Treść opublikowana przez gregski
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Super.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jest jakis klubowy rabat w aso?
-
B8 TrOOOOp
Caha to jaki silniczek? Jaka cena?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No kierownica rasowa, gratualacje.
-
B8 TrOOOOp
Trudno powiedziec lepiej zadzwonić do sprzedajacego i sie spytać . jest to przetarcie.. jak gadałem z nim tydzień temu to powiedział, że wszystkie super i w ogóle. a teraz, że jest tam przetarcie jak konkretnie zapytałem Konkretnie zapytales ) http://www.joemonster.org/filmy/40546/Jak_kupic_uzywany_motocykl_
-
B8 TrOOOOp
tak zrobie. dzieki!
-
B8 TrOOOOp
Wow, super news, dzieki wielkie Niestety, do przekazania autka zostaly jeszcze 4 tygodnie Leasing sie konczy w polowie miesiaca ale ze wzgledow podatkowych fma moze go odsprzedac dopiero 1go lutego No ale kabelki moge juz zamawiac Jeszcze raz dzieki!!! Edit: wiazka 600 pln, pilnie szukam schematu
-
B8 TrOOOOp
Laguna, wymiekam.. Jak ty to robisz.. Ja w etce nie umiem ustalic od jakiego to auta, jaki do tego kabel i czy to pasuje do concert..
-
B8 TrOOOOp
No wlasnie numeru nie widze, geniusz ktory to sprzedawal chyba zerwal naklejke. Sa tylko numery poszczegolnych plastikow i numer modulu ktory nie prowadzi do glownego numeru w katalogu. Gniazdo ma dwa rzedy pinow po szesc czyli dwunastopinowe. Innego gniazda nie widze.
-
B8 TrOOOOp
A propos audi music interface: kupilem taki ktory nie ma wejscia na swiatlowod, a ma gniazdo na zwykle piny. Bedzie pasowal do radia Concert? Gdzie szukac wiazki?
-
B8 TrOOOOp
Mi w Lodzi z pelnymi znizkami mocno okrojone w axa wyszlo 2600 :-/
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ktora ubezpieczalnia ma najlepsze stawki oc/ac dla audi b8 oraz dobry stosunek jakosci do ceny ?
-
B8 TrOOOOp
to sie musialem zamotac tak czy siak jestem ciekaw roznicy.. o ile teoretycznie powinna sie skrocic droga hamowania?
-
B8 TrOOOOp
Opss nie wiedzialem, ze wymieniles juz tez przod. Roznica odczuwalna?
-
B8 TrOOOOp
Bierzesz? Ponoc b8 ma dobry seryjny hamulunek.. Na pewno sa wydajniejsze, ale czy to aby nie przesada?
-
B8 TrOOOOp
Fajnie bez blach wyglada, ale jak sie tablice zalozy to juz pewnie efektu nie bedzie
-
B8 TrOOOOp
A beda pasowaly w miejsce starych? W a6 sedanie bardzo fajnie wyglada ta nowa kreska pozycyjnych, szczegolnie w czarnej. Sporo juz tego jezdzi po berlinie.
-
B8 TrOOOOp
you made my day brother!.. wielkie dzieki!
-
B8 TrOOOOp
elektryczna? super! dzieki raz jeszcze![br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:14_________________________________________________ a cos podobnego do E... tylko z instrukcjami demontazu czy napraw?
-
B8 TrOOOOp
czyli w B8 jest klasyczny dogrzewacz w postaci jakiegos eberspachera lub webasta z komora spalania, tlumikiem itp? myslalem, ze w B8 jest elektryczny dogrzewacz.. wrc, z czego wrzucasz screenshoty czasem? chetnie bym sobie zainstalowal i poprzegladal taki katalog czesci...
-
B8 TrOOOOp
sluchajcie, a czy w A4 b8 3.0 TDI toto ruszy? http://allegro.pl/webasto-audi-i1934159798.html jak jest zrealizowanie dogrzewanie w tych autach?
-
B8 TrOOOOp
Niestety brakuje mi licznika Troszke drogawy MOD http://moto.allegro.pl/audi-a4-tempomat-adaptacyjny-acc-i1937153258.html Dzieki za linka! Czyli licznik z kolorowym wyswietlaczem tego nie ogarnia?
-
B8 TrOOOOp
Wrclaguna, uruchomiles adaptive cruise control? Umieram z ciekawosci ... Opisales to moze? Ostrze sobie zeby na to, a ta ktora mam kupic niestety tego nie ma...