Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z oski na Quattro


Marcin850527

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów:) Czy znacie kogoś na podkarpaciu, kto poradził by sobie bez problemów z przekładka z oski na Q?? najlepiej z okolic Jasła, Krosna, Sanoka lub Rzeszowa. Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekłada kolega krisssx tyle że on jest z Nysy. Ale w razie czego możesz pytać.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarniesz temat to podrzuć więcej info, cenę takiego moda z częsciami itd, przyda się na przyszłość i może bedzie więcej Q na naszych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś ale narazie zaczynam żałować że sie za to wziąłem.. Zobaczymy, może frajda z posiadania Q to zrekompensuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i śmigam na Quattro.. Ogólnie rzecz biorąc to samochód zdecydowanie wolniej się rozpędza..ale jak sie rozkręci to ciągnie niesamowicie.. Gumy nie spale a przy 256hp w ośce nie miałem z tym problemu:/ Dodatkowa masa robi swoje ale poczekam na jakąś mokrą nawierzchnie i sie sprawdzi.. Wydech z quattro głosnejszy i to sporo :) Do zrobienia mam jeszcze kodowanie baku ale nie wiem jaki pin jest potrzebny do kostki t32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i śmigam na Quattro.. Ogólnie rzecz biorąc to samochód zdecydowanie wolniej się rozpędza..ale jak sie rozkręci to ciągnie niesamowicie.. Gumy nie spale a przy 256hp w ośce nie miałem z tym problemu:/ Dodatkowa masa robi swoje ale poczekam na jakąś mokrą nawierzchnie i sie sprawdzi.. Wydech z quattro głosnejszy i to sporo :) Do zrobienia mam jeszcze kodowanie baku ale nie wiem jaki pin jest potrzebny do kostki t32

mistrz :D:vaglogi: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No graty zależy w jakiej cenie kupisz. Sama przekładka 1500zł. przy czym ja jeszcze robiłem przy okazji konserwacje, wymieniałem olej w skrzyni i tylnim moście i włożyłem większe hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...