-
Odkodowanie radia symphony
Cześć. Wie ktoś może gdzie w trójmieście można tanio rozkodowac radyjko symphony?
-
Ile benzyny srednio zuzywacie na tydz?
Ja też nigdy nie liczyłem ile dokładnie wychodzi na bene, no ale różnica jest za to zauważalna bo wcześniej miałem 1,6 ADP a teraz 2.8 AQD i dużo częściej używam dystrybutora od benzyny Myślę, że na dwa miesiące koło 20 litrów benzyny
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Mój AQD w zimie 100% miasto 15-16 litrów, w trasie mogę zejść do 10 ale przeważnie 11-12
-
gdzie tankujecie LPG
Ja też zawsze głównie staram się na BP. Myślę, że mają spoko gaz no i do tego wiertarke można sobie np z paybacka wziąć Chyba tylko raz jak zatankowałem na bp to było czuć że gaz słabej jakości. W Trojmieście zazwyczaj BP Sopot/Żabianka Widziałem tam tankujących gaz taryfiarzy
-
Problem z klockami hamulcowymi
Zapiekł Ci się prawdopodobnie zacisk. Trzeba by go było wymienić lub użyć zestawu naprawczego i zregenerować. Miałem podobnie w B5. Zjadlo mi momentalnie klocek a auto nie chciało sie turlać nawet z widocznej górki.
-
Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6
bawół1 myślę właśnie że nikt tego przewodu nie skracał bo wydaje się na oko za długi. Dziękuje za pomoc, decyzja podjęta będę montował chłodniczkę sam, przy okazji wymienię płyn wspomagania
-
Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6
Chciałbym się Was poradzic w dosc nurtującej mnie ostatnio sprawie. Mianowicie, czy chodniczka płynu wspomagania umiejscowiona między chłodnicą wody a zderzakiem występowała w każdym modelu A4 B5? Pacjentem jest A4 2.8 V6 z 1999r quattro AQD. Ja tej chłodniczki nie posiadam (zauważyłem przy wymianie czujnika temp. zewnętrznej zamocowanego w tym samym miejscu. Wspomaganie działa spoko, nic się nie dzieje ale teraz sam nie wiem czy ktoś odstawił rzeźbę czy tak wyjechała z fabryki. Ściągając kratki w zderzaku i zaglądając pod maskę nie zauważyłem żadnych przewodów pod które ta chłodniczka miałaby byc podpięta. Z drugiej strony na allegro widziałem takie chodniczki do tego silnika. W miejscu, gdzie na rysunku z ETKI jest podpięty przewód od tej chłodniczki (przy zbiorniczku wyrównawczym) ja mam tylko dwa: jeden prawdopodobnie do pompy, drugi do magla. Bardzo byłbym zadowolony gdyby ktoś mądrzejszy mnie oświecił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc Wszystkim Jestem posiadaczem już drugiej A4 B5, tymbardziej miło się przegląda posty ile ludzie z tego forum wkładają w nie serca. Oby mnie również udzielała się ta atmosfera
kamilloo2
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta