Treść opublikowana przez Marcin850527
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
tak i oleju nie bierze tylko daje Spalanie mniejsze ale olej?? Oj prawie sie kolacją zaksztusiłem Nie piszcie głupot bo jak sie ktoś nie zna to skąd ma wiedzieć?? Jak ci bedzie oleju przybywać to patrz na poziom płynu chłodniczego bo go zapewne ubedzie.. I NATENTYCHMIAST do mechanika wtedy. Ps..
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
No kawał dobrej roboty Grzesiek nauczyłeś się spawać Czy to "sprawka" pana od Seata Leona??
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
No u ciebie to wygląda:) niebieskie audiki mają coś w sobie:) Listwy chciałbym trochę odnowić, pomaluje na czarno w kolor felg. Chociaż nie wiem czy ktoś kiedyś felgi OZ malował.. A Najwyżej będę żałował
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Panowie nabyłem ori listwy z S4 i tak sie zastanawiam na jaki kolor je pomalować? Czarny mat?? Widziałem że przeważnie w kolor nadwozia robią ale do mnie to jakoś nie przemawia..
-
zamiennik katalizatora a4 afn
A co ci szkodzi rozpruć stary, wyciągnąć zawartość (sprzedać) i zaspawać? Turbo ci odżyje:)
-
Takie tam B5 quattro... :)
A tak dokładniej to gdzie pod rzeszowem??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Moi klienci jeżdzą tylko na takim orurowaniu robionym przez nas customowo osiągając największe wyniki na k03rs i są na tym forum , nie jeden nie dwa Polecam zapytać czy są zadowoleni , BTW U niektórych z tego forum wyrywaliśmy te 'chwasty' zwane 'fmic' i orurowaniem prawda jest brutalna, do 200-215koni starczy byle jaki fmic , potem niekoniecznie. a lag to mit, grube orurowanie kosztuje i niestety nie ma nic plug and play My natomiast robimy customowe orurowania FMIC na troszkę większe moce niz 220km i sprawdzają się świetnie. Kwestia KNOW HOW. Jestem zdecydowanie na tak
-
Silnik 1.8T AVJ
Możliwości masz sporo.. Cała gama silników z 1.8t do wyboru od 150 przez 163 aż po 190hp. No chyba że chcesz upchać jakieś 2.7 BiT A czemu ci twój AVJ nie odpowiada??
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
A rurka z butli do reduktora jaka?? Chodzi mi o średnice
-
Na śliskiej nawierzchni pedał wpada w podłoge
Kurcze chciałem go dopiero wymienic przy zmianie na wieksze heble
-
Na śliskiej nawierzchni pedał wpada w podłoge
Dzięki za zainteresowanie kolego Byłem przy wymianie.. Klocek wytarł się od wewnatrz, ja tego nie zauważyłem i dopiero jak blacha tarła to sie wyjaśniło. Kilka tygodni wcześniej jak jechałem do pracy zaświeciły mi hamulce (BREMSE) czy jakos tak. Wpadłem na pierwsza napotkana stacje kupiłem DOT4, dolałem i był spokój.. Ale jak sie już wyjasniło dlaczego go ubyło (to mój pierwszy samochód bo bym załapał że to może być od klocków) kupiłem tarcze i klocki i pojechałem.. A tam sie pytaja co dolałem, więc mówie że DOT4 bo taki jest oznakowany na korku od wlewu. Ale że niby ten co kupiłem nie był do samochodów z ABSem i że sie niewymiszał z tym starym.. Ściągli więc ten nadmiar i jak zakładali klocki to poziom sie podnosił więc go odciągali..Tyle wiem, na reszcie sie jeszcze nie znam, dopiero sie uczę bo na auto odkładałem ładnych pare lat..
-
Na śliskiej nawierzchni pedał wpada w podłoge
Witam Jak w temacie.. Jadąc po oblodzonej nawierzchni naciskam pedał hamulca (auto hamuje jak zawsze) ABS działa i jeśli stopę będę trzymał w tym położeniu to pedał nie opadnie ale jeśli docisnę mocniej przy działaniu ABS wpada do spodu.. Czeka mnie jakaś wymiana? Wymieniali mi przed zimą tarcze i klocki (BOSCH) może nie odpowietrzyli?? Innych niepokojących objawów brak.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Witam Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie ale czy mógłby mi ktoś sprawdzić po nr VIN czy mój moduł komfortu będzie obsługiwał elektryczne szyby na tył? Niestety nie mam możliwości oblukania tego VAGiem. VIN: WAUZZZ8EZ1A062692 A z tyłu w boczkach mam tylko te czerwone ostrzegawcze i do nich podpięta hologram z logiem Audi oraz ku mojemu zaskoczeniu składane lusterka. Autko z 2001r Dzieki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Chciałbym zapytać o ceny części do audi a6 c5 2001r, 2.5TDI, AKE: kompletny rozrząd +pompa wody wszyściusieńkie filtry termostat świece i nieszczęsne wałki rozrządu ( 4 wałki, 24 dżwigienki, 24 podkładki, 24 popychacze)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AMEN
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Nie będę się wdawał w polemikę internetową Za stary jestem ty chyba też O klamkach wiem, tylko to "biedne" ESP tyle tych szeregówek musi wytrzymać
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Aaa.. Kurcze człowiek się uczy całe życie. Bezcenna odpowiedz. Dzięki kolego jak mnie poratowałeś Jutro biorę urlop i będę sobie przypominał wzory
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie wyrezałem u siebie podświetlane nawiewy i teraz myślę nad podświetleniem kubka i wizytownika. Jak podepnę znowu pod ESP to chyba będzie za dużo?? Jak to rozwiązywaliście u siebie?
-
Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!
Rób jak uważasz Masz bliżej i taniej u siebie.. Tylko taniej nie zawsze znaczy dobrze, a dalej.. Znad morza jadą do Jasła.. ty masz rzut beretem
-
Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!
Ja osobiście doradzam ci samochód oddać do Gregora10 do Jasła.. Na pewno nie będziesz żałował Sam widziałem że goście z twoich okolic KGR robili u niego
-
Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!
http://gregor10.pl
-
Falowanie obrotów
Ciężko bedzie o kawałek odśnieżonej drogi Gdybym miał Q to jeszcze bym coś próbował Nie chce tym "polonezem" zaparkować gdzieś w przydrożnym rowie
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
Senseju poradzisz coś tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/238884-falowanie-obrotow/page-14
-
Falowanie obrotów
Przecież sam sobie odpowiadasz na pytanie, jedz nie Ci to poprawią, albo zrób logi dynamiczne, wtrsyki większe wrzucałes do auta? No najpierw miałem z BEXa a teraz śmigam na BAMach
-
Falowanie obrotów
Siema chłopaki Moje a4 b6 AVJ po chiptuningu od czasu do czasu gaśnie:/ Dzieje się to przy wysprzęglaniu. Np podjeżdżam sobie w korku, wrzucam na luz, zdejmuje nogę ze sprzęgła i auto gaśnie.. Albo jadę na trójce, luz, noga ze sprzęgła gaśnie. Jeżeli wrzucę na luz ale trzymam sprzęgło autko nie gaśnie. Zafaluje tylko na obrotach ale się utrzyma na chodzie. Wskazówka od obrotomierza tak dziwnie szybko opada na dół i albo się dźwignie i jest ok albo bach i trzeba odpalać jeszcze raz:( Dzieje się tak i na gazie i na pb.. I tylko na "gorącym" silniku. Dzieje się tak od pierwszej modyfikacji samochodu na 205hp.. Obecnie jest 250 ponad. Wszystko fajnie, auto zapiernicza jak dzikie ale ma taką przykrą bolączkę. Najgorzej jak mi zgaśnie na rondzie, albo tak jak wczoraj przy dojeżdżaniu do krzyżówki:/ Przepustnice wyczyściłem i nic, kupiłem używkę na OLX - nic. O jakichś dziurach, cewkach, świecach przepływomierzach, DV nie ma mowy. Wszystko powymieniane i wyprowadzone na TIP TOP. Pompa paliwa nowa. Akumulator jeszcze kręci ale przy minusie odpala tak z kasłaniem za pierwszym razem.. No i nie wiem.. Sedze, czytam 3 miesiąc i dalej nie wiem co to takie.. Pomożecie??