Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiennik katalizatora a4 afn


Kubaj

Rekomendowane odpowiedzi

A co ci szkodzi rozpruć stary, wyciągnąć zawartość (sprzedać) i zaspawać? Turbo ci odżyje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samą puchę środę wypruty i nie ma gwizdania. Troszke bardziej śmierdzą spaliny bo egr też wyleciał :)

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chce wywalić katalizator z auta bez cięcia obecnego. wpadłem na zamiennik katalizatora na allegro.czy ktoś spotkał się z tym? warto to załozyc?

http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-afn-i5052221366.html

mam u siebie właśnie taki od 3lat jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co inwestować wydłubujesz stary bez żadne go cięcia i spawania zostawiasz puszkę już śmigam tak z trzy lata i wielu klubowiczom też w ten sposób usunąłem kata i została puszka w b5 i b6 jeśli chcesz do daj znać opiszę ci co i jak a środek jeszcze sprzedasz od 80 do 150 zł

Edytowane przez goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja plecionke miałem do wymiany więc wywalilem tez kata w takim zamienniku. A kat gdzieś leży jak coś moge za stowe oddać [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce mieć w całości tą rurę. jak by za dużo kopcił czy jak by był problem przy przeglądzie


po zamianie z katalizatora na zamiennik jakias poprawa w odczuwalnej mocy diesla? cos lepiej jest czy bez zmian?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak turbo na wykonczeniu to bedzie gwizdac przy wydłubanym kacie, jak zdrowe turbo to nie bedzie nic gwizdac.

sprawdzone na moim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemów z przejściem przeglądu.

Jeśli katalizator był zapchany to da się odczuć, że turbo lepiej oddycha a przy okazji pojawi się fajny dzwięk pogwizdywania (nie mający nic wspólnego z gwizdem końcącej się turbiny).

Po prostu usłyszysz, że masz turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gwizda już trzy lata jak usunąłem kąta i też mam na wykończeniu turbo i doładowanie 1.2 po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalaj tego kata to nie austria czy niemcy zebys miał jakis problem :wink:

mi jakby nie gwizdała to nie wiedziałbym że żyje :grin: ładunek 1.4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a zakładał ktoś taki zamiennik z allegro do AJM 2001r chcę wywalić katalizator a przy okazji plecionkę nową dać. Taki zestaw by mi najbardziej odpowiadał bo jest już nowa plecionka i bez kata jak jest z wykonaniem spawami oraz dopasowaniem tego zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na początku wybebeszyłem kata i strasznie mi buczał, dopiero po zmianie na gruchota buczenie ustało i to dzisiaj wszystko elegancko chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a zakładał ktoś taki zamiennik z allegro do AJM 2001r chcę wywalić katalizator a przy okazji plecionkę nową dać. Taki zestaw by mi najbardziej odpowiadał bo jest już nowa plecionka i bez kata jak jest z wykonaniem spawami oraz dopasowaniem tego zamiennika.

O jakość i spasowanie sie nie obawiaj ten Pan Gruchot robi wszystko jak oryginał, więc wszystko pasuje idealnie. Spawy i jakość tez ok. Ja jak kupowałem do siebie to na nasze forum jeszcze dostałem rabat [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale drogie. Taniej wyjdzie nowa plecionka i tłumik przelot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...