Treść opublikowana przez Marcin850527
-
[AVJ] Błąd 18265
Panowie jak przeciągnę samochód na 3 biegu to zapala mi się kontrolka od ESP i po chwili gaśnie. Po podpieciu pod komputer w ABSie wywala bład 18265 - Load Signal: Error Message from ECUMacie jakieś pomysły co go może powodować? Przepływa na pewno dobra.. Na jakimś zagranicznym forum wyczytałem że to od alternatora może być.. Możliwe to jest? Jak sprawdzić alternator?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Aaaa:) pisałem że sterownik dobry:)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chłopaki sprawdzilibyście jakie macie kodowanie u siebie? Bo ja w miejscu coding nie mogę wpisać więcej niż 5 cyfr a wg tej rozpiski ma być ich 7.
-
Przekładka z oski na Quattro
No i śmigam na Quattro.. Ogólnie rzecz biorąc to samochód zdecydowanie wolniej się rozpędza..ale jak sie rozkręci to ciągnie niesamowicie.. Gumy nie spale a przy 256hp w ośce nie miałem z tym problemu:/ Dodatkowa masa robi swoje ale poczekam na jakąś mokrą nawierzchnie i sie sprawdzi.. Wydech z quattro głosnejszy i to sporo Do zrobienia mam jeszcze kodowanie baku ale nie wiem jaki pin jest potrzebny do kostki t32
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cześć Chłopacy.. Od wczoraj jestem bogatszy w nowe doświadczenie w temacie upgrade hamulców w a4 b6 1.8t 2001. Serie zmieniłem na 320x300 i chciałbym wam zaprezentować długości linek które pasuja- nie pasuja do zacisku z audi a4 b7 S4 http://zapodaj.net/e1360afa8a9ec.jpg.html 1. linka z a4 b6 1.8t AVJ ośka (moja fabryczna) - za długa o jakieś 15 20 cm!! 2. linka z a4 b6 1.8t AVJ qattro (też minimalnie za długa, ostatecznie została na aucie ale rećzny łapie pod sufitem 3. linka a4 b7 2.0 TDI ??? ośka- gdzieś ją tam nabyłem ale również była spooooooro za długaśna.. Ciekawostka!! 4. nie ma jej na zdjeciu(była w trakcie robienia jpg na aucie) ale .. gwóźdź programu linka hamulcowa z a4 b6 s4.. również za długa o jakieś 2-3 cm od linki Q AVJ http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/dziękuje za zajefajne hamulce i za czas spędzony na lini telefonicznej Hamulce wymieniam wraz z przekłądka z ośki na Q więc może dlatego mam problem z dopasowaniem linek..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Siema chlopacy:) wczoraj straciłem wraz z mechanikiem 3 godziny na 1 srube mocujaca skrzynie. Wszystkie pasują oprócz jednej. Do skrzyni z oski wkręca się normalnie a do Q nawet się milimetr nie chce skubana wkrecic:(
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ktos poratuje zdjęciem jak i w którym miejscu dospawać podporę wału??
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No ja od dzisiaj staram sie dorezac Q .. czekam na komplikacje bo narazie idzie..
-
Znaczenie ET Felgi
Pany pytanie. Felga 17 8Jx17H2 ET35. Jaka oponę mogę na nią wrzucić?? Będzie to pasować do a4 b6?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ma 1.8t co by gregor nie poradzil.............
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Jeeeeeedzie
-
Nie spala gazu do zera.
No co do cisnienia masz racje.. Opada na reduktorze i z automatu przełacza auto na pb. Przerabiałem to u siebie. A druga strona medalu jest taka że reduktor może byc po prostu za słaby.. Sprawdz też średnice rurki z butli do reduktora.. jak masz 6mm to zmieniaj na fi 8mm. No i oczywiscie może byc tak żę gazownik nie potrafi tego opanowac ale w to watpie.. na pewno nie zagazowałes auta w pierwszym lepszym serwisie z lpg
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No cena interesująca chociaż jakiś czas temu na forum był zestaw Q za identyczną kase. Osobiście dzwoniłem do tego pana w sprawie mocowania podpory wału, ale grzecznie odpowiedział że nie sprzedaje osobno a tylko cały zestaw..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany tłoki z s3 1,8T= tłoki z a4 b6 1.8T? Chodzi mi o odprężenie silnika
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany jaka średnicę maja tłoki w 1.8t AVJ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
O Techno 5 pytałem w 2 miejscach, mają ale tylko 20mm..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany jakieś opinie o korbowodach JR Spec??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jak z montażem owej pompy? p&p czy jakies rezanko ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pompa paliwa do a4 b6 Q 1.8T która obrobi +350hp?? Walbro ? Bosh??
-
Sprzeglo 1.8t
No jest jak to seria
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli wychodzi na to ze przy zmianie na większe hamulce nie wszystko jest takie p&p..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Oj to sie pewnie zdenerwuje, bo przewód można by było przełożyć i zaoszczędzić 200 zł No to jeszcze musze jakoś to mocowanie wału rozgryźć i bedę działał z przekładką
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
O, ciekawe.. Bo jak odebrałem przewód w ASO to byłem zaskoczony tą zaślepką. Czyli w ośce też to powinno być podłączone w takim razie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakie fabryczne hamulce siedzą w audi S6??
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ktoś ma pomysł co mam zrobić z koncówka zaznaczoną na czerwono? Niebieską wpinam do filtra paliwa, a czerwona?? Przewód kupilem w ASO. Bak z a4 b6 quattro AVJ 2001. http://zapodaj.net/24f2e1b54c647.jpg.html