Treść opublikowana przez gregski
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink: A jaki masz rozmiar letnich felg?
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy to wina ET ale mnie kiere z reki wyrywa na niektorych drogach na 245/45R17 Jak wy dajecie rade na 18 czy 19 na tych dziurach - nie wiem. 245 to zdaje sie max na 8 calach. Dzieki temu ladnie opona chroni felgi rant.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ew. Kupic auto w full wypasie. Czasem to wychodzi taniej niz rezanie.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pewnie sa, ale zra wiecej pradu od ledow i mozliwe, ze elektronika nie jest przygotowana na obciazenie wieksze niz ledy.. A jak juz pisalem mniej podoba mi sie zimne ledowe swiatlo, wole zolte zarowkowe podswietlenie na nogi, szczegolnie przy jasnym wnetrzu. W waszych czarnych rakietach pewnie ledy bardziej pasuja...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pewnie nie obsluzy zarowkowych lampek tylko ledowe.. Chyba, ze te ledowe maja jakies oporniki?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja tam wczoraj grzebalem i zrobilem fotke gdybym kiedys potrzebowal numeru.. Przydalo sie nie bylo fabrycznie qq1
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No chyba, ze chcesz by na nogi lekko swiecilo w czasie jazdy... Mnie sie nie podoba ta poswiata ledowa, calosc oswietlenia jest zolta, a tu nagle taki niebieski zimny...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, szybszy bylem
-
B8 TrOOOOp
Jest gdzies na forum opis jak zdjac tapicerke slupka przedniego A ??? Nie chce nic popsuc przy kurtynie, a ciagne kabel do mikrofonu...
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, ale tu tez wysylaja do aso. ---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 14:51 ---------- dzwonilem tez tutaj: http://www.vag.com.pl/pl,178 i czlowiek jest w stanie to zrobic majac jeszcze CAN gateway (jesli dobrze zrozumialem) - ja niestety nie mam. http://www.vag.com.pl/pl,178
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Tak Inflancka nie da sie juz jechac szybciej niz 20kmh niczym. Chyba, ze ktos nie lubi swojego auta... Mieli ja robic juz dawno, ale cos nie moga wystartowac...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A ja tylko kremowe i beze, smutne ciemne wnetrze odpada u mnie na dzien dobry.. kwestia gustu
-
B8 TrOOOOp
No wlasnie cena przestala grac role (w ramach rozsadku) problem raczej w braku pewnosci co do pochodzenia sprzetu...
-
B8 TrOOOOp
No niestety: Gdyby ktos slyszal o jakims magiku w Lodzi i okolicy to bede wdzieczny za namiar.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Nie wiem. Sprawdze przy okazji kodowania radia dzisiaj. Wg. Aligatora nie ma zadnego problemu z moim silnikiem. Wg pdfu serwisowego mam EDC 17 CP...
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Hej J sliczne autko. Felgi 19" tez bym sobie na Lodz odpuscil.. Bede w swieta w lodzi, w bagazniku woze komplet dystansow 10mm gdybys byl zainteresowany. Smigam na feli z A5 z ET26 - mozesz u mnie zobaczyc jak to wyglada przy 245/45R17 pozdrowienia, gregu
-
B8 TrOOOOp
a ja klasycznie na 17":
-
Grupowy chiptuning Katowice?
U mnie jest 1000 pln roznicy z normalna cena, f-my o ktorej mowisz nie sprawdzalem.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Najlepiej dzwon do nich bezposrednio!
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Hej, mowisz o swoim silniku?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Panowie, oferta wydaje sie byc ciekawa, nawet dla tych ktorzy obawiaja sie o stan silnika. Ew. 200 pln za profesjonalna diagnostyke plus wydruk z hamowni gdyby sie okazalo, ze auto sie nie nadaje to naprawde niewiele. Oczywiscie nie namawiam do umawiania terminu z niesprawnym autem, ale sugeruje by sie nie bac, czy sie auto nadaje czy nie nie majac podstaw do obaw. Sam jestem ciekaw i jade sie przekonac w jakim stanie mam wtryskiwacze po 100kkm.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, przypominam, chipujemy grupowo.. Na moim silniku 1000 PLN taniej (50%): http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice&p=2780148&viewfull=1#post2780148
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Koledzy, prosze o zapoznanie sie z tekstem oferty: Oferta wydaje sie byc atrakcyjna, ciesze sie, ze Pan Golabek podszedl do sprawy powaznie i mam nadzieje, ze odzew z naszej strony bedzie rowniez powazny. Proponuje zrobic jeszcze raz aktualna liste chetnych, by nie bylo niedomowien i zeby nikt nie poniosl zbednych kosztow w przypadku gdyby sporo osob zrezygnowalo i warunki promocji przestaaly obowiazywac. Wpisujcie prosze tez planowane terminy plus/minus: 1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.