Treść opublikowana przez Kubaj
-
alufelgi 5x112 17" - może ktoś pozna model felg po fotkach
no wiadomo że nie oryginał. borbet to chyba też to nie jest bo nie było nic wybite wewnątrz felgi
-
alufelgi 5x112 17" - może ktoś pozna model felg po fotkach
Witam Potrzebuje się dowiedzieć co to za model felg przedstawionych na zdjęciach. Felgi mają rozstaw 5x112 , szerokośc 2x8j 2x9j . z tyłu felgi nie jest wybita żadna firma tylko : "made in italy" oraz JIL zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/kubaj93/album/2295718
-
Nietypowe pytanie. Felgi do audi a4 b5
Witam Mam pytanie. Jaka jest nazwa tych felg na aucie? felgi mają rozstaw 5x112 i szerokości 8j i 9j tył zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/kubaj93/album/2295718
-
Jaki zestaw kluczy?
panowie poleci ktoś gdzieś w rzeszowie lub okolicach krosna sklep w którym można by było kupić jakieś większe zestawy kluczy nasadowych ? interesuje mnie jakis większy zestaw z honitona do 700 zł
-
Pas przedni a4
Witam Czy pas przedni od a4 b5 z 97 r z wersji 1,6 benzyna będzie pasował do a4 z 1.9 tdi?
-
Odszkodowanie po kolizji - szkoda całkowita audi a4 b5
Wszystko się zgadza z tym co piszesz. Tylko jeśli wycenią szkodę na większą kwotę to i tak nic nie zmieni. kwota 9.5 tys jako szkoda całkowita nie jest brana pod uwagę. Biorą tylko pod uwagę to że pojazd był warty 7200 przed szkoda i 1700 po szkodzie , wypłacają różnicę i tyle. Jeśli się mylę proszę o wskazówki
-
zamiennik katalizatora a4 afn
ja chce mieć w całości tą rurę. jak by za dużo kopcił czy jak by był problem przy przeglądzie po zamianie z katalizatora na zamiennik jakias poprawa w odczuwalnej mocy diesla? cos lepiej jest czy bez zmian?
-
zamiennik katalizatora a4 afn
witam chce wywalić katalizator z auta bez cięcia obecnego. wpadłem na zamiennik katalizatora na allegro.czy ktoś spotkał się z tym? warto to załozyc? http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-afn-i5052221366.html
-
Odszkodowanie po kolizji - szkoda całkowita audi a4 b5
właśnie powołanie nowego rzeczoznawcy nie wchodzi w grę. szkoda o której mówie była sprzed 2 tygodni. w sobote mialem dzwona z mojej winy i wołanie rzeczoznawcy nie wchodzi w gre bo aktualnie nie ma przodu (pomalu skladam) Jedyne czym dysponuję aktualnie to wycena części które były zakwalifikowane do wymiany z audi na kwote prawie 6 tys. + oczywiscie robocizna.
-
Odszkodowanie po kolizji - szkoda całkowita audi a4 b5
Witam. Miałem kolizje , gość mi wjechał w tył auta w wyniku czego jeszcze uderzyłem w przodem w inne auto. Generali (ubezpieczyciel sprawcy) orzekło szkodę całkowitą - wartość szkód 9500 zł. Auto wyceniono na 7200 i po odliczeniu wartości pojazdu pojazdu po kolizji wypłacili 5.5 tys. Auto jest z 98r do zdarzenia bylo bezwypadkowe i w bdb stanie , przez ostatnie pół roku zainwestowałem w nie ponad 2 tys - regeneracja turbo , zawieszenie i rozrząd. Czy można się odwołać od decyzji ubezpieczalni? Jeśli tak to jakich argumentów użyć? dodam tylko że 5.5 już mi wpłacili na konto. mam bardzo utrudniony z nimi kontakt , ponieważ gość od wyceny szkód kontaktuje sie mailowo i odpisuje na wiadomość po tygodniu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam. Również przymierzam się do kupna zestawu MS do a4 b5. Mam pytanie, otóż u mnie w okolicy ten towar jest niedostępny , macie kogoś sprawdzonego kto sprzedaje takie wahacze? czy też może ryzykować na allegro?
-
Kontrolka ABS i wykrzyknik - czy padł czujnik?
Witam. Podepnę się do tematu gdyż nie mogę zamieścić własnego. otóż mam podobny problem. Często zaświeca mi się kontrolka abs , wykrzyknik , często przy tym też mruga kontrolka świec żarowych. Czasem wywala to podczas jazdy , czasem juz po przekręceniu kluczyka. Stale pojawiają sie błędy: 741 Kontrola pedału hamulca - nieprawidłowy sygnał i 1203-Połączenie elektryczne ABS/deska wskaźników Wymieniłem już czujnik hamulca na nowy , sprawdziłem wszystkie połączenia , styki , bezpieczniki - wszystko ok. Czujniki abs również ok , pokazują tą samą prędkość mają oporność ok 1K ohm Gdy nie ma błędów abs działa ok , jak sie włączą kontrolki auto często traci na mocy (gdy jest gaz w podłodze auto nie przyspiesza) , i auto przy gwałtownym hamowaniu hamuje tylko na przód. proszę o Waszą pomoc w rozwikłaniu tego problemu , pytałem juz na wielu forach ale to na nic. dałbym do mechanika ale chwilowo finanse nie pozwalają a jakoś trzeba jeździć