Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    Często w termostatach brakuje z czasem oringa. Puszcza płyn na duży obieg i się nie nagrzewa motor. Wymiana 50gr, tylko trochę rozbierania aby termostat wyjąć Czujnik też pewnie do wymiany skoro tak głupieje
  2. Niby nie dużo, ale może dużo najechane Ewidentnie wina reduktora jak puszcza gaz do kolektora
  3. BRC nie chce czasem współpracować z innymi częściami. Co z tego że bedziesz miał reduktor a wtryski mogą być słabe zużyte Zdemontuj BRC i zamontuj np wszystko od Staga, każdy warsztat ci to ustawi albo nawet sam Dlaczego masz niby reduktor do wymiany? Przełącza na pb przy wyższych obrotach?
  4. Reduktory BRC są chol.. drogie nie wspomnąć o wtryskach. Czasem lepiej wywalić tą drogą instalację i wstawic nową staga lub techa, tymbardziej że jest mało zakładów co ogarnia brc. BRC nie ma nic nadzwyczajnego poza innym instalacjami. Koszt np. Staga qbox + hana pojedyńcza + AC r-01(250) około 1000zł cześci
  5. Starych nie da się naprawić?
  6. Może logi trzeba zrobić w czasie odpalania
  7. Sprawdzana kompresja? Błedów nie ma?
  8. Może trzeba mapę rozruchową przerobić, lub wstawić starter diesel. Montowałem znajomemu w 2.5tdi, nie chciał palić na ciepłym. Teraz pali od strzała zimny ciepły Na ciepłym spróbuj odpiąć czujnik temp. i potem zapal
  9. Co z tego jak na spoty i tak nie przyjeżdżasz
  10. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Na wyczucie bez klucza w Nm
  11. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    R są fabryczne z roku produkcji auta ty masz nowsze ja zresztą też bo nie wytrzymały by tyle
  12. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    świeca powinna być dobrana do cewki, a nie głowicy Świece AEB i BFB są takie same: 101 000 063 AA odpowiednik NGK PFR6Q Cewka AEB 058 905 105 Cewka BFB 06B 905 115 R
  13. chyba tylko serwis, http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ są jeszcze używane na allegro, sprawdź kolektory do avj
  14. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Masz zapewne zmienioną głowicę a nie silnik, więc cewki i inne cześci kupujesz jak do bfb W aeb nie ma kombizaworu, czyli i brak otworu w głowicy, aeb są podobno mocniejsze Sprawdź poduszki silnika
  15. Ja mam, tylko do Zamościa 20km Do czego Ci pin potrzebny
  16. Trzeba było kompem sprawdzić
  17. Ja podważałem cały kapsel a później czarny krążek. Musiałem zmienić - stary założyć inne ułożenie biegów
  18. 06B103224C https://www.europaparts.com/vent-hose-06b103224c.html ten? Może trzeba opaski wymienić lub jak była odma nieszczelna to go pobrudziła Sprawdź jeszcze plastikową rurkę bagnetu, lubią pękać i olej wydmuc**je szczelinami
  19. Sonda nie jest potrzebna sterownikowi, zobacz czy w ogóle masz podłączoną (filetowy kabel) w tym silniku jest napięciowa
  20. Spróbuj wyregulować wolne obroty śrubą przy parowniku. Zastanów się nad zmianą na sekwencję, bo gaz II gen jest do aut z jednopunktowym wtryskiem
  21. Robisz lub kupujesz automatyczny włącznik po osiągnięciu 14V i światła się włączają dopiero po odpaleniu. Mam tak zrobione już ponad 4 lata i włącznika świateł nawet nie ruszam, chyba że włączając przeciwmgielne Dodatkowy mały włącznik aby ten układ wyłączyć
  22. edekxp odpowiedział(a) na popiel temat w Audi A4/S4 B6
    zrób logi 118,02,33
  23. edekxp odpowiedział(a) na popiel temat w Audi A4/S4 B6
    Tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.