Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

viper127

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam problem z odpalaniem mojego a4 b7 silnik BRD na ujemnych temperaturach- długo kreci nawet przy -1, w zeszlym roku tego nie bylo. Wymienilem swiece na nowe NGK- prąd dochodzi, uszczelnienia na wtryskach, aku jest roczny i sprawdzony ze sprawny, alternator zregenerowany, filtr paliwa wymieniony, nawet okablowanie ktore idzie do swiec i wtryskow wymienione bo sie wtyczki rozsypaly przy okazji wymiany siec. Juz nie mam pomysłu co jeszcze moze byc nie tak. jak jest powyżej 0 to odpala normalnie, dodam ze jest po Chipie i wylaczony EGR ale żony alfa jest po takim samym zabiegu i przy -10 odpala lepiej niz moj przy -1, bylem u tunera i mowil ze moze mi wgrac serie ale to nic nie da bo to nie ma zwiazku z odpalaniem i przy „dole” nic nie robili, poza tym zony auto tez u niego robione i jest ok. Macie moze jakis pomysł co mozna jeszcze sprawdzic? Z gory bardzo dziekuje
  2. viper127 odpowiedział(a) na viper127 temat w 2.0TDI
    Dzieki, już wiem co mi padło, przepustnica, tego kompa oddam znajomemu a kupię sobie i wtedy się bardziej przyłożę do obsługi ?
  3. viper127 odpowiedział(a) na viper127 temat w 2.0TDI
  4. viper127 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Kto wie jak to czytać? Gdzie tu jest numer błędu i ewentualnie czego dotyczy? Urządzenie pożyczone, dodam ze prawdopodobnie przepustnica (klapa gasząca) 2 lata temu wymieniana, teraz zalana olejem, po wyczyczszeniu i umyciu nadal telepie autem przy gaszeniu
  5. Ja na lato mam 18" i nie ma problemu, dwa sezony na nich jeżdżę i jeszcze nic nie robilem przy zawieszeniu i na razie nie mam nic do roboty, a tez mam fabrycznie utwardzone i obniżone 1BE
  6. Ja mam wlasnie takie zimowki (na takim samym zawieszeniu) tyle ze na stalowych i nie zastanawialem sie nad tym czy bedzie to jakos wygladalo ( to tylko zima) wazne ze na lato mam 18"
  7. Miales racje, pomógł restart fona :-)
  8. Witam, mam problem z zestawem glosnomowiacym w moim a4 b7. Mam RNS-E, tel. normalnie laczy sie przez bluetooth z autem, normalnie wyswietla sie lista kontaktow i wszystko jest ok tyle ze jak mam polaczenie przychodzace albo wybieram numer to radio sie wycisza ale rozmowca mnie nie slyszy ani ja go nie slysze w aucie tylko normalnie w tel, go slychac, cos jakby mikrofon i glosniki przestaly dzialac ma ktos jakis pomysl co to moze byc?
  9. viper127 odpowiedział(a) na viper127 temat w 2.0TDI
    W weckend mogę przysiąść i wyrzeźbić wypukłą zaślepkę z otworem 9 mm, jeżeli masz sprawdzone że pomaga Jak by waliło jeszcze błędem zbyt małego przepływu to sobie rozwiercisz . Daj adres na PW. To samo co w innych, jest tyle tematów o tym na forum , że nie ma sensu się produkować po raz enty W tym konkretnym przypadku nie chodzi o zaślepienie , tylko o ograniczenie maksymalnego przepływu przez EGR kryzą, a ma to na celu wyeliminowanie poszarpywania przy delikatnym przyspieszaniu w zakresie 1700-2200 obr./min. Narazie dzieki, wczoraj zrobilem sobie w robocie przyrząd do wyklepywania i wyklepalem ale przesadzilem ze srednica przetloczenia i nie zmiescilo sie w rurce, a ze wlasnie jestem w robocie na nocke to sobie wyklepie dzisiaj jeszcze jedna, mam nadzieje ze teraz sie uda zaslepka zamontowana z otworem 9,8 mm , jest wyrazna poprawa, mam wrazenie ze lepiej idzie i nic sie nie dzieje. Teraz tylko bede czekal czy wywali blad
  10. viper127 odpowiedział(a) na viper127 temat w 2.0TDI
    no wlasnie nie, bylem na kompie teraz w sobote i brak bledow nie znalazlem na allegro zadnej wypuklej do mojego a wlasnie z odpowiednim wytloczniem mam problem
  11. viper127 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, mam maly problem z zaslepka EGR, zrobilem sobie blaszke wypukla z otworem 7mm i auto chodzilo jak trzeba tyle ze wytloczka byla za mala i ocierala przepustnica, po tygodniu wywalilo blad. i tak powiekszalem otwor i wytloczenie. Przy otworze 9mm jeszcze wywalilo blad i po wyjeciu dalej bylo widac ze ociera, teraz to chyba przesadzilem z wytloczeniem przez co tez otwor sie zrobil za duzy i znowu zaczal szarpac i jest problem z ruszaniem na zimnym silniku czego przy malym otwoze nie bylo. Wie ktos moze jaki powinien byc otwor w silniku BRDi jak glebokie powinno byc przetloczenie? chyba ze moze ktos ma taka zaslepke niepotrzebna z gory dziekuje za pomoc
  12. viper127 odpowiedział(a) na maxit temat w Audi A4 B8
    ja mam to samo wiec ja wyjalem dodam ze mam przyciemnione szyby tak wiec nic nie widac co jest w srodku
  13. ksenon ma soczewki i jeżeli sa oryginalne ksenony to musza byc w zderzaku spryskiwacze na lampy ktore spryskuja reflektor w tym samym czasie jak spryskujesz szybe ale tylko jak sa wlaczone swiatla
  14. Napewno skorzystam z Twojej wiedzy jak będę potrzebował, jeszcze raz WIELKIE DZIEKI
  15. Koleś ma maszynę do takich przrtloczen, jest to robione kamieniem hydraulicznie, dam mu kawałek blachy 2mm niech najpierw przetoczyła a potem odrusuje i wytne ok, kryza założona z otworem fi 8, odpalilem auto troche pogazowalem i na razie jest ok, na 18a jade do roboty to dam znac co sie dzialo po drodze Zrobiłem właśnie 25 km i jak narazie wszystko ok, próbowałem wywołać szarpanie ale się nie udało :-D będę jeszcze obserwować, dzięki za kolejną trafna porade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.