Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. A co więcej mówić, skoro pewnie rob555 przerobił dziesiątki takich?
  2. Dlaczego sterownik nie nadaje się do naprawy? Ktoś w nim już grzebał?
  3. Może i jest bezrobocie, ale nie wśród dobrych mechaników.
  4. Ciekawe czego oczekujesz od seryjnego AVJ, skoro twój jest po programie i ciebie nie zadowala.
  5. To nie są te same rodzaje immo.
  6. Wszystko "a może". Zapiąć manometry, uruchomić i analizować ciśnienia w układzie.
  7. Pod obudową nagrzewnicy.
  8. To są twoje zdania. A zdania producenta samochodu są: NIE da się tego zakodować, dopiero w B8 masz ceremonię powitania w zegarach.
  9. Sorry, rozpędziłem się, diesle też mają sondę i to dlatego
  10. Jeśli 2 sonda jest sprawna to monitor katalizatora można 1 bajtem wyłączyć w tym samochodzie.
  11. Albo źle dobrany czujnik albo uszkodzone okablowanie. Zakładam, że czynnik w układzie jest.
  12. Chyba za dużo wymagasz. Na forum nie ma wróżek. Musisz sam posprawdzać albo oddaj do mechanika.
  13. Proszę Cię..... :facepalm: :facepalm: :facepalm: Wszystkie parametry i opis masz podane. Brakowało 0,5 Bara doładowania. :facepalm: :facepalm:
  14. Nie ma znaczenia VCDS. Login też nie ma znaczenia. Jedyne znaczenie ma to, że ten sterownik nie obsługuje skrzyni manualnej i nie jest możliwe jego przekodowanie. Najlepiej wymiana.
  15. To sobie sprawdź. Ja nie mam zwyczaju prowadzić notatek z każdego auta, które diagnozuje.
  16. Nie wiem po co wsadzać wtryski w BEX aby celować w 190 KM.
  17. Na pewno nie z licznika. Istnieją sterowniki pokazujące przebieg w parametrach, Różnica w aucie, o którym piszę wynosiła około 1000 km w stosunku do tego co na liczniku. Ponadto dokładność mierzenia przebiegu była 1 metr.
  18. Oczywiście, że płynie. A myślisz, że w jaki sposób jest robiona diagnoza żarówek?
  19. Nie da się przekodować. Albo wymiana sterownika silnika albo jego przeprogramowanie.
  20. Niekoniecznie. W parametrach w niektórych sterownikach widać przebieg.
  21. Tak, jest na to sposób. Postawić soft urządzenia od nowa.
  22. +1 :decayed: Taaa. Lejcie WD-40 w stacyjki. I nie zdziwcie się, kiedy przesadzicie i zacznie się coś jarać.
  23. Tak. Jeśli posprawdzałeś okablowanie i jest bez zarzutu a w dalszym ciągu nie ma napięcia na wtryskiwaczu, to czeka cię wymiana lub naprawa ECU.
  24. szogun0 odpowiedział(a) na pudzians47 temat w 2.0TDI
    Silnik nowy zawsze jest z nowym rozrządem. Wpis, że ''silnik bez osprzętu skompletowano'' oznacza, że przemontowano ze starego turbo, kolektory, alternator, rozrusznik itp. Ale silnik był cały, tzn. miska, blok, głowica, rozrząd nowy złożony w fabryce audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.