Treść opublikowana przez szogun0
-
A4 B7 BKE Wykres auta po chipie ver. 1.0 oraz 2.0
Pewnie i tak jest, bo nie zwracałem uwagi na daty.
-
A4 B7 BKE Wykres auta po chipie ver. 1.0 oraz 2.0
A mnie ciekawi, dlaczego grzebane przy parametrach otoczenia. Podniesienie w parametrach temp. otoczenia o 10 stopnie da pewnie te 10 KM Prędkość przy tych samych obrotach silnika (różnica w pomiarze 5 rpm) też jest różna, i to dość znacznie. Moim zdaniem ściema pod oczekiwany wynik.
-
Obrotomierz 1.8 TURBO AVJ
To weź się zdecyduj. Halla, czy indukcyjny?
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
W teorii dobrze. Kwestia czy sam ciąłeś światłowód, czy już miałeś pocięty. Bo z tym może być problem.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W kanale 03 w adaptacjach sobie pozmieniaj, tam można spalanie korygować.
-
Nowe mapki
B7 w avancie waży nie mniej niż 1500 kg. Do tego masa kierowcy i ewentualnie obsługi Dynometa. Hamowanie w dieslu też warto robić od 1200 rpm a nie od 1800.
-
Nowe mapki
Bo wykres ściemniany, kombinacje z masą i z osiami.
-
BEX 231hp i 309NM by Gregor10
Coś mało Nm. Tyle Nm to na seryjnych wtryskach można dmuchnąć.
-
Jak wyłączyć egr w a3 8l
Nie da się za pomocą VCDS
-
Koszt wymiany rozrządu audi a6 c6 2.4
Kiedyś liczyłem i jakąś 5 z robocizną wychodzi.
-
Regeneracja Pompowtrysków
Ten w Czudcu, a raczej obok ma miałkie pojecie. A na pewno nie robi pompowtrysków, bo nie ma ich potem jak sprawdzić. A poza tym, to nie spotkałem się jeszcze, żeby pompowtryki były idealne po regeneracji. Moje zdanie jest takie: szukaj używek z gwarancją rozruchową.
-
A4 1.8T BEX+LPG
Na pewno nie ma fabryki w tym sterowniku. A poprzednik sądzi to chociażby po tym, że fabrycznie BEX ma doładowanie na poziomie 0,65 Bara. A u ciebie jest praktycznie 1 Bar. Do fabrycznych ustawień wrócisz wgrywając fabryczny program.
-
Brak hamulców
A co ci z tego zastanawiania się. I tak się nie obejdzie bez podnośnika i wymiany (naprawy) uszkodzonego elementu,
-
Wycena robocizny wymiana instalacji w A4 B6
A ze 2 tys. zł
-
Rozkodowywanie radia concert 2
Jest wielu. A radio i tak musisz wysłać.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Powtórzę to samo. Lub kompletnie rozjechane adaptacje z powodu gazu.
-
Budowa przyczepki samochodowej.
Z tą rejestracją związane są największe koszty. Popytaj u siebie w SKP i ci przybliżą temat, że się nie opłaca.
-
Budowa przyczepki samochodowej.
A dużo masz pieniędzy na taką przyczepkę? Bo od dłuższego czasu procedura dopuszczenia do ruchu takiej przyczepki jest mocno nieopłacalna, a praktycznie wręcz niemożliwa.
-
Zdjęcia instalacji pod maską
Fajnie było by tylko pisać średnicę wewnętrzną tych przewodów. A nie zewnętrzną. Bo to jak z k...em, każdy chciałby sobie grubości dodać
-
Zdjęcia instalacji pod maską
Miedź czy faro? Oto jest pytanie. Jakie średnice. I dlaczego ten reduktor?
-
Logi BFB Późno wstająca turbina
Oczywiście, ale z tego loga ciężko coś powiedzieć.
-
Logi BFB Późno wstająca turbina
Zacznijmy od tego że masz zrobiony program na swoim sterowniku. Nie ma on wiele wspólnego z BEX, chociażby w tym temacie, że BEX ma doładowanie 0,65 Bara. A u ciebie jest 1,2.
-
Natężenie prądu 0.22A ?
Bzdura. To nie S-klasa albo nowa 7-ka BMW. 50 miliamperów to granica. Czyli 0,050 A Jeśli jest więcej to coś kradnie.
-
regeneracja pomy wspomagania
Taaaak. To przeczytaj sobie jeszcze raz tytuł wątku. Bo my rozmawiamy o czym innym a ty o czym innym. ?
-
Problem ukryte menu control 07
Weź sobie do serca, że nie masz MMI tylko radioodtwarzacz Concert z kolorowym wyświetlaczem.