Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot


kubaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie jest ktoś z Was kto posiada pełny przelot z kwasówki w tym silniku ? Na wiosnę chciałbym zmienić u siebie wydech i zastanawiam się głęboko nad wydechem przelotowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj do arek_cccp


Ja póki co mam tylko downpipe, ale na wiosnę też planuje zrobić cały wydech możemy się zgadać i negocjować lepszą cenę w GT-Performance;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym sie podłączył do was ale pod inne średnice, i ja chce dać w sumie 5 tłumików, 2 końcowe już mam, potrzebował bym dac jeden jak największy koło skrzyni, i dwa środkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym sie podłączył do was ale pod inne średnice, i ja chce dać w sumie 5 tłumików, 2 końcowe już mam, potrzebował bym dac jeden jak największy koło skrzyni, i dwa środkowe

Ja robię tylko na dwóch końcowych, zastanawiam się jeszcze nad końcówkami czy iść w podwójne czy zostać przy pojedynczych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przelot u siebie ;) Grzesiek z GTPerformance słynie z robienia cichych przelotowych układów także polecam. W środku jest przy spokojnej jeździe jak na serii przy bucie w okolicach 3tyś jest najgłośniej powyżej jest też cichutko a na zewnątrz dźwięk bajka, rasowy i każdy się ogląda hehe. Muszę nagrać coś w lepszej jakości bo ten filmik, który mam to w ogóle nie oddaje tego co jest w rzeczywistości.

co do końcówek ja bym dał pojedyńcze jakieś większe a kształt to kwestia gustu. Podwójne to mi się kojarzą z jakimiś bmw m albo skami i szczerze nie wyglądają jakoś dobrze ;).

btw jesteś z małopolski to możesz podbić posłuchasz jak to brzmi w środku jak i na zewnątrz :).

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tłumiki polecacie ?? obecnie mam serie z wywalonym katem na 3 tłumikach. Mam wrażenie że te tłumiki już dawno nie spełniają swojej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagram coś najwcześniej dopiero pewnie w nowym roku początek lub może na święta się uda odebrać padlinę, bo auto jest u gregora10 na grube mody i trzeba cierpliwie czekać.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagram coś najwcześniej dopiero pewnie w nowym roku początek lub może na święta się uda odebrać padlinę, bo auto jest u gregora10 na grube mody i trzeba cierpliwie czekać.. ;)

A to twoją fure ogladałem :) Będzie szatan z tego co Grzesiek mówił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_cccp myślę że to dobry pomysł by posłuchać Twojego autka na żywo :) Widzę że zainteresowanie przelotem duże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, wal na pw jak coś. ;)

Dla zainteresowanych, tak gada przelot 2.75'' robiony w GTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

Chciałbym polepszyć delikatnie dźwięk w swoim a4 b7 2.0 tfsi. Wydech mam seryjny. Teraz pytanie: Co zrobić, żeby samochód delikatnie mruczał, a przy tym nie było za głośno w samochodzie. Nie chodzi mi tu o dźwięk rodem z szybkich i wściekłych. Downpipe czy może przelot? Powiedzmy, że dźwięk podobny do tego:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...