Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. Jakie masz doswiadczenia? Sa jakies minusy zmiany softu?
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a moze by wrzucic radyjko po lifcie? ma pewnie nowa grafike .. ciekawe czy bylo by kompatybilne z reszta modulow w aucie.. http://allegro.pl/radio-symphony-cd-8r1035195a-audi-q5-i2182501928.html
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wielkie dzieki! teraz zglupialem zupelnie.. czemu masz tam dwa mikrofony? jeden do Gala? jaki masz MMI? audio z czy bez B&O? ---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ---------- Mam taki ORI mikrofon do blutka Grzes, chcesz sie pozbyc to pisz na maila.. pytanie, czy to ma byc jeden mikrofon, czy dwa jak u darecy ...
  4. NYNA dzieki, dopisalem sie..
  5. i ja sie dopisuje, rozumiem, ze terminy sie ustali indywidualnie dla kazdego autka? no i hamownia jest dla quattro?
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli mozesz to ogolna w dobrej jakosci. dalej juz sobie ustale co i jak. Dzieki!
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak jest.
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdyby ktos widzial radyjko concert lub symphony w dobrej cenie i legalne to sie przypominam... data produkcji po tygodniu 22.2008... siedze nad tym telefonem i nie bardzo widze czy mikrofon do blutka wchodzi tutaj dodatkowo czy sie go zamienia z tymi ktore juz sa? http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=5797ae5ab200582d.jpg&res=medium bo no ten: http://moto.allegro.pl/mikrofon-bluetooth-z-przewodami-audi-4l1035711e-i2205730754.html ma na tym samym wtyku o jeden mikrofon wiecej, wiec zdaje sie wystarczy zamienic pojedynczy na podwojny i dorobic wiazke od wtyczki do radia.. ? no i co by nie bylo za nudno sa tez wersje z trzema mikrofonami.. http://moto.allegro.pl/audi-a4-a5-a6-q5-q7-mikrofon-telefon-4l1035711c-i2195054065.html gdyby ktos mial fotke swojej lampki to prosze o wrzucenie..
  9. jakie sa jeszcze opcje? moze cos bardziej na zachod?
  10. tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ughh.. sporo.. dzieki za info. PWracam do perypetii z zestawem glosnomowiacym: w zamowionej przeze mnie wiazce w naviservisie nie dostalem wtyczki do radia. Chodzi o tzw. zielony wtyk w quadlock. I teraz: nie wiem, czy nie najszybciej bedzie kupic cos takiego i po prostu wykorzystac jedna z wtyczek: http://www.ebay.de/itm/Quadlock-Most-Stecker-Verlangerung-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-Q7-Radio-Navi-Adapter-/250986282708?pt=Kabel_Stecker&hash=item3a6ff2bed4 Grzegorz, orientujesz sie czy to taka sama i czy bedzie pasowala? Bo jak inaczej znalesc numer samej wtyczki z wiazki radia?
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zawieszenia nie ruszam felg nigdy nie widzialem na a4, bo sa od a5, a typowy niemiec nie zalozy tego czego nie moze wiec wyszla stosunkowo nietypowa kombinacja Gdyby ktos mial radio symphony lub concert wyprodukowane po tygodniu 22.2008 w dobrej cenie to szukam. Orientujecie sie moze ile kosztuje zdjecie ochrony komponentu z radia w aso?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolka letnie zalozone, sprawiaja wrazenie, jakby lekko wystawaly, to ET26 to jednak max jest dla A4 przy oponach 245/45r17. Jaa jestem zadowolony, ba, po16 wydaje sie, jak by jechal na rolkach, czuje jakies koleiny o ktorych nic nie wiedzialem )
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok 20 na oko. Nie sprawdzalem suwmiarka. Jesli chcesz to moge sprawdzic. Jechalem dzis polroczynym allroadem a6, tylna lampka wyglada jak ta z pakietu oswietlenia tylko ma chromowane ringi dookola.. Ciekawe, czy pasuja zamiennie..
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja z innej beczki: odebralem dzis kola od A5 245/45R17 ET 26 ktore wrzucam do swojego i facet mi z nimi dal komplet dwoch dystansow na jedna os do tych kol. Gdzie on mogl je miec zalozone? Przod czy tyl?
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz dzieki za info.
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jest mikrofon od blutka u mnie czy go nie ma? Foto powyzej to moja lampka...
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No trudno. Musze dokupic zielona wtyczke do wtyku radia bo nie mam sie jak dopiac do pinow telefonicznych radia. Mikrofon rozpoznalem prawidlowo? No i musze znalesc w schemacie dokad ida kable z mikrofonu, bo do radia nic nie dochodzi. Moze do sterownika bang&olufsen...
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrrr znalazlem T18a opisane jako zlacze 18 stykowe czarne "w konsoli srodkowej z tylu" i zagladam przez poleczki w console i nie moge tego namierzyc.. Grzegorz pamietasz moze czy przy okazji zdejmowania tunelu srodkowego nie widziales takiego zlacza? Do niego wlasnie ida kable do modulu telefonu.. moze nie wszystkie, bo nie mam w radiu zielonego zlacza ale mam np 2 mikrofony w podsufitce.. ten zaznaczony strzalka sluzy ponoc telefoni..
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Alvaro, Plug & play? Bedzie pasowalo bez dekodowania itp? Przy okazji: http://m.de.audi.tv/video_10493_22083.htm
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze jedno info: po wyjeciu bezpiecznika modul Can Gateway raportuje blad o braku Media Playera pos 3 (R120) Zastanawiajace, bo AMI ma numer R199 Ok, znalazlem date produkcji radia: 14.03.08 Czyli przed tygodniem 22 Moge zapomniec Ciekawe, czy trzeba tylko radio zamienic czy rowniez can modul bo tez jest stary No i czy radio wymaga jakiegos specjalnego kodowania czy zwykle vcdsem?
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie ma zadnych opcji opisanych
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obiecuje pivko
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak masz zakodowane samo ami? U mnie jest tak: 020202

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.