Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tuzo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tuzo

  1. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eska sprzedana już jakiś czas temu... W sumie jest mi przykro, najlepsze auto jakie do tej pory miałem Niestety na tym etapie życia nie mogę sobie pozwolić na posiadanie dwóch samochodów, potrzebuję jednego samochodu do jazdy na co dzień. Esa wykańczała mój portfel, nawet nie tyle co kosztami utrzymania, ale wizytami na stacji benzynowej kiedy za przejechanie 300km płaciłem 400zł I nie, lpg nie było tu rozwiązaniem. Do tego budowa domu, ostatni rok studiów, a za eske dostałem pieniądze, które w jakimś stopniu zwróciły mi to, co zdążyłem w nią włożyć. Co następne? Pewnie coś zwykłego, a jakieś fajne auto kupię sobie jak będę już stary i bogaty, a przygarnąłem bym takie rs4 b5.. Trzymajcie się, może do zobaczenia za jakiś czas
  2. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Woskowanko przy weekendzie
  3. Przy podsufitce dużo roboty, baw się dobrze
  4. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Coś tam działam powoli nad środkiem, jakiś czas temu zamontowałem nowe dekory, było trochę zabawy, ale wszystko sprawnie poszło oczywiście nie obyło się bez klejenia już te wnętrze nie wygląda tak tragicznie. W dalszym ciągu poszukuję szarych recaro No i teraz działam snad podsufitką - dziś zdemontowałem i okleiłem sufit, osłonę szyberdachu oraz słupki a na nowo, pomalowałem szprajem słupki b, c i d oraz psiknąłem też uszczelki żeby kolorystycznie się to zgrało Jutro to wszystko zebrać do kupy i można myśleć co dalej
  5. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chętnie upolowałbym rs4 b5, ewentualnie s4 w sedanie, ale nic na siłę
  6. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kij go wie, ta esa z fabryki wyszła jakaś inna - drewniane dekory, brak relingów, kierownica multifunkcyjna a nie trójramienna, jasny środek, tylko później ktoś fotele zmienił na czarne. I to wszystko według vinu. Może łącznie z tym jasnym środkiem szedł i jasny sufit
  7. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Udało się w końcu złapać z tunerem i oto co wyczarowaliśmy: - twarda odcina 6800rpm - launch control - popsy powyżej 3000 obrotów Wszystko na filmiku niżej, oczywiście musiałem coś zepsuć i zapomniałem wyłączyć ESP przy launch control
  8. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Żeby nie było, że nic się nie dzieje Zaczynam powoli kompletować przekładkę środka na czarno, nabyłem już komplet dekorów w hydrografice oraz wszystkie ciemne elementy podsufitki (lampki, osłony przeciwsłoneczne, uchwyty, haczyki). Cały sufit będzie obszywany na nowo, nie ma szans znaleźć ciemnej podsufitki dostosowanej pod szyberdach. Co do foteli to w dalszym ciągu jestem w kropce - szukam szarych foteli, takich co były tu seryjnie (są do znalezienia, gdybym chciał to już bym miał, ale czaję się na jakąś okazję, a też nie jestem jeszcze zdecydowany na nie) albo kompletuje cały środek na czarno - dywan, boczki, tunel, podłokietnik, schowek, masa plastików.. Sporo tego jest i pierwsza opcja na pewno będzie tą tańszą. Za jakiś czas wstawię próbkę dźwięku, a teraz kilka fotek
  9. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wydaje mi się, że air ride jeszcze bardziej gryzie się z koncepcją "ma szybko jeździć"
  10. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Esa ma przede wszystkim jeździć, każda zmiana wizualna ma nie przeszkadzać w jeździe, a chcę uniknąć takich sytuacji jak w golfie (opona ścierała się o błotnik), bmw (dolna część przedniego zderzaka dobijała do asfaltu) i audi s3, w której to metalowa osłona miski olejowej miała ciężkie życie
  11. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lato
  12. Jakoś na rotorach bardziej mi się podobała
  13. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobry. Lotka już jakiś czas widnieje na klapie, nie żałuję zakupu, ale spodziewałem się, że będzie trochę większa, jest trochę skromna, nie robi takiej roboty jak lotka na wzór rs4, ale przynajmniej brak problemów ze spasowaniem no i jakość wykonania stoi na wysokim poziomie udało się też na chwilę wjechać do garażu i nałożyć wosk W weekend miałem okazję wybrać się esą w dłuższą podróż sprawdziłem przy okazji spalanie - przepisowa trasa do 100km/h - 10,1l (z dystrybutora, nie licznikowe), jazda 140km/h to już 12,5l. Średnia z całego dnia (w tym jakieś 60km po Gdańsku) 660km wyszła 11,37l, więc nie jest chyba tak źle... Stworzyłem też swego rodzaju listę jeśli chodzi o plany na przyszłość: - dokończyć softa, wciąż nie mogę zgrać się terminem z tunerem - ogarnąć wnętrze, mam tu na myśli czarny sufit i jasne fotele, chyba że coś innego przyjdzie mi do głowy - atak na 400-500km zależnie od budżetu o ile nic się nie zesra wcześniej to najpóźniej za 3 lata (wtedy czeka mnie targania silnika w celu wymiany rozrządu, więc zrobi się wszystko przy okazji) - zmiana koloru eski i kupno drugiego auta na daily, a esa idzie do garażu, ale to wszystko dopiero po modach i jak będę miał wolny garaż.. I tyle. Niby tylko tyle, ale dla mnie aż tyle. Jak wspomniałem w pierwszym poście, auto ma u mnie dożywocie, więc pośpiechu w tym przypadku nie ma
  14. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mi zdecydowanie bardziej podoba się ramka w czarnym połysku, w chromie z przodu zostało logo audi i s4, to wystarczy, żeby zgrać się z bokiem auta Ramki wyglądają na ciemne, bo chyba było za dużo śniegu i z tego powodu aparat źle zebrał światło, w pierwszym poście widać, że kolor się zgrywa. Ewentualnie są po prostu brudne (jak felgi) , nie wykluczam też tej opcji
  15. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzień dobry, pytacie co u mnie No to zakupiłem oponki na lato, wybór padł na bridgestone potenza sport w rozmiarze 225/40 r18. Podobno niczym nie ustępują takim michelinom pilot sport 4s, a są znacznie tańsze. Poprzednio w golfie miałem piloty więc jakieś porównanie będzie. Nie bawiłem się też w żadne naciągi - tak jak pisałem wcześniej, auto ma przede wszystkim jeździć, a każda zmiana wizualna ma nie przeszkadzać w jeździe (poprzednio w golfie koła dobijały do nadkoli, w bmw przedni zderzak haczył na każdej większej nierówności a w audi osłona miski olejowej dobijała do asfaltu... xd Jeśli chodzi o przód auto to już wygląda tak jak sobie początkowo to wyobraziłem - grill w piano black, quattro w zderzaku i dokładka maxtona. Wprawne oko wychwyci jeszcze naklejki na lusterkach - bez tych naklejek te lusterka są jakieś takie puste. Z tyłu natomiast wywaliłem wycieraczkę. Założyliśmy już relingi i heble - eska wygląda teraz znacznie lepiej avus z s6 c5 wchodzi na styk bez żadnego dystansu Jeśli chodzi o kwestie wizualne to czekam jeszcze na wspomnianą w poprzednich postach lotkę i chyba to by było na tyle. Nie wiem czy obędzie się bez gwintu, zobaczymy jak fura będzie wyglądać na ozetach nie mogę już doczekać się lata
  16. Kw v1? Z ciekawości ile dałeś?
  17. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po tym co napisałeś zakładam, że nie widziałeś jak wygląda lotka maxtona Z resztą przyjdzie, zamontuję i pochwalę się efektem
  18. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki, a więc już wiem czego nie montować w poprzednim golfie się wystarczająco namęczyłem z podróbami, ich spasowaniem i jakością. Kupując ten samochód powiedziałem sobie nigdy więcej i prawie się złamałem. Klapa rs4 jest nie do dostania, także polecę znów w stronę maxtona, tym bardziej, że nie widziałem jeszcze s czwórki z ich lotką, a na plus jest fakt, że sama dokładka na przedni zderzak jakościowo jest bardzo dobra, ze spasem też nie było żadnego problemu
  19. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    @Kowi87podesłałbyś foty jak to z bliska wygląda?
  20. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z tego co widziałem to zender coś tam tworzył ale raczej nie przypomina to lotki z rs4 Jeśli ma to jakoś wyglądać to chyba trzeba będzie znów pisać do chłopaków z maxtona, bo polowanie na klapę rs4 może okazać się bardzo czasochłonne
  21. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lotka zwrócona, w porę zauważyłem że jest pęknięta, przysłali drugą również pękniętą, w tamtym momencie poprosiłem o zwrot pieniędzy i aktualnie jestem bez lotki. Przymierzałem ją, ale czy wystawała ponad linię dachu to nie pamiętam, jeśli rzeczywiście tak jest to słabo, bo alternatyw zbyt wielu nie ma
  22. tuzo odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ostatni update w tym roku Nabyłem swap hebli, na przód wpadają zaciski z Porsche Cayenne 6 tłok 345mm pomalowane nieprzypadkowo w kolor imola yellow, na tył jeden tłok 330mm, tarcze rotinger gt, klocki brembo, stalowy oplot hel. Na zdjęciach wygląda to dosyć blado, natomiast w rzeczywistości kolor prezentuje się bardzo ładnie i żywo Zakupiłem też dokładkę zderzaka z maxtona, napis quattro oraz zaślepkę tylnej wycieraczki (której nie ma na zdjęciu) Pozostało jeszcze tylko zakupić opony na lato i zebrać to wszystko do kupy mam nadzieję, że efekt finalny będzie zadowalający
  23. Bardzo ładnie siadło przy tej feldze widziałbym jakieś większe heble
  24. Jak sprawują się oponki? Też powoli szukam czegoś na lato do swojej, wybór w klasie premium jest ogromny, a jakiekolwiek testy w internecie nie mówią mi w zasadzie nic, domyślam się, że co bym nie wybrał byłoby ok, ale jestem ciekaw twojej opinii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.