Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nietykalny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nietykalny zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Hm.. Sprawdzę jeszcze ten n18 i okablowanie, a podpowiedzcie Gdzie z znajduje się dokładnie n18 w caha 2.0 tdi? Który bezpiecznik, przekaźnik za niego odpowiada? Może podrzuci ktoś jakiś schemat całości okablowania od egr? Z góry dzięki.
  3. Dokładny kod błędu to: 4891 zawór recyrkulacji spalin (N18) - P0403 00 [96] usterka - niepotwierdzony sporadyczny. Ale nawet z tym błędem palił bez problemu, a po czyszczeniu ani rusz....
  4. Witam. Miałem blad P0403 - zawór recyrkulacji spalin n18. Auto było w trybie awaryjnym, chodziło nierówno, kopcilo. . Wyczyscilem egr i przepustnicę które rzeywiscie były całe w sadzy. Teraz silnik nie odpala. Przed czyszczeniem nawet w trybie awaryjnym paliło od razu. Czyszczenie zgodnie ze sztuką. Pod pokrywa elektroniki sucho, zębatki bez wad i uszczerbków. Błędów nie ma. W vcds adaptacja egr zrobiona - zakończona poprawnie. Robiłem również test przepustnicy - zakończono poprawnie, klapka pracuje w pełnym zakresie. Przed czyszczeniem auto paliło momentalnie. Ręce już mi opadają. Dodam że odłączałem aku przed czyszczeniem i po podłączeniu wyskakuje mi komunikat o potrzebie doładowania. Może coś z tym związane hmm... Krece kręcę rozrusznikiem i nic zero reakcji. Co to może być.?? O co chodzi?
  5. Witam, Również poproszę VIN: WAUZZZ8K4AA137281 Dzięki
  6. Witam, jaki w chwili obecnej rejestrator polecacie ?? Myślałem o 70mai dash cam pro lub dash cam mola N3, jednak ostatnio zainteresowałem się tematem wideorejestratorów 3w1 na lusterko hmm
  7. A znacie jakiś polecany warsztat, który dokona przeróbki K03 na hybrydę??
  8. Ja obecnie śmigam na zestawie Penrite HPR 5w40 + Archoil 9100 i jak najbardziej mogę polecić taki komplecik Do tego zawsze przed wymianą płukanka Penrite.
  9. To tylko propozycja. Idź osobiście do multiagencji to ci mniej wyliczą. Dzięki za podpowiedź. Będę dzwonił bezpośrednio do ubezpieczyciela i udam się do agencji. Zobaczymy co się uda wynegocjować Może poleci ktoś jakąś multiagencje w Bielsku lub okolicach???
  10. Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia OC w AXA. Płaciłem 278 zł - dzisiejsza propozycja 570 zł. Wzrost o 100 %.......bez komentarza.
  11. Niestety polska motoryzacja została zniszczona, a mogło być tak pięknie ..
  12. Play 6 m bez limitu , później 55 gb + darmowe noce za 29,90 zł
  13. Ostatnio żonie przedłużaliśmy umowę w Plusie za 49 zł - dostaliśmy nielimitowane sms, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz coś ponad 3 gb neta.
  14. A doradzicie koledzy jakis dobry kurs CNC, ponieważ jest ich mnóstwo tylko jakość kształcenia na niektórych pozostawia wiele do życzenie. Najlepiej w okolicach Śląska.
  15. Różnica jest taka iż ten motul to HC, a LM to PAO.
  16. Oki, dzięki za podpowiedzi a używacie jakiś moto aplikacji ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.