Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin850527

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin850527

  1. S5 powiadasz.. A Gdzie zapowiadane 800 hp?? po 200 na cylinder???
  2. Pisz do pana z tego wątku, on ma skrzynie 6 a jakims cudem spasował AWXa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298048-b6-bfb-jedna-jakich-niewiele/
  3. No i chyba zatkało co poniektórych
  4. A to juz twój wybór
  5. Zrobiłem kilkaset km i nie narzekam:) Jeżeli masz skrzynie 5 to AWX a jak 6 to AVF
  6. Jest gdzies na forum wątek o jednomasie..
  7. Brywieczór Czy przy wymianie tylnych hamulców na 300mm z S4 trzeba zmieniać obydwie linki?? Czy tylko tą z lewej strony?? Mowa o ośce nie quattro Może pomoże ktoś kto ma u siebie takie hample z tylu??
  8. Chłopaki a w a6 c5 kombi gdzie taki wzmacniacz antenowy będzie siedział??
  9. O to kolego przy skrzyni 6 biegowej też bedziesz musiał zmienić sprzęgło na takie które ją obsłuży, a takie z 5 biegowej sie na pewno nie nada..
  10. No i założyłem 650x230, 59,5l. Weszła bez problemu, i nie wiem czy by ciut większa nie podeszła.. Trochę tylko żeśmy przesadzili z podgięciem pływaka bo zatankowałem 56l lpg a zawór nie odbił i nie wiem czy by w ogóle zadziałał.. Trzeba to będzie jakoś poprawić
  11. Siema chłopaki Tak to wyszło u mnie z listwami.. http://zapodaj.net/0ff9faee7c21c.jpg.html http://zapodaj.net/0aba377f77dd0.jpg.html Może być??
  12. Wnioskuje ze avant ma większe miejsce na zapasowe, zawsze tankuje do pełna. Obecnie wchodzi mi tylko 36 litrów lpg, a dużo jeżdże stąd chciałbym coś pojemniejszego:)
  13. Czyli taka jak 650x230 powinna się ładnie dopasować, bez żadnych problemów mam nadzieje
  14. A tak żeby nic nie kombinować i nic nie wystawało?? 50 l lpg zupełnie by mi wystarczyło
  15. Witam. Panowie chciałbym się dowiedzieć jaka butle (rozmiar) mogę założyć w swoim sedanie tak aby wchodziło przynajmniej 50l lpg. Mowa oczywiście o takiej w koło
  16. Marcin850527 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Panowie potrzebuję nr linki (prawa lewa) do a4 b7 2.0 tfsi lub do 3.0tdi. Dziękuje Nikt nic?
  17. Marcin850527 odpowiedział(a) na audi a4/s4 temat w 1.9TDI
    Jeżeli w plynie chlodniczym masz olej to poszła uszczelka pod głowicą.. Czym prędzej do dobrego mechanika
  18. POZDRO też zauważyłem kolege z forum
  19. Witam. Dzięki jeszcze raz za sprzęgło jak narazie wszystko fajnie, w nocy jadę w na Kraków to zobaczę jak sie sprawuje w trasie Klocki nie potrzebnie zamawiałem to wina tarcz, mechanik mi powiedział że to ich koncówka i coś trzeba myśleć o innych.. Mam nadzieję że o mnie pamiętasz
  20. Przygotuj sie kolego na mały wydatek łącznie ze sprzęgłem bo właśnie mi padochło
  21. Napisałem smsa, daj znać jak bedziesz mógł porozmawiać
  22. Wiem wiem Dev:) zgłosze się napewno:) to poratuje ktoś z tym sprzeglem?? A jaka jest średnica w AVJ bo znalazłem 230mm i 228mm? AWX ma podobnie Czy to jeden czort ? A może te 2 mm zrobi różnice?
  23. Spokojnie i bez linczu bo przeczytałem ale jasnej odpowiedzi nie znalazłem To jak z tą dwumasą? Brać też z 1.9??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.