Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrzucilem dzis karte 32GB do autka, pieknie ja Concert czyta.
  2. Czyli trzeba wymienic pompe pewnie...
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kurcze, lamie sie, moze wziasc.. nie wiem, czy iphone to wytrzyma: bede z niego zasyssal muze przez AMI, uzywal jako nawigacji i teraz jeszcze podlacze go po bluetooth pod handsfree.. ciekawe, czy nie bedzie mulil..choc przeciez jak sie rozmawia, to modul powinien zatrzymac odtwarzanie muzyki wiec powinno dzialac.. Grzegorz, a czy nie trzeba bedzie przypadkiem czarowac w ASO z modulem? czy wystarczy kodowanie VCDS?
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    blutek aktywujacy telefon? czy streaming muzy? jesli telefon, to czy mikrofon nie potrzebny?
  5. bardzo uszlachetnia ryjek.. trzeba zdejmowac zderzak do montazu?
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie brak. ale rozumiem, ze i tak oparcia musza byc wczesniej odblokowane z kluczyka (zabezpieczenie by nikt do srodka przez bagaznik nie wlazl).
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    yyy tzn pociagasz i siedzenie opada? u mnie tego nie ma.. opcja? da sie na tym powiesic siaty czy sie od ciezaru oparcia beda otwierac?
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bedzie najbardziej wypasiona b8 swiata... Wie ktos co zo za haki pod polka tylna w bagazniku? obrazki z instrukcji obslugi.. Nie mam tego, a bardzo mi ich brakuje, nie ma gdzie powiesic siat z zakupami i zakupy lataja po bagazniku.. W subaru mialem i teraz placz...
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    swietna kolejnosc! czekam z niecierpliwoscia
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    montowal ktos oswietlenie schowka? nie kumam, jak auto tej klasy bez specjalnego pakietu moze tego nie miec... widze, ze sa potrzebne: Przełącznik oświetlenia podręcznego schowka -E26- (wyposażenie specjalne) Oświetlenie podręcznego schowka -W6- (wyposażenie specjalne) ale co z wiazka? no i czy mozna za jednym zamachem zrobic oswietlenie przestrzeni na nogi z przodu, ale lampkami ze zwyklymi zarowkami? bo zdaje sie teraz sa juz diody?
  11. Fele bomba, czekamy na foty na aucie No i gratki miatki NA, super zabawka.
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gratki, wrzuc fotki!
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czemu? Estetyka? Sporo jezdze rowniez po PL wiec chyba 19" odpadaja :-/ Teraz zobaczylem Twoje oglo, ladne.. Co kupiles na lato?
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zastanawialem sie czy to wrzucac do naszych a4 ale nie zamierzam raczej pisac pamietnika wiec wrzucam tutaj pogladowe fotki mojego golasa: Naped w opisie po lewej. Z wypasow jedynie fotele i bang.. No i moj ulubiony jasny kolor wnetrza. W planie aktywny uchwyt brodit na iphone zintegrowany z AMI oraz jakis felunek na lato.. 18" nie wiecej. Aha i chetnie bym zamienil modul ABS by uruchomic uklad kontroli cisnienia w oponach...
  15. to jasne. przestraszylem sie, ze jednak musze kupowac inne zaciski dlatego spytalem rozumiem, ze caly mod dotyczy tylko przodu? czy rowniez tyl mozna tak zmienic na 320 mm ?
  16. czemu mialy by lezec? przeciez moge wykorzystac te ktore mam w aucie?
  17. gdyby byly potrzebne jakies foty to sluze pomoca, mam u siebie fotochromy wew. i zew. oraz czujnik deszczu wraz z automatyka swiatel.
  18. wow, to roznica jest jedynie w wygladzie i jarzmie? ciekawe info, dzieki turdzi. musze sie niebawem zabrac za wymiane hamulunku na nowy i jesli to tylko kwestia jarzm, to od razu kupie wieksze tarcze i wymienie jarzma.. mimo calkiem sporej srednicy 320mm u mnie seria bije po kilku hamowaniach na autostradzie jak sie rozgrzeje..
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeszcze raz dzieki chopy, bez pomocy forum i tak nic nie kupie ciekawe jak fele titan wygladaja na czarnej B8: http://www.ebay.de/itm/4-x-Original-Audi-8T-A5-S5-8x18-ET-31-Alufelgen-Titan-/390336480103?pt=Auto_Felgen&hash=item5ae1de0367
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki Cuber popatrze jeszcze, bede kupowal w niemcowni bo widze, ze sporo taniej.. te z mojego foto mi sie bardzo podobaja, ale pewnie drogie beda
  21. fotochromy mam u siebie, gdybys potrzebowal jakis info to pytaj (ale prostymi zdaniami ) dzialaja super, naprawde fajny ficzer.
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lub tu bez opon za ciut mniej.. http://www.ebay.de/itm/Alufelgen-Satz-original-Audi-A5-Audi-A5-Cabrio-18-Zoll-/370566114255?pt=Auto_Felgen&hash=item5647762bcf czy tez podrobione? pasuja rozmiarowo do B8 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.