Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zwiększenie mocy 1.8T AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,po wymianie kata na DP i zmianie dolotu na TIP ile więcej mocy mogę się spodziewać.

A4 B6 1.8T AVJ + LPG

Opublikowano

Jak kat był przytkany, a TIP się zapadał to możesz odczuć lepszy kop, ale jak wszystko było sprawne to żaden przyrost.

Opublikowano

A wie ktoś może jaki intercooler zmieści się do a4b6 AVJ pod seryjny zderzak bez rzeźby ? Na razie jest seria ale chciałbym na początek władować IC , tipa i dp zanim wymienię wtryski na bexa i zmienie mape

Opublikowano

żaden dosłownie żaden,poczytaj najpierw.

Opublikowano

witam,po wymianie kata na DP i zmianie dolotu na TIP ile więcej mocy mogę się spodziewać.

A4 B6 1.8T AVJ + LPG

AVJ +SOFT - 180-185KM

AVJ +DP +SOFT - 185-190KM

AVJ+DP +SOFT + WTRYSKI BEX = 190-205KM

AVJ DP +SOFT+WTRYSKI BEX+ TIP +FMIC = 210-215KM

Widełki są uzależnione od stanu turbo i silnika , ogólnie od indywidualnego stanu całości.

Opublikowano

Prawda że spalanie mniejsze po chipie ?

Opublikowano

Prawda że spalanie mniejsze po chipie ?

tak i oleju nie bierze tylko daje :D

Opublikowano

czyli jak będzie się zbliżać do maxa to lepiej wyciągnąć ?Czy upuścić ?

Edytowane przez hafken

Opublikowano

Najpierw jedz do odpowiedniego specjwlisty na wymianę oleju w głowie a potem przeczytaj ze zrozumieniem skąd ma ci sie niby wziasc naddatek oleju w silniku. Wierzysz w czary? - bo ja nie...

Wysłano z X10i

Opublikowano

Prawda że spalanie mniejsze po chipie ?

tak i oleju nie bierze tylko daje :D

czyli jak będzie się zbliżać do maxa to lepiej wyciągnąć ?Czy upuścić ?

:facepalm::facepalm::facepalm::grin:

Opublikowano

ferdek: sa na tym swiecie rzeczy o ktorych sie fizjologom nie sniło :D

Opublikowano

Prawda że spalanie mniejsze po chipie ?

tak i oleju nie bierze tylko daje :D

Spalanie mniejsze ale olej?? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Najpierw jedz do odpowiedniego specjwlisty na wymianę oleju w głowie a potem przeczytaj ze zrozumieniem skąd ma ci sie niby wziasc naddatek oleju w silniku. Wierzysz w czary? - bo ja nie...

Wysłano z X10i

Oj prawie sie kolacją zaksztusiłem :) Nie piszcie głupot bo jak sie ktoś nie zna to skąd ma wiedzieć?? Jak ci bedzie oleju przybywać to patrz na poziom płynu chłodniczego bo go zapewne ubedzie.. I NATENTYCHMIAST do mechanika wtedy.

Ps.. :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

witam,po wymianie kata na DP i zmianie dolotu na TIP ile więcej mocy mogę się spodziewać.

A4 B6 1.8T AVJ + LPG

AVJ +SOFT - 180-185KM

AVJ +DP +SOFT - 185-190KM

AVJ+DP +SOFT + WTRYSKI BEX = 190-205KM

AVJ DP +SOFT+WTRYSKI BEX+ TIP +FMIC = 210-215KM

Widełki są uzależnione od stanu turbo i silnika , ogólnie od indywidualnego stanu całości.

dzięki za info

czy map sensor trzeba zamontować dokładnie w tym samym miejscu co w seri

Edytowane przez viteq

Opublikowano

Przecież wszystko jasne hah. Słowo klucz: ironia. A tak na serio rozumiem że uszczelka może pójść ale jak się zwiększy moc diametralnie a nie w bezpiecznym zakresie, każdy silnik ma jakieś rezerwy.

Edytowane przez hafken

Opublikowano

A wie ktoś może jaki intercooler zmieści się do a4b6 AVJ pod seryjny zderzak bez rzeźby ? Na razie jest seria ale chciałbym na początek władować IC , tipa i dp zanim wymienię wtryski na bexa i zmienie mape

dołóż drugi z bexa

Opublikowano

W dziale zrób to sam nawet opisalem ta operacje z prawym IC bex

Opublikowano

Lepszy będzie frontcooler

Opublikowano

W dziale zrób to sam nawet opisalem ta operacje z prawym IC bex

wrzuciles w koncu logi gdzies z przed i po montażu ? :)

Opublikowano

Lepszy będzie frontcooler

oczywiście że lepszy , ale jak kolega chce bez większych przeróbek to jest to dobra opcja , zreszta pod serie... dla bardziej leniwych nietkóre firmy robią coolery bardziej wydajne w miejsce seryjnych montaż p&p ale jak dla mnie przerost formy nad treścią za takie siano można miećFIMC

Edytowane przez tomekhxc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.