Treść opublikowana przez Marcin850527
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Być może , i tak fajnie było. Pora na coś grubszego do o tej budy:)
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Dokładnie , apexi AVCR boost controller. Pozdro
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Kolega wyżej znalazł, FB gregor10
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
- [email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
457/555 turbo rs3DAZa, wykres na FB do wygrzebania u gregor10- [email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Ja mam u siebie 2 bary doładowania w strokerze- Brak powera 2.5tdi ACV
A i wali błędem 00575, coś o doładowaniu. I nie wiem czy szukać nieszczelności czy to turbo z racji wieku może wymagać regeneracji. Jest też kat. I czy to on nie blokuje w jakiś sposób?- Brak powera 2.5tdi ACV
Z wpięta uszkodzona przeplywka. Log #650630 LOG.TUNEZILLA.COM- Brak powera 2.5tdi ACV
Witam. Problem z VW T4. Brak mocy , na pewno jest walnięta przeplywka , ale po zastosowaniu diody (ECU widzi max) turbo dalej nie wstaje? Stałą wartość przy n75 świadczy o jego uszkodzeniu? Log #650654 LOG.TUNEZILLA.COM- Nie nalicza kilometrów a4 b6
No i winowajcą całego zamieszania był vfiz.- Nie nalicza kilometrów a4 b6
Nie było żadnych błędów na zestawie wskaźników. Ale zrobię pełen skan.- Nie nalicza kilometrów a4 b6
Witam. Dawno nic nie pisałem, pacjent a4 b6 1.8t. Problem tego typu że robiłem znowu remont pieca. W sprawy silnikowe nie będę się tu zagłębiał ale pan mechanik po ogarnięciu tematu poinformował mnie że przestał działać licznik. W sensie nie pokazuje prędkości. Odstawiając auto do zakładu licznik działał i naliczał kilometry (nie nalicza) Nie chciałem się "kopać" bo stwierdził że auto ma 20 lat i mogło się to stać podczas postoju (6 miesięcy uziemione ) Pytanie co mogło się stać? Robiąc test zegarów wskazówka dziala, płynnie się porusza i zatrzymuje się na 100). Prędkość mam po impulsatorze ze skrzyni. Napięcie na wtyczce 12v. Mam vfiza, po przekręceniu kluczyka wskazówka od obrotomierza robi "powitanie" od prędkościomierza ani drgnie. W grupie 01 silnik jak jeździłem to nie wiem w której to było grupie ale prędkość wynosiła 0.0km/h. Borykał się ktoś z was z podobnym problemem?- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Parę stron do tyłu też o to pytałem i dostałem odpowiedź że nie, musi być ten zamienny. Ja szukałem 5 lat, i kupiłem za 350. Bo jak jest coś to 1200 ale to pewnie widziales- 2.7ARE
Ktoś mi coś podpowie? TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czesc. Czy ktoś podpowie jaki licznik kolor mógłbym zastosować. A4 b6 2001 1.8T, WAUZZZ8EZ1A062692, Licznik 8E0920930F, szukam z trzeci rok tego z końcówką H ale ciężki temat a jak jest to ponad 1000 PLN. Jak coś to już raz musiałem zmienić pływaki w baku po dołożeniu Quattro bo pokazywało na odwrót.- Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Ja polecam Gold gt u mnie bez problemu obrabiał 256hp. Miałem wczesniej silvera ale całkiem nie wyrabiał przy tym, później zwykłego golda ale gubił ciśnienie i upuszczał do kolektora przez membrane przez co w końcu wleciał GT. I dopiero było git- Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Czyli trzeba targac do góry cała listwe z wtryskami?? I silikon czy klej do gwintów w końcu??- [B6 AVJ] Początek zmian A4 1.8t quattro
Dobra baza do modzenia, osobiście polecam Grześka. Robil mi już 3 mapy w moim AVJ.- Poduszka silnika.
Panowie ile czasu mniej więcej potrzeba na wymianę poduszek? Jak z trudnością? Laik sobie poradzi:)?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piękna:) tylko ta kiera.. jakoś kiepsko się komponuje do całości:/ Ciekawy jestem jak to jedzie . Nagrasz jakiś film? Start i 100 200??- Skrzynia 1.8tQ HELP!!!
5- Spalona przetwornica, co dalej?
?- Spalona przetwornica, co dalej?
Nikt nic?- Spalona przetwornica, co dalej?
Cześć. Pacjent a4 b6 1.8 przerobiony na strokera, bla bla bla. Nie działał lewy palnik ksenon, pisze do żony kup d1s i ma być. Ona w Pl ja w De. I przy wymianie lipa. Okazało się że przetwornica. Kolega z forum Gwerty przerobil na bixa i ja akurat na urlopie montuje po przeróbce i nie świeci dalej:( brak napięcia w przewodzie żółto czarnym, gdzie szukać? Moduł czy komp? Help mam tylko 3 dni na wyjaśnienie:)- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Siema. Pany Pacjent AVJ 2.0 stroker. Jaka Listwa i jaki regulator cisnienia bylby wydajniejszy bo seria nie obrabia?? - [email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm