiny-tyl-i2199729228.html
  3. juz ma ! czym sie rozni tylna lampka po 2010? bo mam ta pojedyncza bez pakietu oswietlenie i mysle o takiej z pojedynczymi reflektorami dla mojego mlodego ktory czesto ja wlacza.
  4. wow, szybko, nie czekasz dlugo z robota jak wyszly wygluszenia? duzo polaci golych?
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wlasnie tak kombinuje, musze tylko znalesc numer i zobaczyc jaka wiazka i wtyki..
  6. zgadza sie. dotyczy tylko przodu zdaje sie.
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie kusi Cie? ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ---------- uu 500 eur i w dodatku "Nur in Verbindung mit MMI High" a ja mam basic. myslalem, ze u mnie to kwestia wrzucenia jednego z tych modulow: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=dab+audi i przekodowania.. musze looknac jak to wyglada na schematach
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w temacie DAB cisza, to moze ktos skrobnie, gdzie rozdziewiczyc jedyne chyba na forum 3.0 TDI bez wirusa? zaczyna mnie kusic mysl o korekcie mapy ..
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale juz chyba dziala.. ? od wczoraj sie zastanawiam, co trzeba zrobic by uruchomic DAB.. pewnie jakies proste kodowania radia i modul DAB... tylko jaki.. jest tego w pyte na ebayu i allegro.. skoro mieszkam w zasiegu nadajnikow i sporo slucham radia to czemu nie? DSP nie dziala przy analogowym radiu... a moze ktos ma u siebie i nie jest mu potrzebny?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Eee nie sadze by wypuscili taki update... Czyms trzeba ludzi motywowac do zmiany, dzis to jest nabieranie na nowy soft... Jak w smartfonach.. Pomysl, ze od tego auto nie smiga lepiej Klepane z telefonu
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A tu s5 Nie ma czarnej ramki przy zegarach jak s4 Jak bedzie cieplo w weekend to moze wreszcie wieksze rezanie uskutecznie: ami, gniazdo 12v w bagazniku, blutek do fona i lampka schowka Klepane z telefonu
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bylem dzis po graty w aso Wole bezyk Slabo foty wyszly... Klepane z telefonu
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no to super, mam nadzieje, ze nie beda wystawaly.. podoba mi sie to, ze nie widac po tym aucie, ze jest szybkie - a jest chce pozostac przy skromnym wygladzie. niech bedzie cichociemne. dlatego tez skromna felga:
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzieki. okazyjnie kupilem felgi od A5: 8 x 17 ET 26 z oponami 245/45R17 95 Y i zastanawiam sie czy nie wymagaja dystansow..
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki jest zakres parametru felgi ET dla B8 ? Klepane z telefonu
  16. wlasnie mialem pytac na troopie.. tez mi po glowie lazi wirus... jaki to koszt?
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy ktos z Was podlaczal moze iphone do Audi Music Interface? Czy nie blokuje to przypadkiem jego funkcjonalnosci? czy jest niezauwazalne na ekranie i mozna obslugiwac fon? bo widzialem jakies foty z ipodem classic i logo audi, mam nadzieje, ze nic takiego mi na ajfonie nie wyskoczy.. http://images.apple.com/pl/ipod/car-integration/manufacturers/audi/images/ipod_audi_30-pin_connector_20080513.jpg ---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- i sam sobie odpowiem: bedzie ok.
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba było sie tam pakować hehe, bede tam jutro lub pojutrze po zamowione fanty, jak sie z wyra zwleke, to zrobie kilka fotek..
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    looknijcie co za nia stoi...
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w salonach juz facelift.. bylem w piatek zamowic nieszczesna lampke podswietlenia schowka, udalo mi sie tez namierzyc haki do siat do bagaznika w sedanie. kosztuja grosze, a sa mega wygodne.
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy . niestety tez mialem takie wrazenie po wlaczeniu p. mgielnych
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli cos ma poprawic widocznosc w nocy to zdecydowanie nie jest smieszne, a zasadne. coraz wiecej aut ma to seryjnie, tyle, ze zazwyczaj p.mgielne zaprojektowane sa tak by duzo boku doswietlaly.. wlaczalem w nocy p.mgielne by zobaczyc ile daja i niestety raczej niewiele.. Grzes, zraportuj cze zauwazyles poprawe... edita: btw: gratuluje wyboru auta, panie i panowie Na bazie zebranych danych, DEKRA wyłania też model "Najlepszy ze wszystkich klas". Tytuł ten utrzymuje auto, które we wszystkich kategoriach przebiegu uzyskało najlepszy uśredniony wynik. W najnowszym zestawieniu zwyciężyło.. http://moto.pl/MotoPL/1,90109,10970823,Najmniej_awaryjne_czyli_raport_DEKRA_2012.html
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ughh.. sliczna felga, szkoda, ze chwilowo kasiory na hobby brak.. http://www.ebay.de/itm/Neuwertige-Original-Audi-A5-8T-Alufelgen-8-0-x-18-ET-31-8K-A4-S4-S300-/390390275040?pt=Auto_Felgen&hash=item5ae512dbe0#ht_2672wt_1114
  24. no no robi wrazenie.. no i fajny numer wybrales, dopiero niedawno sie dowiedzialem, ze planet funk jest z wloch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.