-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak łańcuch na pewno wjedzie nowy bo bez sensu wkładać stary. Smok czyszczony rok temu a olej co 10tys. wiec bedzie ok. Masz moze numer tego napinacza pod bfb....?
-
krakus4891 obserwuje zawartość Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam wszystkich, Przymierzam sie do wymiany tego udanego napinacza w moim BFB, w 093 mam niby -6.0*KW ale w ostatnim czasie stuki mocno sie nasiliły. Jutro mechanik ściąga dekiel i zobaczymy co tam się dzieje. Skłaniam sie ku wymianie go na wersje bez cewki. Ma ktoś z was numer tego napinacza bez cewki? Ew. jakiś link do pewnego sprzedawcy? po lekturze kilku stron wiem ze trzeba potem zmienić cos w sofcie. Pytanie mam czy żeby wysłać ten soft do wiadomej osoby potrzebny jest vcds? Niestety mam niepełną wersje i obawiam sie ze może byc wtedy problem ze zmiana softu. Pozdrawiam i miłej niedzieli:) edit.....pierwsze foto od razu po uruchomieniu na jałowych, drugie po kilku minutach jak obroty spadną
-
1.8T bfb szarpanie na LPG....;/
Dzieki koledzy za pomoc, tak jak przypuszczałem wymiana cewki i auto śmiga jak nowe;)) Pozdro!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy gdzie w krk lub okolicach dostane cewki do 1.8t tak "od reki"....?
-
1.8T bfb szarpanie na LPG....;/
Jesli cewka do wymiany to jakiej firmy bedzie najlepsza....?
-
1.8T bfb szarpanie na LPG....;/
Vagiem moge jakos zaplon sprawdzic?
-
1.8T bfb szarpanie na LPG....;/
Wiem ze tak wskazuje tylko czy wyeliminuje to szarpanie skoro na pb idzie jak szatan??
-
1.8T bfb szarpanie na LPG....;/
Witam serdecznie:) Wiem ze okres swiateczny ale moze znajdzie się ktos kto zainteresuje sie moim problemem...:)) Pacjent to a4 b7 1.8T BFB, równo rok temu zalozona LPG stag, Reduktor ACR 01, 4qbox bassic, barracuda 130nl. Na gazie zrobiłem do dzis jakieś 17tys, wiec podzespoły jeszcze na gwarancji. Niestety od miesiąca silnik strasznie szarie na lpg (niskie biegi,redukcje , obroty raczej poniżej 2,5tys.) na benzynie oczywiście wszystko ok. Wymieniłem 4 świece ngk platynowe, poprawa trochę jest ale szarpanie nadal pozostało. Przed trasa (1100km) na kompie nie było żadnych błędów, po trasie wyskoczyły błedy 16684 i 16685 czyli wypadanie zapłonu na 1 cylindrze.....Błedy wiec skasowałem i przełożyłem cewke z 1 cyl. do 4-tego. Krotka wycieczka, trochę "palowania", i check na desce a na vagu wypadanie zapłonu na 4 cyl (16684 i 16688).....Co radzicie zrobić...? wymienić ta cewkę jak na kazuje logika...? Dodam ze check miga tylko raz na desce, a zazwyczaj podczas szarpania go brak. W środę jestem w Krakowie u gaziarza i chciałbym wiedzieć na czym stoję, bo on pewnie będzie szukał błędów wszędzie tylko nie w instalce...;/ Co koledzy doradzicie...?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kolego a moze by Ci sie chcialo podjechac do tej penty i kupic mi te sprezyny....?? bo pisanie i dzwonienie do nich mija sie z celem....;/
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Witam koledzy:) Przełożyłem sobie fotele na takie same jak autor tego wątku, i muszę przyznać ze różnica w wygodzie w porównaniu ze zwykłymi plackami jest niesamowita Jednak żeby nie było tak słodko to przy montażu okazało się ze fotele są z wersji angielskiej, generalnie wszystko jest P&P. Problem pojawia się natomiast z wtyczkami od czujnika zapięcia pasów Mianowicie po stronie kierowcy w podłodze są 3 piny a w fotelu dwa...analogicznie po stronie pasażera sytuacja jest odwrotna. Na desce ładnie świeci mi się AIR BAG, po podpięciu vaga wyskakuje oczywiście błąd czujnika.....mechanik stwierdził ze zapodamy opornik i będzie po błędzie...pytanie czy będzie miało to jakiś wpływa na działanie poduszek...? i jakie proponujecie rozwiązanie...? nie bardzo uśmiecha mi sie znowu wyciąganie siedzeń i zabawa z pinami.......
-
Montaż tempomatu
Znalazłeś kogoś...? bo tez szukam i lipa narazie;/
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Nie mów głośno bo za chwile cale forum bedziesz mial na glowie...;p
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Luki ale ja jeszcze nie mam tych sprężynek bo nie mogę się o nie doprosić;/ na razie mam same siłowniki....podnoszą ładnie ale zamykanie dramat....
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Panowie czy tylko u mnie jest problem z zamknięciem klapy bagażnika z tymi nowymi silowmikami 650n? Strasznie dużo siły trzeba by ją zamknąć ? jeszcze żona nie próbowała ale wątpię czy da radę używając nawet dwóch rąk.....?
-
Problem po wymianie foteli;/
Mhmmm... ok właśnie o czarna mi chodziło bo obie sa wypięte gdyż piny do siebie nie pasują...i chyba już tak zostawię skoro to tylko do czujnika Ps. zamówiłem kostkę od airbag w aso , (sama kostka bez pinów), czy podpięcie pinów z mojego fotela jest dowolne? akurat kolory kabli się różnią od obecnych i nie bardzo wiem jak to ugryźć....
krakus4891
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta