Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
przegladam kody z audizine i znalazlem takie cos: wiecie jak jest w wersji europejskiej domyslnie? z innej beczki: modu z wylaczaniem sciemniania LEDow przy wlaczonym kierunkowskazie nie rozumiem zupelnie. Moim zdaniem i tak przedni kierunkowskaz umieszczony jest tragicznie i ledwo co go widac.. wylaczanie sciemniania ledow powoduje, ze jest jeszcze gorzej.. mozna to przyplacic zyciem.. do rozwazenia.
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
sprawdze niebawem i dam znac.
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz, nr sterownika drzwi jest dla mnie nadal zagadka.. lusterka elektryczne, skladane, z fotochromem Panda, dzieki!
-
B8 TrOOOOp
Czy da sie przekodowac b8 tak by sie lusterka przy cofaniu opiszczaly? I by mozna bylo tym z menu car sterowac?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes, moze nie zmieniaj modulu tylko wrzuc od razu stronica
-
B8 TrOOOOp
zabieram sie do wyrzezbienia audi music interface zintegrowanego z uchwytem do iphona brodita oraz interface'u do telefonu via bluetooth brakuje mi wiazki i ew. mikrofonu... gdzies czytalem, ze wersje audio z bang&olufsen maja system aktywnego tlumienia halasu.. prawda czy falsz? jesli prawda to musi miec mikrofon we wnetrzu, inaczej nie wygeneruje przeciwfali... czy wiazke musze dorabiac sam czy jest gdzies mozliwosc kupienia gotowca?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
trzymamy kciuki.
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
radio concert bez MMI tego nie ma na 100% ?
-
B8 TrOOOOp
argumenty ZA poza estetycznymi?
-
B8 TrOOOOp
aha, zapomnialem napisac: uchwyt brodit dotarl, zalozylem, na razie bez podlaczenia do AMI. telefon siedzi wygodnie pod prawa reka, nie trzeba odrywac plecow od oparcia by sterowac navi, iphone wpina sie od razu w port ladowania... fotka na zyczenie. polecam.. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________mystic.pl, zamiast sobie podsmiec**jki robic napisz lepiej, czemu mam zakladac 19" na te dziurawe kryzysowe drogi..
-
B8 TrOOOOp
dokladnie taka fela by mi sie podobala, ale mowicie, ze nie powinienem?
-
B8 TrOOOOp
no ale audi chyba pozwala na zimowki na 17" w S4, nie?
-
B8 TrOOOOp
zacisk bym chcial swoj zostawic, tylko jarzma wymienic... male felgi bo lubie jak po autku nie widac, co potrafi...
-
B8 TrOOOOp
Cuber, mnie sie bardziej twoje zimowki podobaja moze 18" zostawisz sobie na zime, a mnie sprzedasz te 17"
-
B8 TrOOOOp
to gdyby ktorys z Was sprzedawal fajne 18" to ja chetnie kupie... BTW: pod jaka felge wchodza 345mm tarcze? min 17 czy 18" ? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________ da radę nie da A6 też miało wielkie problemy z wyjazdem i nie zawsze się udawało nie da sie zadaszyc wjazdu?
-
B8 TrOOOOp
jej, nie moge sie kabelka doczekac, nie mam wyswietalania stanu akku.. w kazdym modelu to mozna ustawic czy tylko z MMI?
-
B8 TrOOOOp
kondi, dzieki. Grzes: P201500 (40) Czujnik polozenia klapy w kolektorze ssacym - niewiarygodny sygnal sporadycznie Dla mnie na szczescie zolta lampka pojawila sie w dniu kupna i sprzedajacy wzial koszt naprawy na siebie. Auto z 2008 wiec moglo sie zdazyc.. Mam tylko nadzieje, ze wymienia obydwa kolektory na nowsze, poprawione (ponoc).
-
B8 TrOOOOp
pytanie: gdzie moge poczytac o problemie z klapami kolektora ssacego? zdaje sie, ze mnie bedzie dotyczyl ten temat..
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Alvato, dzieki, ze mowisz. Darecki, jeszcze nie, na wiosne zostawilem temat.. Szukajmy razem, nie musze od razu kupic. Jak cos bede widzial to dam znak. Na razie musze w delegacje smignac i firma mi podstawila a4 2.0 tdi .. Oj zupelnie inne auto..
-
B8 TrOOOOp
WRC co ty masz na lakierze, ze on tak pieknie lsni?
-
B8 TrOOOOp
pewnie tak, tyle, ze schodzisz do analogu.. a tam masz cyfrowo.. nie wiem, na ile to slyszalne przy B&O.. c.d. o karcie 32GB. wczoraj radosnie pisalem, ze smiga - wrzucilem kilka empetrojek i ruszylo. przez noc wrzucilem 32 GB i oczywiscie nie poszlo jest jakies kretynskie ograniczenie do 2000 plikow co oznacza, ze nie ma sensu kupowac karty wiekszej niz 16 GB.. u mnie 2000 plikow glownie dobrej jakosci to 12 GB. sprawdze jeszcze czy wspomniane 2000 numerow odczyta i dam znac.. czy w przypadku AMI i dysku twardego sa podobne jaja? update: po wielu testach udalo sie ustalic nastepujace kryteria: max 1000 plikow w folderze, max 3000 plikow na karcie - co daje ok 20 GB muzyki. oczywiscie potrzebny najnowszy soft radia ktory zmienia nawet stare (z 2008) radia na kompatybilne z kartami SDHC do 32 GB.
-
B8 TrOOOOp
chyba jest, gdzies widzialem zamiast kabla do AMI ooo prosze: http://www.audi.de/etc/medialib/ngw/product/technology/media_player_integration.Par.0003.File.pdf/bedienungsanleitung.pdf
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
No to zaczynam szukac, dzieki!
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
uu wlasnie kupilem modul, ile chcesz za wiazke z mikrofonem?