Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin850527

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin850527

  1. i part 2 modyfikacji 1.8t się zrobił..
  2. co było nie tak??
  3. A uszczelka (guma) jest?? zajrzyj do niego, powinien byc suchy. Opada bo albo nie ma na nim tej uszczelki (ktos ja wyrzucił) albo spuchła i sie w tłoczku "sklinowała". Musisz ja wyciagnać, przyciąć i posmarowac.. Nie smarem, nie WD40 tylko preparatem do uszczelek albo chociaż plakiem
  4. Jak bedziesz miał rozwiązany problem mocowania podpory wału??
  5. Za późno, zreszta mam sentyment do AVJta kaleki
  6. A to jedziemy na tym samym wózku ja myśle ciągle o +300 ale najpierw musze sie uporać z dołożeniem Q
  7. Witek cie przebił?? Garretta założ Zawsze sie znajdzie ktoś z mocniejszą b6.. Ja mam lepszy pomysł dla Krzysia , jutro będziemy debatować No to jak ty masz już lepszy pomysł jak Garrett to ja też chce takie
  8. Chłopaki ten przewód zaznaczony na czerwono jest po prostu przerwany? http://zapodaj.net/e1a8aa2a6cb02.jpg.html Czy coś jeszcze na nim brakuje, trójnik bo zgłupiałem http://zapodaj.net/930dc7eead727.jpg.html
  9. OE 8E0 201 511G filtr paliwa z A4 b6 Q AVJ 2001
  10. Ktoś coś "oświeci " z pinem wpinanym do licznika??
  11. Witek cie przebił?? Garretta założ Zawsze sie znajdzie ktoś z mocniejszą b6..
  12. Pin 11 kostki T32 (kostka niebieska)- chłopaki orientuje sie ktoś jaki to pin? wiem że żeński tylko jakieś dokładne oznaczenie żebym go mógł dokupić
  13. Napisze coś ale narazie zaczynam żałować że sie za to wziąłem.. Zobaczymy, może frajda z posiadania Q to zrekompensuje
  14. Ogarnąłęś kolego kabelkologie ze zbiornika paliwa??
  15. Jakie et tej 16? Na tyle jaka sprezynka? ori s4??
  16. 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby
  17. Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?
  18. A jeśli zestaw quattro bedzie z tego samego rocznika co moja ośka i to samo oznaczenie silnika- AVJ? Poprowadziłes drugi przewód z baku do licznika??
  19. Możesz jasniej??
  20. Ale to chyba nie jest jakis mega problem??
  21. Panowie planuje u siebie w samochodzie dołożyć Quattro.. Mam 1.8T AVJ i myślałem żeby części do swapa dokupic z nowszego A4 B7 np 2.0 TFSI. Tylko czy wszystko spasuje?? Najbardziej rozchodzi mi się o sprzęgło i skrzynie biegów. Obecnie posiadam 5 biegową a chciałbym 6.. Więc czy sprzęgło z 2.0 tfsi i skrzynia podejdą do 1.8T?? Czy jestem zmuszony do żmudnych poszukiwań 163 konnej wersji BFB gdzie jest 6 biegów??? A może po prostu kupić częsci z 5 biegowe quattro i miec wszystko p&p?? Ostatnio wymieniałem sprzęgło na AWXa i szkoda by go było trochu wywalac.. Ktoś cos doradzi?? Ktoś kto już dokładał u siebie Q
  22. Dziekuje serdecznie
  23. Jemu ktoś to robił, nie on sam..
  24. Witam Panów:) Czy znacie kogoś na podkarpaciu, kto poradził by sobie bez problemów z przekładka z oski na Q?? najlepiej z okolic Jasła, Krosna, Sanoka lub Rzeszowa. Dzięki za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.