Treść opublikowana przez szogun0
-
1.8t bex prośba o pomoc w ocenie logów- niskie doładownaie, słaby przepływ
Jak przepływka zaniża, to się ciśnienia wtedy nie zgadzają.
-
1.8t bex prośba o pomoc w ocenie logów- niskie doładownaie, słaby przepływ
Podmień przepływomierz na sprawny i zrób jeszcze raz logi.
-
kodowanie tylnych lamp
Nie ma najmniejszego problemu.
-
Golf 4 pije olej, problem z turbiną ? LOGI
Zanim wyjmiesz turbo, sprawdź sobie odmę.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
To teraz zapnij tempomat i zobacz jak długo będzie działał.
-
Mazda RX8
Ciekawe gdzie wepchasz to LPG? Chyba jakąś małą butelkę. Jakość wykonania średnia, w końcu to japończyk. Głośno w samochodzie, a na oryginalnym silniku z odkurzacza nie jedzie nic. Nie widzę zupełnie sensu wydawać pieniędzy na ten samochód tylko po to aby wsadzać tam 1.8T. Na tylnej kanapie praktycznie nie ma miejsca. Z wisienek na torcie podam tylko wskaźnik ciśnienia oleju dla głupków hehe. Działa on na zasadzie podnoszenia się wskazówki wraz ze wzrostem obrotów niezależnie od rzeczywistego ciśnienia oleju w silniku. Jeśli już ktoś chce samochodzik do zabawy z tego koncernu, to proponuję MX-5. Poza tym znaleźć przyzwoite RX-8 w jakichkolwiek pieniądzach, nieważne małych, czy dużych to jak wygrana w totolotka.
-
Licznik i klimatronik nie dziala
Już się ludziskom nawet bezpieczników nie chce posprawdzać. Co za czasy?
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Oczywiście, że się da.
-
Przekładka z oski na Quattro
To jeszcze napisz jaki koszt mniej więcej z gratami.
-
Dobre czerwone wino
Bardzo smaczne.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
1. AdBlue kupisz na każdej trochę lepszej stacji paliw. 2. Jeśli masz poprawioną wersję oprogramowania ECU to ilość AdBlue aktualizuje się sama po uzupełnieniu zbiornika do pełna. Więc możesz sobie samemu uzupełniać. Jest tak też w np. Mazdach i innyc markach samochodów,
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wow, AdBlue kosztuje 2 PLN/litr. Zużycie na 10 tys km to jakieś 10-15 litrów. Toż to nie jest chyba duży koszt dla kierowcy. Tak, VW montuje od jakiegoś czasu AdBlue np. w Sharanie 2.0 TDI. Wcześniej był płyn Satacen.
-
Bosch FSA 740
Bosch nie stworzył nigdy żadnego urządzenia do wyciągania PIN-u i innych danych immobilizera.
-
1.8T AMK prosba o analizę logów LPG
Silnik jest zalewany. Jeśli na benzynie nie ma problemu, to LPG do poprawki.
-
h7 w lampach bi-xenon a6 c6 lift
Nie ma opcji z kodowania. Albo konwencjonalne albo bixenon.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Hmmm nowe audi A8 A7 A6 i A4 które wejdzie do sprzedaży też zalatują wioską ? Nic mi się nie ściska. A jest znakomita różnica pomiędzy pracą kierunkowskazu w A8 a tym układem za 3,50PLN dołożonym do lampy.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Sorry, ale zajeżdża wioską.
-
Wymiana czujnika temperatury spalin Audi A3 silnik CBAB
To nie ten czujnik. Załóż taki jak ma być, a nie czujnik z polifta do przedlifta. One się różnią, niekoniecznie wyglądem, ale czymś innym.
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Oczywiście, że nie widziałeś różnicy. Bo trzeba było się z interfejsem LPG przejechać. To byś pewnie zobaczył temp. gazu -10 stopni.
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Gazu z twojego KME Silver. I wiem co piszę, bo sam mam taki reduktor wsadzony i podczas dłuższej jazdy z dużym obciążeniem nie wyrabia on termicznie.
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Ciekawe jak z temperaturą podczas jazdy po autostradach?
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Dla ciebie znaczy co innego a dla mnie co innego. BTW nie o tym jest temat.
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Napisał wyraźnie, że Jeager. Tym programem nic nie zdziałasz w tym liczniku.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Słabo szukałeś. 1.8T BKB, wyprodukowane na Chiny. Produkcja po 19.03.2007
-
passat b5 1.9tdi
Druga i trzecia pompka przynajmniej do wyjęcia, jak nie do wyrzucenia. Proponuję wymienić na starcie wiązkę do pompowtryskiwaczy.