Skocz do zawartości
IGNOROWANY

snowbord&narty 11/12r.


ziby00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy uwielbiają białe szaleństwo pochwalcie się czy już za czeliście sezon 2011&2012

bo Ja mam zamiar się wybrać w tę niedziele i otworzyć swój sezon na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy uwielbiają białe szaleństwo pochwalcie się czy już za czeliście sezon 2011&2012

bo Ja mam zamiar się wybrać w tę niedziele i otworzyć swój sezon na desce

Gdzie ty chcesz sezon zaczynac w ta niedziele ??? Chyba w alpach ... :gwizdanie: Ja mam nadzieje na śnieg w Wisle ustroniu na sylwka ale sie nie zapowiada ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego może jest nie tak dużo śniegu jak na przykład w tamtym roku ale na woj. dolnośląskim jest parę ośrodków już otwarte ja Zieleniec niby też od 17 ma ruszyć Szklarska Poręba jak również Harrachov Szpindlerowy Młyn więdz szału nie ma ale można już to sprawdzić pare miejsc w Zieleńcu otwarcie było w tamtym tygodniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na śnieg by pośmigać na desce, z tego co patrzyłem prawie wszystkie trasy jeszcze zamknięte a już połowa grudnia :wallbash: ,nic tylko czekać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłą sobotę z livigno wrocilem - co prawda snieg w większosci techniczny ale też było fajnie :drunk::decayed:

a teraz na weekend pewnie białkę zaliczę, bo warunek chyba juz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

livigno dwa lata temu byłem fajne miejsce było gdzie pojeździć powiem że więcej tam Polaków niż Włochów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 5 lat non stop grudzien/kwiecien - nie ma lepszej miejscowki na odpiecie i pojezdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam sezon od Piątku przed sylwestrem :cool1: w wisle na Soszowie i Istebnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 5 lat non stop grudzien/kwiecien - nie ma lepszej miejscowki na odpiecie i pojezdzenie :)

I wszystko tanie jak barszczyk :good: Swoja droga pierwszy raz dojechac tam autem i nie zabladzic to wyczyn hehehe

Panowie mozecie polecic jakies stoki w okolicy Szczyrku? Bede takm od 6stego stycznia na zgrupowaniu i chyba zabiore sprzet :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na deske lub narty w okresie sylwka w polskie góry ? Ja bede w Białce lub Zako wiec mozna by sie na klubowe piwo ustwić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na wypad jednodniowy w Białce i warunki super, troche mokro ale można śmiało pośmigać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sezon otworzyłem w tym roku w Zieleńcu - warunki super i ludzi mało więc jazda była " na okrągło" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez czekam, zaczynam zaraz po nowym roku. Może jest jakiś kolega z forum, który wynajmuje pensjonat albo coś gdzieś pod stokiem?? można by zrobić balet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade na chopok polnoc - niskie tatry :)

4 lutego Toskania i Apeniny z mlodzieza (instr) jak co roku na 8 dni a pozniej z rodzinka i przyjaciolmi tydzien w Zermatt :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie byłem w Polsce (na święta i sylwka) i c**j nie warunki były. Raz się udało w Karpaczu pojeździć i to wsio.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, tylko wyjechałem i najebało śniegu :wallbash

Na szczęście tu mam blisko góry , więc za tydzień Folgaria:

http://www.folgariaski.com/sito/webcam.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Szczyrku tragedia, kolejki do wyciagow masakryczne, a zeby auto zaparkowac :gwizdanie: W polowie tygodnia bylem sam na stoku :decayed: Zero dbalosci o klienta, na Maly Skrzycznych stoki ratraka nie widzialy chyba z miesiac, muldy straszne, na Skrzycznych lepiej to wyglada ;) Jutro pojade do Wisly zobaczyc, bo tutaj wcale mi sie nie podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Szczyrku tragedia, kolejki do wyciagow masakryczne, a zeby auto zaparkowac :gwizdanie: W polowie tygodnia bylem sam na stoku :decayed: Zero dbalosci o klienta, na Maly Skrzycznych stoki ratraka nie widzialy chyba z miesiac, muldy straszne, na Skrzycznych lepiej to wyglada ;) Jutro pojade do Wisly zobaczyc, bo tutaj wcale mi sie nie podoba :gwizdanie:

a chciałem jechać we wtorek do Szczyrku, bo dawno nie byłem :gwizdanie:

no i do tego, zaczęły się ferie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Szczyrku tragedia, kolejki do wyciagow masakryczne, a zeby auto zaparkowac :gwizdanie: W polowie tygodnia bylem sam na stoku :decayed: Zero dbalosci o klienta, na Maly Skrzycznych stoki ratraka nie widzialy chyba z miesiac, muldy straszne, na Skrzycznych lepiej to wyglada ;) Jutro pojade do Wisly zobaczyc, bo tutaj wcale mi sie nie podoba :gwizdanie:

a chciałem jechać we wtorek do Szczyrku, bo dawno nie byłem :gwizdanie:

no i do tego, zaczęły się ferie :thumbdown:

Ciesze sie, ze moglem pomoc ;) Jedyny plus to ceny karnetow, bardzo przystepne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję tym, co właśnie w góry pojechali.

W ubiegłym tygodniu było tłoczno, bo sporo ruskich do nas przyjechało, ale jak wczoraj widziałem sznur aut na Zakopiance, to w tym tygodniu dopiero rzeź będzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...