Treść opublikowana przez Nietykalny
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Hm.. Sprawdzę jeszcze ten n18 i okablowanie, a podpowiedzcie Gdzie z znajduje się dokładnie n18 w caha 2.0 tdi? Który bezpiecznik, przekaźnik za niego odpowiada? Może podrzuci ktoś jakiś schemat całości okablowania od egr? Z góry dzięki.
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dokładny kod błędu to: 4891 zawór recyrkulacji spalin (N18) - P0403 00 [96] usterka - niepotwierdzony sporadyczny. Ale nawet z tym błędem palił bez problemu, a po czyszczeniu ani rusz....
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Miałem blad P0403 - zawór recyrkulacji spalin n18. Auto było w trybie awaryjnym, chodziło nierówno, kopcilo. . Wyczyscilem egr i przepustnicę które rzeywiscie były całe w sadzy. Teraz silnik nie odpala. Przed czyszczeniem nawet w trybie awaryjnym paliło od razu. Czyszczenie zgodnie ze sztuką. Pod pokrywa elektroniki sucho, zębatki bez wad i uszczerbków. Błędów nie ma. W vcds adaptacja egr zrobiona - zakończona poprawnie. Robiłem również test przepustnicy - zakończono poprawnie, klapka pracuje w pełnym zakresie. Przed czyszczeniem auto paliło momentalnie. Ręce już mi opadają. Dodam że odłączałem aku przed czyszczeniem i po podłączeniu wyskakuje mi komunikat o potrzebie doładowania. Może coś z tym związane hmm... Krece kręcę rozrusznikiem i nic zero reakcji. Co to może być.?? O co chodzi?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Również poproszę VIN: WAUZZZ8K4AA137281 Dzięki
-
Jaki wideorejestrator polecacie?
Witam, jaki w chwili obecnej rejestrator polecacie ?? Myślałem o 70mai dash cam pro lub dash cam mola N3, jednak ostatnio zainteresowałem się tematem wideorejestratorów 3w1 na lusterko hmm
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
A znacie jakiś polecany warsztat, który dokona przeróbki K03 na hybrydę??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja obecnie śmigam na zestawie Penrite HPR 5w40 + Archoil 9100 i jak najbardziej mogę polecić taki komplecik Do tego zawsze przed wymianą płukanka Penrite.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
To tylko propozycja. Idź osobiście do multiagencji to ci mniej wyliczą. Dzięki za podpowiedź. Będę dzwonił bezpośrednio do ubezpieczyciela i udam się do agencji. Zobaczymy co się uda wynegocjować Może poleci ktoś jakąś multiagencje w Bielsku lub okolicach???
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia OC w AXA. Płaciłem 278 zł - dzisiejsza propozycja 570 zł. Wzrost o 100 %.......bez komentarza.
-
Zlot Fiata 125p - Legenda wciąż żywa
Niestety polska motoryzacja została zniszczona, a mogło być tak pięknie ..
-
Mobilny internet
Play 6 m bez limitu , później 55 gb + darmowe noce za 29,90 zł
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Ostatnio żonie przedłużaliśmy umowę w Plusie za 49 zł - dostaliśmy nielimitowane sms, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz coś ponad 3 gb neta.
-
Kurs na obrabiarki CNC
A doradzicie koledzy jakis dobry kurs CNC, ponieważ jest ich mnóstwo tylko jakość kształcenia na niektórych pozostawia wiele do życzenie. Najlepiej w okolicach Śląska.
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Różnica jest taka iż ten motul to HC, a LM to PAO.
-
System operacyjny Android
Oki, dzięki za podpowiedzi a używacie jakiś moto aplikacji ??
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Zima w tym roku nie rozpieszcza. Mam nadzieję że wkrótce w górach pojawi się "prawdziwy" śnieg a nie z armatek :/
-
System operacyjny Android
Gratuluje trafnej odpowiedzi.
-
System operacyjny Android
Koledzy jakie podstawowe aplikacje polecacie na android, które każdy powinien mieć zaistalowane. A jakich aplikacji używacie najczęściej i są użyteczne?? Może jakieś związane z motoryzacją?
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Właśnie był ktoś już w tym roku na jakiś stokach ?? Ja śmigam najczęściej w Korbielowie, Szczyrku i pobliskich stokach. Wiem że na niektórych już ruszyli z pełnym naśnieżaniem.
-
Wybór wódki na wesele
W sierpniu miałem wesele i polecam wódkę Wyborową, oprócz tego bimberek, piwo, wino przy tzw stole wiejskim/szwedzkim - ale najważniejsze jest to aby niczego nie zabrakło i dobry "jump" był
-
A6 C5q ROTIFORMED
Widzę że sie dzieje w projekcie, tylko ja coś przysnąłem ze swoim wozidłem :/
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
Generalnie jak przeczytałem - to wiecie bardzo mało koledzy o aplikacjach , a Kraków i otoczenie "żyje" na wypracowanej przed laty renomie.
-
Tenis ziemny
Ja gram, choć ostatnio zaniedbałem treningi, przez brak czasu Mam identyczną rakietę head. Sport bardzo wymagający, bardzo ważna jest tutaj technika, ale jak wykonamy pierwszą poważną wymianę to rekompensuje wszystko inne. Polecam - grać, grać i jeszcze raz grać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Koledzy organizujemy mini spot jutro godz. 15, parking koło tesco. Garstka Nas z a6, także serdecznie zapraszamy, czym więcej, tym lepiej a może Wy coś planujecie??
-
Audi do ślubu
Ja też szukam jakiegoś konkretnego samochodziku do ślubu w sierpniu w lubelskim, także jakby ktoś coś wiedział to byłby wdzięczny