Treść opublikowana przez Marcin850527
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaka skrzynia i od czego podejdzie do 1.8t AVJ W oryginale ma oznaczenie FTZ? Chodzi mi o dłuższą z diesla i czy bedzie p&p? Modził ktoś cos ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Miałem pourywane śruby. Wycinałem te stare i wklejałem nowe A i jak poprzepalane to podkładki zrób. Z oski osłone weź i ją potnij na podkładki:)
-
Problem z LPG
Problem rozwiązany. Winny był reduktor KME Gold. Wymieniłem na inny a tamten poleciał na gwarancje. Zeleży jaki reduktor i na jaką moc:) Ja mam już trzeci bo pierwszy nie dawał rady (KME SIlver), drugi KME Gold (ten przez który miałem problem z odpalaniem), i trzeci KME Gold GT obecnie na aucie (ponoć lepszy bo niby nie ma prawa pościć gazu przez podciśnienie czyli teoretycznie już nigdy nie mam mieć problemu z odpalaniem samochodu)
-
Problem z LPG
Kupiłem drugi reduktor bo do dziś dnie nie ma decyzji.. Niestety firma KME słabo dba o klienta. Tobie jak coś polecam kupić (o ile to wina reduktora) zestaw naprawczy do niego. Najlepiej na allegro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev nie czaruj 90 st po dwóch kilometrach? ile świateł po drodze? 8... wyjechanie z garażu i przejechanie 2 km zajmuje pewnie koło minuty lub dwie... na normalnej drodze bez przystanków.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Było to juz napisane tutaj.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No i gitara
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Czemu nieopłacalny?? Same tłoki nadwymiarowe z pierścieniami nówki sztuki to koszt około 800zł/szt. do tego szlif, nowe uszczelki, robocizna + inne drobne rzeczy i koszt na dzień dobry pow. 5tys :/ Stroker zaproponował mi Geremi i tam pewnie bym go robił, można się zmieścić w 2,5 tys. do tego teraz soft więc i tak taniej niż remont a program i tak chciałem prędzej czy później zrobić. Jednak to rozwiązanie byłoby najgorsze pod względem logistycznym Ostatnia opcja to silnik i SWAP, swoją drogą ile może kosztować przekładka silnika i jak to wygląda czasowo przez ogarniętego mechanika ?? 2.5tys powiadasz?? ja właśnie myśle o pierwszej opcji, bo stroker chyba droższy:) 2.5 to McGiver za robocizne chyba bierze. . a gdzie części?
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Czemu nieopłacalny??
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Bestia ożyła
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Kolor robi wrażenie:) auto znane:) powodzenia
-
1.8T AVJ Buczenie silnika przy pełnym obciążeniu
Ja bym skrzynie obstawiał , mogą być właśnie takie objawy jak buczenie..
-
Problem z LPG
No własnie może być problem z gwarancja, firma KME sie zabezpieczyła od takich przypadków
-
Problem z LPG
Reduktor panowie.. mimo tego że zakładany w tym roku to może byc tak że nie uwzględnia gwarancji. Napisze jeszcze jak sie sprawa wyjaśni.
-
Problem z LPG
Witam. Panowie problem, wydaje mi się że związany z lpg. Pacjent a4 b6 1.8t AVJ. Samochód zgaszony na lpg ma trudności z odpaleniem (oczywiście sekwencja i odpala na benzynie). Nie ważne czy samochód stoi nie odpalany 15 minut czy to jest po nocnym postoju w garażu. Trzeba kręcić kilka sekund żeby auto odpaliło. Dzisiaj sie wkurzyłem i jeździłem na benzynie. Problem z odpaleniem tylko przy pierwszej próbie, później książkowo od strzała.. Wieczorem próba na lpg, pierwsze w miarę, a kolejne znowu z problemami. Poczytałem trochę na necie i może to być wina albo wtryskiwacza któregoś albo reduktora. Da to radę jakoś sprawdzić? Przy dynamiczniejszej jeździe na lpg wywala mi zapłony na 1 i 2 cylindrze, po zamianie cewek z 3 i 4 cylindra misfire dalej wypada na 1 i 2. Na benzynie brak wypadania. Świece nowe, cewki również. Jakieś pomysły? Dodam że instalacja lpgtech ,reduktor gold turbo założony w tym roku w styczniu, wtryski dragony niebieskie. Jeden mechanik sie uparł i twierdzi że to wina czujnika temp. płynu chłodzącego. Możliwe? Tylko dlaczego odpalanie na Pb jest bezproblemowe?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
I jak temat??
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Wodzu ja u siebie też zalałem 75-90.. Żle?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś jak z tym jest? Przekładka różni się czymś czy nie? Panowie kolejne pytanie.Czy wał napędowy z A4 b6 manaula skrzynia 6 będzie się różnił długością od wału napędowego z manuala z skrzyni 5? Nie ma różnicy czy sedan czy avant. Wał będzie się różnił. Pewny jesteś z tym wałem??
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
prawie, klątwa alt, aktualnie ecu u tunera, wywalenie dwóch tylnych sond(USA) O kurna:) ALT mnie ciągle zaskakuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gregor10
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Rozumu bym swojej dokupił ale brakło by mi wypłaty pewnie.. no chyba że ktoś poleci jakiś dobry olej
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
No o takie info właśnie mi chodziło
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Już ci ktoś ostatnio napisał że mało widziałeś a tak na poważnie. Obserwowałem i obserwuje projekty Grześka, na inne nie patrze bo mnie nie interesują. Chodziło mi o same wrażenia z jazdy samochodem- osiągi. Nie miałem przyjemności w takim posiedzieć, tym bardziej pojeździć, stąd moje pytanie. Bo to co można zobaczyć na wykresie.. to sam wiesz.. mają po 300 koni w internecie a objedzie ich moje 1.8. Sory że zaśmiecam temat, jak coś to usunę
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nie o kasę mi chodziło:) tfsi już wiem ile kosztuje Jak to jest z osiągami??
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To lepsza opcja niż td04 i td05??