Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana silnika


pudzians47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś się orientuje i mi jest w stanie pomóc

W serwisie w Niemczech miałem wymieniany silnik co jest odnotowane w książce jak i dokumentach które dostałem z serwisu. Nie wiem tylko jak to wyglądało i tzn mam adnotacje ''wymiana silnika'' oraz ''silnik bez osprzętu skompletowano'' teraz nie wiem czy montażu wymieniono rozrząd? i co oznacza silnik bez osprzętu?

2 pytanie czy ktoś posiada rysunek dpf w naszych autkach? mam podejrzenie że też było wymienione a nie wiem czy dobrze kojarzę na etce

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bez osprzętu tzn sam goły słupek, bez turbo, alternatora itd

Czy wymieniono rozrząd ? kto to wie, lepiej nie ryzykować i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli silnik nowy to i rozrzad nowy. Chyba ze uzywaka i gdzie wymieniany. Jesli naprawa gwarancyjna w ASO to silnik nowy.

Edytowane przez neoxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to mi chodzi.Silnik był robiony na gwarancji w serwisie w niemczech mam dokumentacje ale nie bardzo wiem jak to odczytać bo wyskakuje mi na wydrukach które ściąnąłem z serwisu że silnik wyjęto i włożono bez osprzętu do tego są podane nr cześci.Dlatego pytam czy gdzieś w Polsce jestem w stanie sprawdzić jak i co było zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podane numery czesci ktore wymieniono to sprawdz po numerach co to za czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nowy zawsze jest z nowym rozrządem.

Wpis, że ''silnik bez osprzętu skompletowano'' oznacza, że przemontowano ze starego turbo, kolektory, alternator, rozrusznik itp.

Ale silnik był cały, tzn. miska, blok, głowica, rozrząd nowy złożony w fabryce audi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr cześci mam.

Silnik nowy zawsze jest z nowym rozrządem.

Wpis, że ''silnik bez osprzętu skompletowano'' oznacza, że przemontowano ze starego turbo, kolektory, alternator, rozrusznik itp.

Ale silnik był cały, tzn. miska, blok, głowica, rozrząd nowy złożony w fabryce audi. ;)

i właśnie się nad tym zastanawiam bo nie wiem czy brać sie za rozrząd. Mogę wrzucić nr cześci jakie były użyte przy tej operacji może to coś pomoże

A ile km temu wymieniany i jaki czas temu ten silnik?

50 tys temu dokładnie w grudniu 2012r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...