Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin850527

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin850527

  1. Pomyśl nad zmianą silnika:) podobne pieniązki wyjdą..
  2. Panowie zakładać, ja na letnich oponach mam taką frajdę jak małe dziecko. Gość od Qattro powinien dostać nobla:D
  3. Dopiero bedę przekładał, ale czytałem że w sedanie jest problem, bynajmniej w b6, co do b5 nie wiem.
  4. Opanował ktoś odbiór fal radiowych w sedanie po zmianie radia??
  5. Brat ma podobnie. Podobno trzeba zmienić skład mieszanki paliwowo powietrznej i będzie palił lepiej. Przynajmniej tak wyczytałem jakiś czas temu.
  6. Czyli zamieniam miejscami piny 28 z 13 i 28 z 12?? tak? a już miałem założoną pompę przy przekładce tylko spanikowałem przez ten błąd ABS
  7. Beka miałem pisać przedtem że to do sprysków:)
  8. skrzynia z 2.5 bardzo często zastępuje skrzynie S4, znosi duże momenty i ma dłuższe przełozenia, skrzynia z 1.8T będzie bardzo krótka Da radę włożyć taką skrzynie z 2.5 do AVJta 2001r? Quattro dokładane. Obecna mi się sypie a marzy mi sie 6 biegowa.
  9. Tak trzeba zgłosić na http://a4-klub.pl./
  10. Musisz kupić pływaki z europy do 2004r jak dobrze pamiętam.
  11. U mnie też pokazywało odwrotnie. Kupiłem pływaki z 2.5 tdi i jest ok. Z którego rocznika miałeś dawcę?
  12. Zmieniał ostatnio jeden z forumowiczów w a4 b7 zbiornik na taki z a4 b6 bo miał problem z pompą.
  13. Pytaj tego pana http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/ albo tego http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/
  14. Tego nie wiem:/ trzeba spróbować..
  15. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29 Niech wyjeździ benzynę i zatankuje z 10l. Wtedy zobaczyć co na vagu pokazują plywaki:)
  16. Ciekawe:) próbowaliscie przeczyscic płytkę pływaka? A adaptacja? Tylko nie pamiętam dokładnie który kanał. Chyba 26 i 30..
  17. Instruments cluster. A tak w ogóle to jaki masz problem?
  18. Poczytaj w temacie przekładki. Ja u siebie puszczam dwa przewody z kostki t 32. Chociaż masę możesz wziąść z pierwszego pływaka. I raczej na pewno nie jest mostkowany z pierwszym bo na vagu masz oddzielne wskazania dla obydwu.
  19. Zgaśnie jak się przejdziesz, w razie czego na YT jest filmik jak to zrobic:)
  20. Opanowales sytuację z pompą? czy zmieniłeś bak ?
  21. Zawóz byłem i wrócę tam jeszcze:)
  22. Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj.
  23. Nie lej Castrola!!! Silnik zawsze można zmienic:) Grunt że właściciel zadowolony:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.