Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6


kamilloo2

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się Was poradzic w dosc nurtującej mnie ostatnio sprawie. Mianowicie, czy chodniczka płynu wspomagania umiejscowiona między chłodnicą wody a zderzakiem występowała w każdym modelu A4 B5? Pacjentem jest A4 2.8 V6 z 1999r quattro AQD. Ja tej chłodniczki nie posiadam (zauważyłem przy wymianie czujnika temp. zewnętrznej zamocowanego w tym samym miejscu. Wspomaganie działa spoko, nic się nie dzieje ale teraz sam nie wiem czy ktoś odstawił rzeźbę czy tak wyjechała z fabryki. Ściągając kratki w zderzaku i zaglądając pod maskę nie zauważyłem żadnych przewodów pod które ta chłodniczka miałaby byc podpięta. Z drugiej strony na allegro widziałem takie chodniczki do tego silnika. W miejscu, gdzie na rysunku z ETKI jest podpięty przewód od tej chłodniczki (przy zbiorniczku wyrównawczym) ja mam tylko dwa: jeden prawdopodobnie do pompy, drugi do magla. Bardzo byłbym zadowolony gdyby ktoś mądrzejszy mnie oświecił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 2,8 30 v ACK jest chłodniczka. w ETCE widziałem ze w 99 r. były te chłodniczki.

Bez niej płyn sie przegrzewa i padają uszczelnienia w maglu.

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

chłodniczka mocowana jest na wężu powrotnym z magla.

maglownica -> chłodniczka-> zbiornik płynu

jak ktośskrócił wąż od magla i podłączył odrazu do zbiorniczka to wszystko wygląda jak ORI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra decyzja lepiej założyć dużo to nie bedzie kosztować a przynajmniej bedzie pewność i spokój że jest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...