Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lokalizacja podłączenia przewodu pływaka


_quattro_

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Pany potrzebuje wiedzieć czy przewód z pinu 11 z niebieskiej kostki licznika (auto z quattro) oznaczony jako "czujnik paliwa 2" biegnie bezpośrednio do pływaka nr 2 czy jest gdzies po drodze mostkowany z sygnałem z pływka nr1 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w temacie przekładki. Ja u siebie puszczam dwa przewody z kostki t 32. Chociaż masę możesz wziąść z pierwszego pływaka. I raczej na pewno nie jest mostkowany z pierwszym bo na vagu masz oddzielne wskazania dla obydwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo na vagu masz oddzielne wskazania dla obydwu

O widzisz już wiemy coś więcej. W jakiej grupie są te wskazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak w ogóle to jaki masz problem?

Ja żaden :wink: u znajomego szukaliśmy przyczyny świecącej ciągle rezerwy. VAG wskazywał uwalony pływak nr 2, po wymianie to samo. Dla pewności podmieniliśmy pływak nr 1 i dalej to samo. Po "przedzwonieniu" przewodu z pinu 11 niebieskiej kostki okazało się, że nie ma sygnału. Przeciągnięty nowy przewód z pływaka nr 2 bezpośrednio na pin 11 rozwiązało częściowo problem. Częściowo bo rezerwa zgasła ale po kalibracji coś nie za bardzo opada wskazówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe:) próbowaliscie przeczyscic płytkę pływaka? A adaptacja? Tylko nie pamiętam dokładnie który kanał. Chyba 26 i 30..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


próbowaliscie przeczyscic płytkę pływaka?

Nie czytasz co napisałem :cool1: podmienione pływaki również nie przyniosły rezultatów. Adaptację robiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29

Niech wyjeździ benzynę i zatankuje z 10l. Wtedy zobaczyć co na vagu pokazują plywaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej będzie chyba raz jeszcze zatankować go po korek i ustawić na obu kanałach max wartość 160 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...