Treść opublikowana przez gregski
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
taka wlasnie chyba mam. zapomnialem, ze Ty tez nie miales pakietu oswietlenie. wydaje mi sie, ze te z pakietem oswietlenie mialy podwojne lampki jak twoja nowa czarna. nowa pasuje bez przerabiania wtyku?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a jaka masz teraz? jasna? moze ja wezme jesli podwojna i pasuje do wiazki? ta na foto to LED? tu jest taka czarna.. http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-lampka-oswietlenie-kabiny-tyl-i2199729228.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
juz ma ! czym sie rozni tylna lampka po 2010? bo mam ta pojedyncza bez pakietu oswietlenie i mysle o takiej z pojedynczymi reflektorami dla mojego mlodego ktory czesto ja wlacza.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wow, szybko, nie czekasz dlugo z robota jak wyszly wygluszenia? duzo polaci golych?
-
B8 TrOOOOp
no wlasnie tak kombinuje, musze tylko znalesc numer i zobaczyc jaka wiazka i wtyki..
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
zgadza sie. dotyczy tylko przodu zdaje sie.
-
B8 TrOOOOp
nie kusi Cie? ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ---------- uu 500 eur i w dodatku "Nur in Verbindung mit MMI High" a ja mam basic. myslalem, ze u mnie to kwestia wrzucenia jednego z tych modulow: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=dab+audi i przekodowania.. musze looknac jak to wyglada na schematach
-
B8 TrOOOOp
w temacie DAB cisza, to moze ktos skrobnie, gdzie rozdziewiczyc jedyne chyba na forum 3.0 TDI bez wirusa? zaczyna mnie kusic mysl o korekcie mapy ..
-
B8 TrOOOOp
ale juz chyba dziala.. ? od wczoraj sie zastanawiam, co trzeba zrobic by uruchomic DAB.. pewnie jakies proste kodowania radia i modul DAB... tylko jaki.. jest tego w pyte na ebayu i allegro.. skoro mieszkam w zasiegu nadajnikow i sporo slucham radia to czemu nie? DSP nie dziala przy analogowym radiu... a moze ktos ma u siebie i nie jest mu potrzebny?
-
B8 TrOOOOp
Eee nie sadze by wypuscili taki update... Czyms trzeba ludzi motywowac do zmiany, dzis to jest nabieranie na nowy soft... Jak w smartfonach.. Pomysl, ze od tego auto nie smiga lepiej Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
A tu s5 Nie ma czarnej ramki przy zegarach jak s4 Jak bedzie cieplo w weekend to moze wreszcie wieksze rezanie uskutecznie: ami, gniazdo 12v w bagazniku, blutek do fona i lampka schowka Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
Bylem dzis po graty w aso Wole bezyk Slabo foty wyszly... Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
no to super, mam nadzieje, ze nie beda wystawaly.. podoba mi sie to, ze nie widac po tym aucie, ze jest szybkie - a jest chce pozostac przy skromnym wygladzie. niech bedzie cichociemne. dlatego tez skromna felga:
-
B8 TrOOOOp
Wielkie dzieki. okazyjnie kupilem felgi od A5: 8 x 17 ET 26 z oponami 245/45R17 95 Y i zastanawiam sie czy nie wymagaja dystansow..
-
B8 TrOOOOp
Jaki jest zakres parametru felgi ET dla B8 ? Klepane z telefonu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zdrowia!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
wlasnie mialem pytac na troopie.. tez mi po glowie lazi wirus... jaki to koszt?
-
B8 TrOOOOp
czy ktos z Was podlaczal moze iphone do Audi Music Interface? Czy nie blokuje to przypadkiem jego funkcjonalnosci? czy jest niezauwazalne na ekranie i mozna obslugiwac fon? bo widzialem jakies foty z ipodem classic i logo audi, mam nadzieje, ze nic takiego mi na ajfonie nie wyskoczy.. http://images.apple.com/pl/ipod/car-integration/manufacturers/audi/images/ipod_audi_30-pin_connector_20080513.jpg ---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- i sam sobie odpowiem: bedzie ok.
-
B8 TrOOOOp
Trzeba było sie tam pakować hehe, bede tam jutro lub pojutrze po zamowione fanty, jak sie z wyra zwleke, to zrobie kilka fotek..
-
B8 TrOOOOp
looknijcie co za nia stoi...
-
B8 TrOOOOp
w salonach juz facelift.. bylem w piatek zamowic nieszczesna lampke podswietlenia schowka, udalo mi sie tez namierzyc haki do siat do bagaznika w sedanie. kosztuja grosze, a sa mega wygodne.
-
B8 TrOOOOp
Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy . niestety tez mialem takie wrazenie po wlaczeniu p. mgielnych
-
B8 TrOOOOp
jesli cos ma poprawic widocznosc w nocy to zdecydowanie nie jest smieszne, a zasadne. coraz wiecej aut ma to seryjnie, tyle, ze zazwyczaj p.mgielne zaprojektowane sa tak by duzo boku doswietlaly.. wlaczalem w nocy p.mgielne by zobaczyc ile daja i niestety raczej niewiele.. Grzes, zraportuj cze zauwazyles poprawe... edita: btw: gratuluje wyboru auta, panie i panowie Na bazie zebranych danych, DEKRA wyłania też model "Najlepszy ze wszystkich klas". Tytuł ten utrzymuje auto, które we wszystkich kategoriach przebiegu uzyskało najlepszy uśredniony wynik. W najnowszym zestawieniu zwyciężyło.. http://moto.pl/MotoPL/1,90109,10970823,Najmniej_awaryjne_czyli_raport_DEKRA_2012.html
-
B8 TrOOOOp
ughh.. sliczna felga, szkoda, ze chwilowo kasiory na hobby brak.. http://www.ebay.de/itm/Neuwertige-Original-Audi-A5-8T-Alufelgen-8-0-x-18-ET-31-8K-A4-S4-S300-/390390275040?pt=Auto_Felgen&hash=item5ae512dbe0#ht_2672wt_1114
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no no robi wrazenie.. no i fajny numer wybrales, dopiero niedawno sie dowiedzialem, ze planet funk jest z wloch