Fugi

1.9 TDI PD
    quattro

390 profile views
  1. Zapomniałem o tym wspomnieć.Agenci mają swoją pulę dodatkowych zniżek. Cena też zależy od prowizji jaką chcą uzyskać.
  2. Ciężko ujednolicić najtańsze towarzystwo ubezpieczeniowe.. O cenie decydują różne czynniki. Np. historia ubezp. , zniżki, zwyżki , miasto gdzie auto jest zarejestrowane, miejsce zamieszkania , marka. Mi w tym roku przysłali kontynuacje w PZU 1262zł Oc+nw+Assistance+MIni AC Mysle, że cena nawet ok. Za samo OC zawsze wychodziło w okolicach +- 600 do 750 zł.. Płacone w całości.
  3. Shadow GT680W lub G1WH Novatek 96650. Lepsze niż to Mio o ktorym piszesz. Szczególnie filmy w nocy.
  4. Dziś na Kalwaryjskiej czarne b6 avant. Koło z A5 Klubowe ramki. Pozdr
  5. Siema. Nie daleko nas. Ja kupowałem u nich przetwornice.Żarniki ori też mieli.Firma Handlowa Top Car S.C. Paweł Kaczmarczyk Rafał Kukuła Józefa I Floriana Sawiczewskich 33, 30-698 Kraków
  6. To Ciebie widuje w b6 Avant z dwoma kominami na Mieczykowej? Tak to ja;)
  7. Wczoraj na Mieczykowej czarna b6 avant. Pozdr
  8. Homiczek widziany chwile temu na ul. Mikołajczyka. Już z ronda widziałem fure,tak się błyszczy:) Pozdrawiam
  9. Przed chwila srebrna b8 avant z klubowymi ramkami pod biurowcem MPK . Pozdrawiam
  10. Ja bym Ci polecił: tarcze TRW, klocki ATE.Jeśli chcesz wydać więcej to Zimmermann'y , ale uważaj na podróbki.