Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów doradźcie mi gdzie w okolicach nowego sącza gorlic można zrobić dobry chip tuning Moja seria wygląda tak 2e5e7ff5b9d65634m.jpg pomiar robiłem na hamowni u tego gościa http://www.car-servis.pl/ za chip pod mój silnik powiedział że chce 600zł z hamownią przed i po interesuje mnie tak ok 155-160KM co myślicie o tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale nie słyszałeś o tej firmie?? Bo ja za bardzo nie. Jak myślisz według wykresu silnik w dobrej kondycji??


chce zaznaczyć że mam katalizator dlatego ma tylko 135KM

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w Starym Sączu masz profesjonalny zakład

http://www.kingsoft.com.pl/kontakt.html

zadzwon do łukasza powiedz ze jestes z a4 klubu to ci doradzi .kilku chłopaków robiło programy u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mam nr do niego.moze chłopaki maja to ci napisze.a jak nie to napisz do niego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak patrze to u Łukasza poniżej 1000 pewnie tego nie zrobię to zostanę chyba u tego car security gość myślę że wie co robi. Pod koniec stycznia początek lutego zrobię coś w tym kierunku 135KM troszkę mi brakuje mimo że wcześniej miałem golfa V 105--> zrobionego na 140 bez hamowni ale chodził extra w powietrzu fruwał:) moment miał wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo robisz w profesjonalnym zakładzie albo u henia w stodole.nie jestem pewien ale ponizej 1000 robił b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twojego silnika to raczej zdrowy. Skoro ma jak piszesz 135 koni gdzie seria podaje 131 to zdrowizna. Jednak potwierdzić to może nie wykres a logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a logi czego dokładnie kolego jakich grup??


http://vaglog.pl/log_197967.html np takie???


tak wyglądają u mnie PD


Widze temat sie urwal nikt juz mi nie odpisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście doradzam ci samochód oddać do Gregora10 do Jasła.. Na pewno nie będziesz żałował :D Sam widziałem że goście z twoich okolic KGR robili u niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin masz numer do niego daj mi


a dobra mam numer:)


Do jasła dzwoniłem to z pomiarami z hamownią przed i po powiedział mi 700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz :D Masz bliżej i taniej u siebie.. Tylko taniej nie zawsze znaczy dobrze, a dalej.. Znad morza jadą do Jasła.. ty masz rzut beretem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz że taki świat drogi jadą do jasła taki fachowiec??? To pewnie do niego podjadę mnie wydaje się że wcale tak dużo nie chce 700zł to nie jest potężna suma a frajdy co niemiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu pojechał do Jasła. Sam mialem zamiar jechać do Gregora, ale kupilem samochód już po chipie. Dużo pozytywnych opini o jego warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam kiedy ponieważ pracuję od poniedziałku do piątku od 7-19 a w sobotę Pan z jasła nie działa a wolne szybko mi się nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U nas "chiptuning" EDC15 (czyli takiego Audi 1.9TDI) 130hp to koszt 800zł brutto (diagnoza, pomiary i program). Mogę ustawić 170hp i 380Nm przy drugim SMICu 180hp i 380Nm max 400Nm.

W Sobotę pracujemy również :)

Pozdrawiam

Kontakt zawsze łatwo znaleźć www.google.pl lub www.kingsoft.com.pl

Edytowane przez KingSoft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...