-
Nietykalny zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nietykalny obserwuje zawartość Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Hm.. Sprawdzę jeszcze ten n18 i okablowanie, a podpowiedzcie Gdzie z znajduje się dokładnie n18 w caha 2.0 tdi? Który bezpiecznik, przekaźnik za niego odpowiada? Może podrzuci ktoś jakiś schemat całości okablowania od egr? Z góry dzięki.
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dokładny kod błędu to: 4891 zawór recyrkulacji spalin (N18) - P0403 00 [96] usterka - niepotwierdzony sporadyczny. Ale nawet z tym błędem palił bez problemu, a po czyszczeniu ani rusz....
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Miałem blad P0403 - zawór recyrkulacji spalin n18. Auto było w trybie awaryjnym, chodziło nierówno, kopcilo. . Wyczyscilem egr i przepustnicę które rzeywiscie były całe w sadzy. Teraz silnik nie odpala. Przed czyszczeniem nawet w trybie awaryjnym paliło od razu. Czyszczenie zgodnie ze sztuką. Pod pokrywa elektroniki sucho, zębatki bez wad i uszczerbków. Błędów nie ma. W vcds adaptacja egr zrobiona - zakończona poprawnie. Robiłem również test przepustnicy - zakończono poprawnie, klapka pracuje w pełnym zakresie. Przed czyszczeniem auto paliło momentalnie. Ręce już mi opadają. Dodam że odłączałem aku przed czyszczeniem i po podłączeniu wyskakuje mi komunikat o potrzebie doładowania. Może coś z tym związane hmm... Krece kręcę rozrusznikiem i nic zero reakcji. Co to może być.?? O co chodzi?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Również poproszę VIN: WAUZZZ8K4AA137281 Dzięki
-
Jaki wideorejestrator polecacie?
Witam, jaki w chwili obecnej rejestrator polecacie ?? Myślałem o 70mai dash cam pro lub dash cam mola N3, jednak ostatnio zainteresowałem się tematem wideorejestratorów 3w1 na lusterko hmm
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
A znacie jakiś polecany warsztat, który dokona przeróbki K03 na hybrydę??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja obecnie śmigam na zestawie Penrite HPR 5w40 + Archoil 9100 i jak najbardziej mogę polecić taki komplecik Do tego zawsze przed wymianą płukanka Penrite.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
To tylko propozycja. Idź osobiście do multiagencji to ci mniej wyliczą. Dzięki za podpowiedź. Będę dzwonił bezpośrednio do ubezpieczyciela i udam się do agencji. Zobaczymy co się uda wynegocjować Może poleci ktoś jakąś multiagencje w Bielsku lub okolicach???
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia OC w AXA. Płaciłem 278 zł - dzisiejsza propozycja 570 zł. Wzrost o 100 %.......bez komentarza.
-
Zlot Fiata 125p - Legenda wciąż żywa
Niestety polska motoryzacja została zniszczona, a mogło być tak pięknie ..
-
Mobilny internet
Play 6 m bez limitu , później 55 gb + darmowe noce za 29,90 zł
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Ostatnio żonie przedłużaliśmy umowę w Plusie za 49 zł - dostaliśmy nielimitowane sms, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz coś ponad 3 gb neta.
-
Kurs na obrabiarki CNC
A doradzicie koledzy jakis dobry kurs CNC, ponieważ jest ich mnóstwo tylko jakość kształcenia na niektórych pozostawia wiele do życzenie. Najlepiej w okolicach Śląska.
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Różnica jest taka iż ten motul to HC, a LM to PAO.
-
System operacyjny Android
Oki, dzięki za podpowiedzi a używacie jakiś moto aplikacji ??