Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin850527

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin850527

  1. He he:) Dobrze czasem przyjechać w odwiedziny do Jasla:) Coś tam Grzesiu uchylił rąbka tajemnicy co do swojego Psycho Power:)
  2. = Około 330hp:) chociaż Grzesiek mówił ze trochę więcej.. i oby tak było:D
  3. A to twoją fure ogladałem Będzie szatan z tego co Grzesiek mówił
  4. A bo kupiłem zestaw quattro od gościa z forum. I od początku coś mi za***iście bije przy zmianie biegów, albo przy samym "odpuszczeniu nogi z gazu" no i tak jeździłem od mechanika do mechanika i 4 stwierdziło że to jest od skrzyni. Samochód dodatkowo wpada w "wibracje". No i jak napisałem do niego że coś nie halo ze skrzynia to mi napisał że pewnie wału nie wyważyłem.. A z tego co wyczytałem to wał się wyważa jak sie coś grzebie przy przegubach a ja nic takiego nie robiłem..
  5. Wyważał ktoś wał po dolożeniu quattro??
  6. Za dużo węgla podłożone
  7. Bo nie był wtedy jeszcze rozpracowany czujnik od absu, chociaż wiedziałem że błąd z nim związany to nie wina pompy..
  8. Witam:) Tłoki z eSy zakupione? Jakie korby(firma) założysz? No i co ze sprzęgłem? Fajnie jedzie Kozak
  9. Ja zmieniłem pompę na Q z angola ale wróciłem do tej do ośki.. Czemu ma nie odpowietrzyć pompa jak pompa:) Ty Dev to zawsze wszystko w ciemnych kolorach widzisz:) Nie wszyscy są tacy jak ja że zawsze coś "odpier....":) Po wymianie pompki, bynajmniej u mnie nie szło odpowietrzyć Vagiem.. Jak to stwierdził wtedy Dev.. " usiądź i płacz"
  10. Mój 2001 dawca 2001 anglik i nie działały. Numery z anglika sa takie same jak europa. Przynajmniej tak było z pawlakiem nr2. Identyczne może sa ale różnica była w rozmieszczeniu kabli na płytce. Przynajmniej u mnie. Sprawdziłeś po przelutowaniu na kompie? Ruszales nim góra dół?
  11. Fury nie wysadź jak by sie udało to jeszcze drugi zostaje a tam to już nie bardzo tym lutowaniem
  12. Trzeba zmienić pływaki. Amen kropka . Zmiana kabli to nie zmiana polaryzacji.. ludzie
  13. Za to że mnie zlinczowałeś w dziale 1.8t Poznaj chamskie serce Nie ma tajemnic, tak jak pisał http://a4-klub.pl/index.php?/user/96740-slawek9106/trzeba zmienić pływaki.. Żadnych kabli nie zamieniać nie cudować, zmienić polaryzacje tylko
  14. Nie siej propagandy
  15. Turbo - czyja robota:)???
  16. Przekaźniki miałem 3 do dyspozycji. Mój, drugi na szybko kupiony na szrocie i od kolegi z a6 c5. Na żadnym nie odpala:( błąd cały czas powraca. I tak sobie poratowałem samochód że teraz muszę rowerem kręcić a do roboty 320km do pokonania. Do przegrania wkładu z ecu co potrzeba? Wystarczy wysłać nowy i stary sterownik?? Jak to jest z napięciem na cewkach? Mechanik mi dzwoni ze kluczuka nie ma w stacyjce a napięcie na cewkach jest.. Mówi ze jest niedobrze.. To ja mu mówię ze jak zrobiło się zwarcie to kluczyk leżał na siedzeniu i napewno zaplonowa nie był włączony Pacjent ożył Jutro mam odebrać..
  17. Kto pyta nie błądzi pozdro
  18. Usunięte nie wiedziałem że ty taki wrażliwy
  19. Sprawdzałem. . Bodajże bezpiecznik nr43 za to odpowiada
  20. Odgrzeje kotleta.. Dzisiaj chciałem wymienić wtyczkę od cewki w 1.8t. Stara była wyłamana i popękana strasznie.. Przy ściąganiu cewki wtyczka rozsypała w ręce i "zespawało" 2 piny.. Zanim to rozerwałem minęło chwile. Bije sie w pierś bo nie odpiąłem AKU ale nie zdążyłem tego zrobić.. Kilkadziesiąt razy przekładałem cewki i nigdy mi sie takie coś nie przytrafiło. No ale, "after birds". Po założeniu nowej wtyczki auto oczywiście nie odpaliło. Po podpieciu Vaga wyskoczyło: 17072 - ECM Power Relay Load Circuit: (J271): Open Circuit P0688 - 35-00 - - Więc zgodnie z tym tematem wymieniłem przekaźnik 219 i niestety samochód dalej nie odpala. Pytanie co teraz. Jest jakaś szansa że to nie ECU? I ewentualnie czy można go jakoś sprawdzić?? Pomoże ktoś?
  21. Czemu sprzedajesz ? taki fajny projekt sie zapowiadał..
  22. No graty zależy w jakiej cenie kupisz. Sama przekładka 1500zł. przy czym ja jeszcze robiłem przy okazji konserwacje, wymieniałem olej w skrzyni i tylnim moście i włożyłem większe hamulce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.