Treść opublikowana przez Marcin850527
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
i part 2 modyfikacji 1.8t się zrobił..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
co było nie tak??
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
A uszczelka (guma) jest?? zajrzyj do niego, powinien byc suchy. Opada bo albo nie ma na nim tej uszczelki (ktos ja wyrzucił) albo spuchła i sie w tłoczku "sklinowała". Musisz ja wyciagnać, przyciąć i posmarowac.. Nie smarem, nie WD40 tylko preparatem do uszczelek albo chociaż plakiem
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak bedziesz miał rozwiązany problem mocowania podpory wału??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Za późno, zreszta mam sentyment do AVJta kaleki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A to jedziemy na tym samym wózku ja myśle ciągle o +300 ale najpierw musze sie uporać z dołożeniem Q
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witek cie przebił?? Garretta założ Zawsze sie znajdzie ktoś z mocniejszą b6.. Ja mam lepszy pomysł dla Krzysia , jutro będziemy debatować No to jak ty masz już lepszy pomysł jak Garrett to ja też chce takie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chłopaki ten przewód zaznaczony na czerwono jest po prostu przerwany? http://zapodaj.net/e1a8aa2a6cb02.jpg.html Czy coś jeszcze na nim brakuje, trójnik bo zgłupiałem http://zapodaj.net/930dc7eead727.jpg.html
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
OE 8E0 201 511G filtr paliwa z A4 b6 Q AVJ 2001
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ktoś coś "oświeci " z pinem wpinanym do licznika??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witek cie przebił?? Garretta założ Zawsze sie znajdzie ktoś z mocniejszą b6..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pin 11 kostki T32 (kostka niebieska)- chłopaki orientuje sie ktoś jaki to pin? wiem że żeński tylko jakieś dokładne oznaczenie żebym go mógł dokupić
-
Przekładka z oski na Quattro
Napisze coś ale narazie zaczynam żałować że sie za to wziąłem.. Zobaczymy, może frajda z posiadania Q to zrekompensuje
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ogarnąłęś kolego kabelkologie ze zbiornika paliwa??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakie et tej 16? Na tyle jaka sprezynka? ori s4??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A jeśli zestaw quattro bedzie z tego samego rocznika co moja ośka i to samo oznaczenie silnika- AVJ? Poprowadziłes drugi przewód z baku do licznika??- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Możesz jasniej??- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ale to chyba nie jest jakis mega problem??- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie planuje u siebie w samochodzie dołożyć Quattro.. Mam 1.8T AVJ i myślałem żeby części do swapa dokupic z nowszego A4 B7 np 2.0 TFSI. Tylko czy wszystko spasuje?? Najbardziej rozchodzi mi się o sprzęgło i skrzynie biegów. Obecnie posiadam 5 biegową a chciałbym 6.. Więc czy sprzęgło z 2.0 tfsi i skrzynia podejdą do 1.8T?? Czy jestem zmuszony do żmudnych poszukiwań 163 konnej wersji BFB gdzie jest 6 biegów??? A może po prostu kupić częsci z 5 biegowe quattro i miec wszystko p&p?? Ostatnio wymieniałem sprzęgło na AWXa i szkoda by go było trochu wywalac.. Ktoś cos doradzi?? Ktoś kto już dokładał u siebie Q- Przekładka z oski na Quattro
Dziekuje serdecznie- Przekładka z oski na Quattro
Jemu ktoś to robił, nie on sam..- Przekładka z oski na Quattro
Witam Panów:) Czy znacie kogoś na podkarpaciu, kto poradził by sobie bez problemów z przekładka z oski na Q?? najlepiej z okolic Jasła, Krosna, Sanoka lub Rzeszowa. Dzięki za odpowiedzi - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7