Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie tankujecie LPG


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym się dowiedzieć gdzie tankujecie gaz i gdzie uważacie że jest dobrej jakości ja tankuję od początku instalacji na stacji BP więc porównania nie mam żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej na stacji gazowej:grin:

bp,shell mają dobry gaz,według mnie najgorszy gaz bywa na orlenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuję na dwóch małych, sprawdzonych, prywatnych stacjach. Raz na ruski rok tankuję też na Lukoil obok firmy gdzie pracuję, ale to tylko jak muszę, i choć po spalaniu wielkiej różnicy nie widać to jednak wolę "moje" stacje, najlepiej widać różnicę przy zmianie filtra gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej tankować na sprawdzonych przez siebie,nie ważne czy mała czy duża,aby nam pasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej duże stacje-bp,statoil,orlen,shell do prywatnych nie jestem przekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kiedyś mówiłem i powtórzę ze shell się zeszmacil bo u mnie dali szyld najgorszemu cwaniakowi i po 2 latach padło i znów inny. BP to tylko kilka w Polsce reszta też prywatna. Jak narazie to tylko Statoil mnie nie zawiódł.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz gdzie tankują taksówki. Oni wiedzą gdzie jest dobry gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie każdy samochód (benzynowce,diesla i teraz LPG) tankowałem na Orlenie.Mam swoje 3-4 stacje i staram się tylko na nich tankować.Sprawdzone i nigdy z żadnym paliwem nie miałem problemu.Czasem na innej markowej(nie będę specjalnie wyliczał żeby mi starczyło koniecznie na Orlen ;p ) Wjeżdżając do Środy Wielkopolskiej z 11 jest jakaś stacja(nie wiem co to za marka) i kuzyn tankował tam swoja Megane i był bardzo zadowolony...ale może akurat trafił na dobra dostawę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie na TeZet. Gaz z Orlenu czy Statoila nie odpowiada mojemu samochodowi. Więcej go pali i śmierdzi. Z żadnej innej jakoś nie ma tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankowałem do tej pory tylko na BP i postanowiłem sie podpytać bo być może kturaś stacja ma lepszy gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak każda ma innego dostawcę (albo tego samego) :grin:

Każdy powinien sobie sam w swojej okolicy znaleźć "dobrą" stację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko czyli jak bym miał nawet prubować na innych stacjach to tylko te większe wchodzą w grę bo te malutkie odpadają tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Orlen. 70 tys zrobiłem praktycznie w 90% na ich gazie i bez wymiany filterków. Gazownik jak je zmieniał był pod wrażeniem, bo wygladały na przebieg 10-15 tys km. Poza tym zero problemów. Był okres, ze tankowałem na Huzarze lecz albo to zbieg okolicznosci albo mają taki gaz, ze auto mi przyśpieszało najlepiej na ich gazie lecz zawsze pojawiał się po niedługim czasie problem zapchanej instalacji i falowania obrotów. Co do mniejszych stacji odradzam, bo to jak gra w lotto:))) Butle mam, ze wchodzi 40l na jednej mi tak tankował ze 49 mi niby zmieścił:D na kolejnej 46l:)) Był okres, ze tankując na orlenie za 20zł robiłem 100km, a na malutkiej stacji u pana "Stasia" za tą samą cenę zawsze pomiedzy 60-70km. Generalnie tylko Orlen, BP, Shel, oraz Bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 tys bez wymiany filtrów??? Ja wymieniam zwykle co 7-8 tys., koszt śmieszny (FFC+FFL około 20 złotych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy pewnie gdzie kumpel kiedyś zatankował na małej prywatnej stacji to do zbiornika zawsze mu wchodzi 40 litrów gazu a na prywatnej wchodziło 45 różnie i co z tego że mieli tam kilka groszy taniej jak oszukiwali na litrach a jak oni to robią to nie wiem a na jakość gazu nie narzekał mówił że dobrze idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze głównie staram się na BP. Myślę, że mają spoko gaz no i do tego wiertarke można sobie np z paybacka wziąć :naughty: Chyba tylko raz jak zatankowałem na bp to było czuć że gaz słabej jakości. W Trojmieście zazwyczaj BP Sopot/Żabianka :wink: Widziałem tam tankujących gaz taryfiarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...