Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
wrzucilem dzis karte 32GB do autka, pieknie ja Concert czyta.
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Czyli trzeba wymienic pompe pewnie...
-
B8 TrOOOOp
kurcze, lamie sie, moze wziasc.. nie wiem, czy iphone to wytrzyma: bede z niego zasyssal muze przez AMI, uzywal jako nawigacji i teraz jeszcze podlacze go po bluetooth pod handsfree.. ciekawe, czy nie bedzie mulil..choc przeciez jak sie rozmawia, to modul powinien zatrzymac odtwarzanie muzyki wiec powinno dzialac.. Grzegorz, a czy nie trzeba bedzie przypadkiem czarowac w ASO z modulem? czy wystarczy kodowanie VCDS?
-
B8 TrOOOOp
blutek aktywujacy telefon? czy streaming muzy? jesli telefon, to czy mikrofon nie potrzebny?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
bardzo uszlachetnia ryjek.. trzeba zdejmowac zderzak do montazu?
-
B8 TrOOOOp
u mnie brak. ale rozumiem, ze i tak oparcia musza byc wczesniej odblokowane z kluczyka (zabezpieczenie by nikt do srodka przez bagaznik nie wlazl).
-
B8 TrOOOOp
yyy tzn pociagasz i siedzenie opada? u mnie tego nie ma.. opcja? da sie na tym powiesic siaty czy sie od ciezaru oparcia beda otwierac?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Gdzie siedzi abs unit?
-
B8 TrOOOOp
Bedzie najbardziej wypasiona b8 swiata... Wie ktos co zo za haki pod polka tylna w bagazniku? obrazki z instrukcji obslugi.. Nie mam tego, a bardzo mi ich brakuje, nie ma gdzie powiesic siat z zakupami i zakupy lataja po bagazniku.. W subaru mialem i teraz placz...
-
B8 TrOOOOp
swietna kolejnosc! czekam z niecierpliwoscia
-
B8 TrOOOOp
montowal ktos oswietlenie schowka? nie kumam, jak auto tej klasy bez specjalnego pakietu moze tego nie miec... widze, ze sa potrzebne: Przełącznik oświetlenia podręcznego schowka -E26- (wyposażenie specjalne) Oświetlenie podręcznego schowka -W6- (wyposażenie specjalne) ale co z wiazka? no i czy mozna za jednym zamachem zrobic oswietlenie przestrzeni na nogi z przodu, ale lampkami ze zwyklymi zarowkami? bo zdaje sie teraz sa juz diody?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Fele bomba, czekamy na foty na aucie No i gratki miatki NA, super zabawka.
-
B8 TrOOOOp
gratki, wrzuc fotki!
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Dzieki za info.
-
B8 TrOOOOp
Czemu? Estetyka? Sporo jezdze rowniez po PL wiec chyba 19" odpadaja :-/ Teraz zobaczylem Twoje oglo, ladne.. Co kupiles na lato?
-
B8 TrOOOOp
Zastanawialem sie czy to wrzucac do naszych a4 ale nie zamierzam raczej pisac pamietnika wiec wrzucam tutaj pogladowe fotki mojego golasa: Naped w opisie po lewej. Z wypasow jedynie fotele i bang.. No i moj ulubiony jasny kolor wnetrza. W planie aktywny uchwyt brodit na iphone zintegrowany z AMI oraz jakis felunek na lato.. 18" nie wiecej. Aha i chetnie bym zamienil modul ABS by uruchomic uklad kontroli cisnienia w oponach...
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
to jasne. przestraszylem sie, ze jednak musze kupowac inne zaciski dlatego spytalem rozumiem, ze caly mod dotyczy tylko przodu? czy rowniez tyl mozna tak zmienic na 320 mm ?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
czemu mialy by lezec? przeciez moge wykorzystac te ktore mam w aucie?
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
gdyby byly potrzebne jakies foty to sluze pomoca, mam u siebie fotochromy wew. i zew. oraz czujnik deszczu wraz z automatyka swiatel.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
wow, to roznica jest jedynie w wygladzie i jarzmie? ciekawe info, dzieki turdzi. musze sie niebawem zabrac za wymiane hamulunku na nowy i jesli to tylko kwestia jarzm, to od razu kupie wieksze tarcze i wymienie jarzma.. mimo calkiem sporej srednicy 320mm u mnie seria bije po kilku hamowaniach na autostradzie jak sie rozgrzeje..
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Orzel, jakie orientacyjne koszty swapu?
-
B8 TrOOOOp
jeszcze raz dzieki chopy, bez pomocy forum i tak nic nie kupie ciekawe jak fele titan wygladaja na czarnej B8: http://www.ebay.de/itm/4-x-Original-Audi-8T-A5-S5-8x18-ET-31-Alufelgen-Titan-/390336480103?pt=Auto_Felgen&hash=item5ae1de0367
-
B8 TrOOOOp
dzieki Cuber popatrze jeszcze, bede kupowal w niemcowni bo widze, ze sporo taniej.. te z mojego foto mi sie bardzo podobaja, ale pewnie drogie beda
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fotochromy mam u siebie, gdybys potrzebowal jakis info to pytaj (ale prostymi zdaniami ) dzialaja super, naprawde fajny ficzer.
-
B8 TrOOOOp
lub tu bez opon za ciut mniej.. http://www.ebay.de/itm/Alufelgen-Satz-original-Audi-A5-Audi-A5-Cabrio-18-Zoll-/370566114255?pt=Auto_Felgen&hash=item5647762bcf czy tez podrobione? pasuja rozmiarowo do B8 ?