Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubaj

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubaj

  1. no wiadomo że nie oryginał. borbet to chyba też to nie jest bo nie było nic wybite wewnątrz felgi
  2. Witam Potrzebuje się dowiedzieć co to za model felg przedstawionych na zdjęciach. Felgi mają rozstaw 5x112 , szerokośc 2x8j 2x9j . z tyłu felgi nie jest wybita żadna firma tylko : "made in italy" oraz JIL zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/kubaj93/album/2295718
  3. Witam Mam pytanie. Jaka jest nazwa tych felg na aucie? felgi mają rozstaw 5x112 i szerokości 8j i 9j tył zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/kubaj93/album/2295718
  4. panowie poleci ktoś gdzieś w rzeszowie lub okolicach krosna sklep w którym można by było kupić jakieś większe zestawy kluczy nasadowych ? interesuje mnie jakis większy zestaw z honitona do 700 zł
  5. Kubaj opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Czy pas przedni od a4 b5 z 97 r z wersji 1,6 benzyna będzie pasował do a4 z 1.9 tdi?
  6. Wszystko się zgadza z tym co piszesz. Tylko jeśli wycenią szkodę na większą kwotę to i tak nic nie zmieni. kwota 9.5 tys jako szkoda całkowita nie jest brana pod uwagę. Biorą tylko pod uwagę to że pojazd był warty 7200 przed szkoda i 1700 po szkodzie , wypłacają różnicę i tyle. Jeśli się mylę proszę o wskazówki
  7. Kubaj odpowiedział(a) na Kubaj temat w Audi A4 B5
    ja chce mieć w całości tą rurę. jak by za dużo kopcił czy jak by był problem przy przeglądzie po zamianie z katalizatora na zamiennik jakias poprawa w odczuwalnej mocy diesla? cos lepiej jest czy bez zmian?
  8. witam chce wywalić katalizator z auta bez cięcia obecnego. wpadłem na zamiennik katalizatora na allegro.czy ktoś spotkał się z tym? warto to załozyc? http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-afn-i5052221366.html
  9. właśnie powołanie nowego rzeczoznawcy nie wchodzi w grę. szkoda o której mówie była sprzed 2 tygodni. w sobote mialem dzwona z mojej winy i wołanie rzeczoznawcy nie wchodzi w gre bo aktualnie nie ma przodu (pomalu skladam) Jedyne czym dysponuję aktualnie to wycena części które były zakwalifikowane do wymiany z audi na kwote prawie 6 tys. + oczywiscie robocizna.
  10. Witam. Miałem kolizje , gość mi wjechał w tył auta w wyniku czego jeszcze uderzyłem w przodem w inne auto. Generali (ubezpieczyciel sprawcy) orzekło szkodę całkowitą - wartość szkód 9500 zł. Auto wyceniono na 7200 i po odliczeniu wartości pojazdu pojazdu po kolizji wypłacili 5.5 tys. Auto jest z 98r do zdarzenia bylo bezwypadkowe i w bdb stanie , przez ostatnie pół roku zainwestowałem w nie ponad 2 tys - regeneracja turbo , zawieszenie i rozrząd. Czy można się odwołać od decyzji ubezpieczalni? Jeśli tak to jakich argumentów użyć? dodam tylko że 5.5 już mi wpłacili na konto. mam bardzo utrudniony z nimi kontakt , ponieważ gość od wyceny szkód kontaktuje sie mailowo i odpisuje na wiadomość po tygodniu
  11. Witam. Również przymierzam się do kupna zestawu MS do a4 b5. Mam pytanie, otóż u mnie w okolicy ten towar jest niedostępny , macie kogoś sprawdzonego kto sprzedaje takie wahacze? czy też może ryzykować na allegro?
  12. Witam. Podepnę się do tematu gdyż nie mogę zamieścić własnego. otóż mam podobny problem. Często zaświeca mi się kontrolka abs , wykrzyknik , często przy tym też mruga kontrolka świec żarowych. Czasem wywala to podczas jazdy , czasem juz po przekręceniu kluczyka. Stale pojawiają sie błędy: 741 Kontrola pedału hamulca - nieprawidłowy sygnał i 1203-Połączenie elektryczne ABS/deska wskaźników Wymieniłem już czujnik hamulca na nowy , sprawdziłem wszystkie połączenia , styki , bezpieczniki - wszystko ok. Czujniki abs również ok , pokazują tą samą prędkość mają oporność ok 1K ohm Gdy nie ma błędów abs działa ok , jak sie włączą kontrolki auto często traci na mocy (gdy jest gaz w podłodze auto nie przyspiesza) , i auto przy gwałtownym hamowaniu hamuje tylko na przód. proszę o Waszą pomoc w rozwikłaniu tego problemu , pytałem juz na wielu forach ale to na nic. dałbym do mechanika ale chwilowo finanse nie pozwalają a jakoś trzeba jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.