Treść opublikowana przez Marcin850527
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Czy przy zmianie zwykłych foteli na full elektryczne muszę zmieniać prowadnice(szyny)??
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Slaby, zmieniaj na gt.. Przerabialem temat u siebie. Przy 250hp bedzie ci opadac cisnienie, a jak mi juz zaczal puszczac do kolektora to miarka sie przebrala bo mialem problemy z odpalaniem. Gt jest wydajniejszy i nie wystepuje w nim problem mieszania paliw bo wywala na zewnatrz.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak z Europy to powinno być ok ze wskazaniem..
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Widziałem polo z 4.2 pod maską tak że się tam co bądź zmiesci:)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Arek modzisz coś jeszcze:-)?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli mam z czerwonej kostki wypiac pin 1 i przełożyć do pin 25 kostki niebieskiej i to połączyć z tym żółtym z ecu?? czy przedłużyć żółty przewód z ecu i wpiac w 25 niebieska kostka? Bo obecnie pokazuje cały czas spalanie 50l/100km.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Siema. Chłopaki jak opanować średnie spalanie po montażu fisu? Jakie przewody z ecu trzeba prowadzić i dokąd?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Brązowy masujesz , a drugi pin do niebieskiej kostki w licznikach pozycja bodajze 11
-
Wałki ADR
Jeżeli wkładacie wałek ssacy to konieczna jest wizyta u tunera i zmiana mapy.. A wydechowy to sie zakłada do mocy wiekszych niż 400hp
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
O co chodzi z tym sygnałem prędkości z pinu 33??
-
A4 B6 SEDAN 2001R. 1.8T QUATTRO 190KM (AVJ, MAPA BEX)
Na tym forum krytyka jest powszechna ? Auto ma się podobać tobie nie nam? ale olej zmień koniecznie bo tragedia! Lampy fabryczne no chyba ze te ci się jakoś wyjątkowo podobają. Auto fajne. Mam identyko, rocznik, silnik, kolor tylko q rezalem. No i biedę w środku Z grilem tez bym podziałał. Jak zmienisz na androida może ci kiepsko fale radiowe łapać
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Szacun, taka fura do oblookania była Powodzenia w modzeniu
-
[1.8t APU] Klekocze na postoju na ciepłym.
Wnioskuje z tego co slysze Miałem, ale u mnie aż tak nie pralo. Przyłoz ucho do tego uwypuklenia za cewkami a jak nie to ściag pokrywę i zobaczysz czy wytarta
-
[1.8t APU] Klekocze na postoju na ciepłym.
Mi to brzmi na mocno rozciągnięty łańcuszek z napinacza..
-
Wskaznik paliwa bezustannie na max'a
Dziękować, ktoś mnie postraszył że bez zmiany licznika się nie obejdzie..
-
Wskaznik paliwa bezustannie na max'a
Powiedz mi czy podobna akcje można przeprowadzić ze wskaźnikiem temperatury???
-
Wskaznik paliwa bezustannie na max'a
Cieżka sprawa, nie wiem czy nielicznik cały trzeba zmieniac
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dokładnie, kierunek Jasło, nie masz daleko.
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Jak na te graty wynik sredni.. Fura kozak?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Po zmianie hamulcy na 345/300 trzeba zmieniać kodowanie pomy abs.?
-
Skrzynia 1.8tQ HELP!!!
Skoro tak to może przegub da się zamienić? Z takiego jak mam na aucie 130mm na taki który ma skrzynia FPT. Tylko nie mogę znależć takiego na 88mm. Są tylko na allegro na 130mm i na 124.:/
-
Skrzynia 1.8tQ HELP!!!
Chłopaki kupiłem skrzynie FPT i lipa. Nie podchodzi do moich półosi. Moje pólosie maja oznaczenie 8E0407271AJ i 8E0407272AJ i bez problemu pasowały do skrzyni FTZ. Pytanie co teraz? Jak dopasować półosie albo czy jest możliwość wyciągnięcia flanszy ze skrzyni FTZ i wsadzenia do skrzyni FPT?
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
gregor10.pl
-
Wymiana Fotela Na Elektryczny Z Pamięcią
Czy ktos z forum robi wiazki do grzanych i elektrycznych foteli??