Treść opublikowana przez edekxp
-
1.8T AVJ popiela
logi trzeba zrobić, może masz ukrop w dolocie
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
Dlaczego tak cofa zapłony.Świece cewki?
-
Audi A4 1.8T quattro automat 2003r. - wykancza mnie
No i dlatego pewnie nadal jest problem
-
Audi A4 1.8T quattro automat 2003r. - wykancza mnie
Moim zdaniem niepotrzebnie zmieniałeś silnik, głowice tu raczej problem z osprzętem. Jak drugi silnik zamontowany to pompa wody stara czy z tamtego silnika
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Gazownik już nie wie co zrobić i podparł się benzyną
-
Audi A4 1.8T quattro automat 2003r. - wykancza mnie
Pierwsza sprawa to zmień mechanika, takie gdybanie może to może tamto. Przecież głowicę da się sprawdzić. Pompa wody sprawdzana? Chętnie bym przygarnął tylko ta skrzynia, jakoś nie lubię automatów Już pewnie sporo kasy włożyłeś Sprawdzana chłodnica nagrzewa się, jest duży obieg. Odpowietrzony układ? Jak to wolnej jeździe jest 80 Przecież nawet na postoju i begu jałowym ma być 90 stopni i tak ma trzymać. Moim zdaniem coś z pompą wody, nie ma obiegu lub jest słaby.
-
[B6 ALT] Szarpie na gazie
Temp. przełączania to tylko temp reduktora. Teraz zależy jak on sobie radzi z gazem, czyli jaka jest temp gazu bo to jest ważne. Wystarczy że przewody są położone w okolicy kratek czy grila i gaz jest dodatowo chłodzony wiatrem. Optymalna temp. gazu powinna być około 30stopni, za wysoka też jest źle bo gaz jest ubogi
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Masz wypadanie zapłonów 1,3 i 4 cylinder Zrób wreszcie te logi bo może ten gazownik wciska jakąś lipę z tym chipem
-
BFB nie ma ducha prosba o ocene
Zdrowa seria, pewnie kierowca się już przyzwyczaił do mocy auta i teraz mało Softa trzeba 190Km i około 300Nm
-
1.8T AVJ popiela
Powodzenia w modach i bezawaryjności. Przebieg komisowy, aby nie 2 z przodu a auto 14letnie no chyba że sprawdzane w serwisie. Zrobić soft i bedzie dopiero frajda z jazdy, 150KM troszkę mało na B6
-
A4 B6 1.8t AVJ turbo padniete?
Minimum to chyba 7,5
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Masz rzeczywiście albo jaśniejszą gałke albo to zdjęcie tak wyszło. Druga sprawa coś słabo naciągnąłes ten mieszek i dlatego jest tak nie równo. Porównaj np z moim zdjęciem str.9 Może jest różnica gałka "zwykła" i "sport" Zmień kapselek bo wsteczny jak w A3
- Termostat ALT 2.0
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
A ty dalej swoje Po co ci cena mapsensora, niech się martwi gazownik (pewnie ze 150zł) http://www.lpg.auto.pl/index.php?stat=info&id=553 Reduktor masz dobry chyba że trafiłeś na felerną sztukę. Reduktora nie dobiera się do staga tylko do auta Skoro on ustawia pod domem to mu się nie uda ustawić dobrze, ale życzę powodzenia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ma chyba padać
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
E tam umnie jest dobrze Zobacz na stronę 9, wrzuć zdjęcie
-
Audi 1.6
:grin: :grin: Ale się uśmiałem, do 1.6 turbina, chyba w bagażniku Zmień silnik na 1.8T ale koszty będą dużo większe nic cena tego auta Brakuje Ci mocy to zmień auto
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Owszem, ale pisałeś że gazownik cię uprzedzał że stag rejestruje podłączenie innego kompa. Może potem nie uznać gwarancji Aby tak ustawić gaz trzeba mieć dwa programy na raz vag i ac acgassynchro
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
U mnie hany zielone i około 190KM przy ciśnieniu 1,25 mnożnik na końcu jest 0,8. Wyrabiają bez problemu i nie zalewają na wolnych obrotach
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
wkrętka ok pewnie ciśnienie pada jak ci pisałem i przełącza na pb. Bez jazdy z laptopem nic nie ustawi, jeszcze jakby podłączył vaga i wystroił na korekty to było by super. Masz vaga zrób logi na pb 02,33,115,20 i to samo na gazie, będzie zaraz wiadomo bez podłączania do staga
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
No masz rację zapomniałem,że piasta przykręcona jest śrubami. Wystarczy odkręcić górę lub dół. Pomyliło mi się z A3 tu trzeba całą zwrotnicę zdemontować i wycisnąć łożysko na prasie, chyba że ma się przyrząd to na aucie da się wprasować łożysko
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ja zostawiłem mieszek z A4 Czarny pierścień podważ śrubokrętem, tam jest taki ząbek
-
bex po programie logi do oceny
ale 309Nm, jakby brakowało paliwa powyżej 5300obr bo już moc nie rośnie Trzeba było z hamować na lpg, może lepiej by wyszło
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
W B5 nie miałem z tym problemu bo zwrotnica jest z żeliwa (stali), chyba że po lifcie jest duramelinium. Znam przeróbki że zakładają zwrotnicę do b6 z B5, nie wiem czy są identyczne
-
Świst przy szybszej jeździe
Czyli co dalej szumi? U siebie wyregulowałem zawiasem drzwi kierowcy a szumiało gdzieś jak słupek, Teraz cisza, ale ty już regulowałeś drzwi więc pewnie to nie to