-
Sezon rowerowy 2019
hej rama no na wysokim pułapie widzę,że amortyzatory rockshox a co jeszcze tam włożyłeś co droższe rama czy koła ja również przymierzam się do zmiany ramy mam fula a nie jest mi potrzebna taka rama a i ja chce zostać już na 26 kołach bo więcej na szosie śmigam
-
Sezon Rowerowy 2016
no w tym roku dobrze się zaczyna giro faworyci nie zawodzą tom dumoulin stracił koszulkę dziś czasówka 40km może uda się mu odzyskać jest naprawde dobrym zawodnikiem wszechstronny w tamtym sezonie mógł wygrać vuelte był liderem do przedostatnich etapów zła decyzja dyrektora sportowego przegrał wiedz dziś może ją odzyskać majka super jedzie szkoda że nie ma pomocników na ostatnich kilometrach czymam za rafała
-
Sezon Rowerowy 2016
paowie sezon sie rozpoczoł się dziś przekroczyłem 1000km w tym sezonie
-
zakup letnich opon 205 60 16 czy nie za wysokie?
witam jeżeli chodzi o różnicę to jak najbliżej orginału 1,46% więdz jak najbardziej odpowiednia czy odczujesz nie wiem zbyt mała rożnic chyba że zapierniczasz po zakrętach ekstrymalnie wybór by był ok
-
wycena rzeczoznawcy pzu co robić
powiem że ubespieczyciel zawsze daje jakieś 40-50%tego co jest warta szkoda wypadkowa ale jak by tak każdemu mieli wypłacać 100% to nasze ubezpieczenia z OC by nie kosztowały 500zł a dużo więcej powiem Ci że nie wyciągniesz od toważystwa pzu wiecej kasy bo tak wycenił żeczoznawca jedyne wyjście to faktura vat czyli warsztat i wystawia fakturę na daną usługę albo bezgotówkowo w aso ale tam może przekroczyć wartość pojazdu czyli szkoda całkowita i to co będzie wiecej od wartości auta będziesz musiał sam pokryć
-
gdzie tankujecie LPG
mój wybór padł na stację Lotos tankowałem na B.P ,Orlen, Bliska i z tego co zauważyłem zdecydowanie mniej pali gazu niż na tych poprzednich o jakieś 6l na baku i to sprawdzałem kilkakrotnie bo prawie cały czas tankowałem na B.P ale jak na lotosie to właśnie taka różnica mi wychodzi
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
ja również obstawiam że to uszczelka albo głowica no chyba że jakieś nieszczelności przy połączeniach spróbuj jeszcze dolać płynu do pełna {zbiorniczka wyrównawczego } i przy odpalonym silniku i odkręconym korku zbiorniczka zobacz czy nie idą co jakiś czas bąbelki powietrza jak by się pojawiły to pewnie objaw uszczelki lub głowicy pękniętej
-
Jakie dystanse do 18x8j et43
tak ja mam b7 i tam wszystko pasuję przy takim et ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- nie napisałeś jaka opona przy takim et
-
Jakie dystanse do 18x8j et43
ja mam et43 opona 245-40-18 8J i nawet nie było co dokładać czyli 2cm. szersza ale od rantu felgi 1cm na bok felgi nic nie obciera i felgi schowane w błotnikach polecam 10mm. to chyba max
-
Błąd P0571 w A4 B6
ok jutro może jak znajdę czas to go sprawdzę zauważyłem że nieraz nie łączy bo światło się nie zapalało stopu ale to pewnie ten czujnik pod dźwignią hamulca
-
Błąd P0571 w A4 B6
może ktoś wie ile kosztuję
-
Błąd P0571 w A4 B6
wyskoczył mi błąd P0571 mrugająca kontrolka świec czyli ,,przełącznik hamulca,,czyli do wymiany jest ten pod pedałem hamulca??? 1 Fault Found 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 000 - - - MIL ON Freeze Frame: RPM: 819 /min Torque: 39.0 Nm Speed: 32.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 13.76 V Bin. Bits: 11000110 Torque: 141.5 Nm Bin. Bits: 0 01 1
-
Koledzy czy takie felgi podejdą do A4 B7.
przeliczałem na innej stronie i tak mi wyszło na tej stronie nie będę się spierał czy w moim czy twoim linku jest prawidłowo w każdym razie 225 opona ma mniejszą średnice o 8mm na twojej stronie którą podałeś na tej co ja sprawdzałem 25,13 procentowo podobnie która strona źle podaje nie wiem pozdrawiam Kalkulator doboru opon i felg
-
Koledzy czy takie felgi podejdą do A4 B7.
może i w koleinach jest gorzej na 235 ale 225 również się nie mieści ale nie oto mi chodziło tylko o wysokość opony jest wyższa różnica w obwodzie między nimi 25.13mm.1.26%
-
Koledzy czy takie felgi podejdą do A4 B7.
et 45 bardziej sie schowa do środka ja osobiście mam założone 245-40-18 et43 i jest ok nic nie obciera jak bym założył dystans 10 to już był by pewnie problem przy czterech osobach 235 masz ładną felgę i dobrą oponę bieżnik w nich bedzie pewnie koło 7mm i komfort troszkę lepszy od 225-40
ziby00
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta