Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin850527

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin850527

  1. No avusy lekkie nie są. Mój sedan z nimi przekracza 1640kg. Fura zacnie wygląda teraz:) listwy robią swoje jednak:)
  2. HmHm.. Z B6 miała nie pasowac. Szkoda bo jak bym wiedział w piątek to bym ci swoją zostawil bo zmieniał Grześ moja bo ledwo żyła.
  3. Też tak mówiłem że wystarczy, bo że oska.. I z trakcja licho:)
  4. To już jest choroba.. Zawsze będzie mało pod maską
  5. a nie chcesz czasem tej turbiny sprzedać chętnie bym ją kupiła wie ktoś co ma założone człowiek w a4 z linku poniżej ? http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=162048 Ja nie sprzedaje, przynajmniej narazie. Pytaj gregor10 miał taką na sprzedaż kiedyś.
  6. No wiem.. Ciągle szukam. Ale sam dobrze wiesz że są osoby, sprawy, rzeczy i ważniejsze niż b7 i b6. Taki ten nasz los niestety. Ale pasja gdzieś tam się tli:)
  7. E aż taki odważny nie jestem. W nic nie celuje, wyjdzie co wyjdzie i tak będzie dobrze. Już raz miałem moment ograniczony ze względu na sprzęgło więc szukam dobrej opcji.
  8. To może być trochę za mało na k04-064H..
  9. A ile Nm ten AWX obrobi? Tarcza po obiciu oczywiście.
  10. To co polecasz? Jednomas odpada, samochód do jazdy na codzień i również użytkowany przez żonę .
  11. Tak dobrze z momentem to u mnie nie ma:) klei super, ale coś tam powoli mocniejszego szukam i dowiedziałem się że 240 ma pasować. Czy tak jest? Na pewno o tym tutaj napisze.
  12. Po obiciu kewlarem sprzeglo z AVF znosi ponad 500Nm. Mam zamiar takie założyc u siebie. Obecnie siedzi AWX. I mam skrzynie 5.
  13. dla mnie mozesz nawet AMG obok RS7 miec naklejone, ja wyraziłem swoja opinie Ja również
  14. Jak dla mnie znaczek Ok:) Auto ma się podobać właścicielowi . A to że cie później ktoś na drodze wyprzedzi.. no cóż nie wszyscy mają mutanty pod maską. Osobiście jak wybrnę w granice 350hp kleje na klapie 1.9 TDI albo 1.6:) A to po to żeby dać niektórym do myślenia:) I nie śmieje się z 1.9 bo to bardzo dobry silnik.. co do 1.6 to nie miałem przyjemności w budzie a4
  15. Nic takiego nie słyszę.. O wiele wydajniejszy niż poprzednik
  16. Reduktor wrócił z gwarancji.. Tyle że trochę to trwało dzięki ślamazarnej naprawie w firmie KME i kupiłem drugi. Ten mam na zbyciu jak by ktoś potrzebował po taniości
  17. Witam. W niedalekiej przyszłości planuję dołożyć grzane cztery litery:) i powoli rozglądam się za gratami do rezania. Mam pytanie czy mogę już założyć klimatronik z funkcją grzania? Tzn czy będzie poprawnie działał, bo foteli jeszcze szukam
  18. Taki? http://www.ebay.co.uk/itm/05-08-audi-A4-B7-2-0T-3-2-antenna-booster-amp-amplifier-8E5035225AF-/191222412062
  19. Dwie anteny powiadasz, czyli ma wyglądać tak? http://allegro.pl/wzmacniacz-anteny-8e5035225d-audi-a4-b6-b7-igla-i5928542323.html Bo jak nie to czy w b6 sedan były takie? Myślałem że ktoś pomoże kto ma sedana ale od stycznia nikt się nie odezwał Czy raczej tak http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-audi-a4-b6-b7-8e5-035-225-q-i5923473039.html#imglayer
  20. Dobry panowie przeczytałem cały wątek. I jak to jest z tą zmiana wzmacniacza w sedanie? Mówimy o tym który jest nad tylną szybą w podsufitce? Jak tak to mam taki numer 8E5035225D Ten z końcówka AF tam sie zmieści? Chciałbym zmienić concert II na Concert III lub na BNS5.0. Nikt nic?? Z seata exeo radio concert podejdzie do b6?
  21. Grzesiek chyba posiwiał przez to auto:) Wynik godny:) turbo miałeś zrobione na hybryde ?
  22. Amen..A ja jeszcze pompę ABSu ruszyłem.. Matrix odchodził w garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.