Treść opublikowana przez Marcin850527
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
No avusy lekkie nie są. Mój sedan z nimi przekracza 1640kg. Fura zacnie wygląda teraz:) listwy robią swoje jednak:)
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
HmHm.. Z B6 miała nie pasowac. Szkoda bo jak bym wiedział w piątek to bym ci swoją zostawil bo zmieniał Grześ moja bo ledwo żyła.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Po co ci ta pompa??
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Korby trzeba było wywarzać?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
No gdzie te kreski ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Też tak mówiłem że wystarczy, bo że oska.. I z trakcja licho:)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To już jest choroba.. Zawsze będzie mało pod maską
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a nie chcesz czasem tej turbiny sprzedać chętnie bym ją kupiła wie ktoś co ma założone człowiek w a4 z linku poniżej ? http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=162048 Ja nie sprzedaje, przynajmniej narazie. Pytaj gregor10 miał taką na sprzedaż kiedyś.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No wiem.. Ciągle szukam. Ale sam dobrze wiesz że są osoby, sprawy, rzeczy i ważniejsze niż b7 i b6. Taki ten nasz los niestety. Ale pasja gdzieś tam się tli:)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
E aż taki odważny nie jestem. W nic nie celuje, wyjdzie co wyjdzie i tak będzie dobrze. Już raz miałem moment ograniczony ze względu na sprzęgło więc szukam dobrej opcji.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To może być trochę za mało na k04-064H..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A ile Nm ten AWX obrobi? Tarcza po obiciu oczywiście.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To co polecasz? Jednomas odpada, samochód do jazdy na codzień i również użytkowany przez żonę .
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak dobrze z momentem to u mnie nie ma:) klei super, ale coś tam powoli mocniejszego szukam i dowiedziałem się że 240 ma pasować. Czy tak jest? Na pewno o tym tutaj napisze.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po obiciu kewlarem sprzeglo z AVF znosi ponad 500Nm. Mam zamiar takie założyc u siebie. Obecnie siedzi AWX. I mam skrzynie 5.
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
dla mnie mozesz nawet AMG obok RS7 miec naklejone, ja wyraziłem swoja opinie Ja również
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
Jak dla mnie znaczek Ok:) Auto ma się podobać właścicielowi . A to że cie później ktoś na drodze wyprzedzi.. no cóż nie wszyscy mają mutanty pod maską. Osobiście jak wybrnę w granice 350hp kleje na klapie 1.9 TDI albo 1.6:) A to po to żeby dać niektórym do myślenia:) I nie śmieje się z 1.9 bo to bardzo dobry silnik.. co do 1.6 to nie miałem przyjemności w budzie a4
-
Problem z LPG
Nic takiego nie słyszę.. O wiele wydajniejszy niż poprzednik
-
Problem z LPG
Reduktor wrócił z gwarancji.. Tyle że trochę to trwało dzięki ślamazarnej naprawie w firmie KME i kupiłem drugi. Ten mam na zbyciu jak by ktoś potrzebował po taniości
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Witam. W niedalekiej przyszłości planuję dołożyć grzane cztery litery:) i powoli rozglądam się za gratami do rezania. Mam pytanie czy mogę już założyć klimatronik z funkcją grzania? Tzn czy będzie poprawnie działał, bo foteli jeszcze szukam
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Taki? http://www.ebay.co.uk/itm/05-08-audi-A4-B7-2-0T-3-2-antenna-booster-amp-amplifier-8E5035225AF-/191222412062
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Dwie anteny powiadasz, czyli ma wyglądać tak? http://allegro.pl/wzmacniacz-anteny-8e5035225d-audi-a4-b6-b7-igla-i5928542323.html Bo jak nie to czy w b6 sedan były takie? Myślałem że ktoś pomoże kto ma sedana ale od stycznia nikt się nie odezwał Czy raczej tak http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-audi-a4-b6-b7-8e5-035-225-q-i5923473039.html#imglayer
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Dobry panowie przeczytałem cały wątek. I jak to jest z tą zmiana wzmacniacza w sedanie? Mówimy o tym który jest nad tylną szybą w podsufitce? Jak tak to mam taki numer 8E5035225D Ten z końcówka AF tam sie zmieści? Chciałbym zmienić concert II na Concert III lub na BNS5.0. Nikt nic?? Z seata exeo radio concert podejdzie do b6?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Grzesiek chyba posiwiał przez to auto:) Wynik godny:) turbo miałeś zrobione na hybryde ?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Amen..A ja jeszcze pompę ABSu ruszyłem.. Matrix odchodził w garażu