Treść opublikowana przez Marcin850527
-
wysokie obroty po odpaleniu silnika
Zdecydowanie tak ma byc:) Przynajmniej ja mam tak samo i kolega który ma 2.0 ALT
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Też takim niby superpancernym klejem u siebie zadziałałem i.. nic z tego. Więć demontaż, byle jaki klej dwuskładnikowy i wkręt do drewna. Wszystko ładnie wyczyscic papierem sciernym i pomalowac czarnym matem. Działa aż miło:)
-
choinka z lampek na ścianie
Krzysku może ci przyda:) Wesołych świąt
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Prawdziwy sensej szkoda że mohikanin A raczej św. Mikołajin
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam senseja Cały zestaw na przód 320: zaciski, jarzma, tarcze dobre!, klocki i przewody przód i tył w stalówce. Ile taka przyjemność u pana:)? Na priv jak bys napisal:) Bedę dźwięczny
-
lpg a podniesienie mocy
Na regach maiłem 206hp a powodów czumu sie zapętlają jest duuuużo:/
-
Końcówka dyszy spryskiwacza reflektora
Koledzy ja u siebie wymieniłem samą tą kuleczke, dysze. Ona jest ruchoma.. I da sie ją wyciągnąć. I co ważne trzeba ją na czymś osadzić (klej silikon?) bo ja tego nie zrobiłem i za któryms razem ja wydmuchało:/ I jest lipa znowu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Siema. Panowie poszukuje kompletu tylnych hamulców do a4 b6: Zaciski , jarzma ,tarcze 288/12/36 mm, klocki, wszystkie potrzebne śruby i elementy do montażu Osłony też muszę dokupić? Bo nie wiem.
-
Wybór DV-ki
I takich szaolinów jak najwięcej
-
Wybór DV-ki
Gdybym Ci nie podpowiedział to nadal byś był w czarnej d.... Dev wyrastasz na senseja klubu A4 Mistrza, mentora
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolego z racji tego że mi twój post dał do myślenia zrobiłem płukankę i zalałem polecanyLM 5w 40. Zobaczymy ile go będzie ubywać:/ A mechanik stwierdził że bardzo szybko wrócę do 10w 60
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Najlepszy projekt jaki do tej pory oglądałem na a4-klub.pl Piękna.. i zazdroszczę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest tam lpg??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest tam lpg??
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Dokladnie. Adaptery 5.08 za sztuke. Za to za jeden spryskiwacz.. 128zł
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Wiem że jest Ale ja napisałem wyraźnie filmik instruktażowy na YT
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jakiej firmy ten DRL:) Ma funkcje coming/leaving home?? No i czy bedzie filmik instruktażowy dla zielonych (dla mnie:) na YT jak go podłączyć
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie przeczytałem od początku do końca i tak. Mój napinacz oraz łańcuszek nabijal się niemiłosiernie. Mechanik (pracował w salonie vw) doradził castrol edge 10w 60. Nie pomogło, halasowal jeszcze głośniej Wymieniłem napinacz i łańcuszek i widzę ze popełniłem błąd zostajac przy tym oleju:/ a Plukanki robiłem zwykła ropa.. Teraz przechodzę na LM 10w 40 z dwusiarczkiem molibdenu (podobno po 3 wymianie ogranicza konsumpcję oleju do znikomych ilości) i obym nie żałował ze nie zalalem tak zachwalanego przez was LM 5w 40. Niby firma ta sama tyle ze półsyntetyk.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie:) wszystko mam nadzieje przed nami:)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to właśnie sworznie są najsłabszym ogniwem, gdyby nie one to z korb i tłoków można by zrobić i 250KM z cylindra Ja po cichu licze że to jednak bedzie najmocniejsze 1.8t w Europie:) po cichu:))
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pytanko:) dobry olej do 1.8T? liqui moly 10w40 czy castrol edge 10w60? A może cos innego??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie napisałby któryś i wyjaśnił różnice pomiędzy cewkami Beru ZSE031, ZSE032 i ZSE061 ? Czy może niczym się nie różnią.. Wszystkie spasują do 1.8T?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie mam ale kto pierwszy ten lepszy Nie mam ale kto pierwszy ten lepszy U mnie seryjne okazały sie byc tymi które podlegały wymianie w darmowej akcji serwisowej.. Niestety nie udało mi sie na nich dojechac do serwisu:/ Z S4 4.2 V8 bedą pasowac?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam. Panowie poszukuje cewek zapłonowych do podkoksowanego AVJ. Polecicie jakieś??