Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie tej hamowni z Gorlic nie polecam, gość zero profesjonalizmu a dodatkowo doji pieniądze od ludzi! Na jego hamowni moje poprzednie auto pokazalo moc po programie 138PS natomiast na dwóch następnych 151PS - 13 koni różnicy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.02.2015 Jadę do gregora na chip:) już nie mogę się doczekać co tam wyjdzie :) Mam nadzieje że będę mega zadowolony. Wrzucę wykresiki przed i po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po modzie seria u mnie wyszła 139KM z katalizatorem Grzegorz był zaskoczony a po modzie takim bezpiecznym dla sprzęgła i turba wyszło 160KM jest rewelacja ten gość wie co robi. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie :) Sam jestem ciekaw w jakiej kondycji jest moj silnik... Ile tam spedziles czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zaskoczony bo byłem na 10 a o 14 było po wszystkim nawet wcześniej coś bo mówił że auto dobrze się stroi i elegancko wszystko się wgrywa, ale sam był zaskoczony że seria wypluła 139KM i to z katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny zadowolony;) ile NM jest teraz? Szybko poszło. Robiłeś sam program,czy jeszcze jakieś inne mody? Ja mam 171km i 371nm i nic ze sprzęgłem się nie dzieje.

PS. Wkleisz wykres?

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbe67fb5fa069ecbm.png tak wyszło teraz poprosiłem o mniej NM bo u mnie dwumas już delikatnie daje znać o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że dobra robota kosztuje, ale ile ?

Edytowane przez niziol13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ładnie wyszła:) Zdrowy silnik. Ja aż odszukałem mój wykres żeby serie sprawdzić. Nie wiem na którą wartość patrzeć : Na Moc wg. normy czy Moc na silniku. Chyba to drugie? I jak wrażenia z jazdy? Fajnie co?

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym spalaniem po programie? Faktycznie spada w jakims tam stopniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że tak lub pozostaje na takim samym poziomie no chyba że mamy cały czas gaz w podłodze, bo to teraz cieszy;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, ja wlasnie wrocilem od Gregora i jestem mega zadowolony :) Seria pokazala 117km i 256nm. Z tego co mowil moc wyszla fajnie, nm troszke brakuje bo powinno byc cos kolo 280, lecz 1 wtrysk nie byl pierwszych lotow i to moglo miec na to wplyw. Ogolnie jesli wtryski zregeneruje lub wymienie za jakis czas to ogolny wynik podskoczy lekko jeszcze do gory. Skonczylo sie na 137km i 305nm o ile dobrze pamietam. Jutro wkleje tutaj wykres. Auto zbiera sie o wiele lepiej, az jestem sam pozytywnie zaskoczony bo nie wiedzialem, ze tak bedzie czuc roznice. Jak sie ktos jeszcze zastanawia, to niech mi uwierzy. pisac do Gregora i umawiac sie na termin, a bedziecie sie cieszyc jak male dziecko :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbe67fb5fa069ecbm.png tak wyszło teraz poprosiłem o mniej NM bo u mnie dwumas już delikatnie daje znać o sobie.

bbe67fb5fa069ecbm.png tak wyszło teraz poprosiłem o mniej NM bo u mnie dwumas już delikatnie daje znać o sobie.

Dobry :hi: Mówiłem że nie pożałujesz :D Grzesiek jest the best :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...