Treść opublikowana przez Marcin850527
-
Remont generalny silnika
Pomyśl nad zmianą silnika:) podobne pieniązki wyjdą..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie zakładać, ja na letnich oponach mam taką frajdę jak małe dziecko. Gość od Qattro powinien dostać nobla:D
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Dopiero bedę przekładał, ale czytałem że w sedanie jest problem, bynajmniej w b6, co do b5 nie wiem.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Opanował ktoś odbiór fal radiowych w sedanie po zmianie radia??
-
Touran 1.9
Brat ma podobnie. Podobno trzeba zmienić skład mieszanki paliwowo powietrznej i będzie palił lepiej. Przynajmniej tak wyczytałem jakiś czas temu.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli zamieniam miejscami piny 28 z 13 i 28 z 12?? tak? a już miałem założoną pompę przy przekładce tylko spanikowałem przez ten błąd ABS
-
Zakodowanie na nowo pompy ABS Bosch 5.7
Coś robisz nie tak w takim razie.
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Napiszesz na pw ile cenisz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Beka miałem pisać przedtem że to do sprysków:)
-
2.7 bit a skrzynia od avj lub brd 6 czy nie rozerwie jak z przelozeniem
skrzynia z 2.5 bardzo często zastępuje skrzynie S4, znosi duże momenty i ma dłuższe przełozenia, skrzynia z 1.8T będzie bardzo krótka Da radę włożyć taką skrzynie z 2.5 do AVJta 2001r? Quattro dokładane. Obecna mi się sypie a marzy mi sie 6 biegowa.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak trzeba zgłosić na http://a4-klub.pl./
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Musisz kupić pływaki z europy do 2004r jak dobrze pamiętam.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
U mnie też pokazywało odwrotnie. Kupiłem pływaki z 2.5 tdi i jest ok. Z którego rocznika miałeś dawcę?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zmieniał ostatnio jeden z forumowiczów w a4 b7 zbiornik na taki z a4 b6 bo miał problem z pompą.
-
Ile to jest warte?
Pytaj tego pana http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/ albo tego http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/
-
Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka
Tego nie wiem:/ trzeba spróbować..
-
Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29 Niech wyjeździ benzynę i zatankuje z 10l. Wtedy zobaczyć co na vagu pokazują plywaki:)
-
Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka
Ciekawe:) próbowaliscie przeczyscic płytkę pływaka? A adaptacja? Tylko nie pamiętam dokładnie który kanał. Chyba 26 i 30..
-
Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka
Instruments cluster. A tak w ogóle to jaki masz problem?
-
Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka
Poczytaj w temacie przekładki. Ja u siebie puszczam dwa przewody z kostki t 32. Chociaż masę możesz wziąść z pierwszego pływaka. I raczej na pewno nie jest mostkowany z pierwszym bo na vagu masz oddzielne wskazania dla obydwu.
-
[A4 B7] Adapt Steering Angle Sensor (G85)
Zgaśnie jak się przejdziesz, w razie czego na YT jest filmik jak to zrobic:)
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Opanowales sytuację z pompą? czy zmieniłeś bak ?
-
Gdzie na wakacje w Bieszczady ?
Zawóz byłem i wrócę tam jeszcze:)
-
Dobrzy chiptunerzy
Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Nie lej Castrola!!! Silnik zawsze można zmienic:) Grunt że właściciel zadowolony:)