Treść opublikowana przez edekxp
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
U mnie ponad dwa lata i zero rdzy.Błotniki piaskowanie i malowane całe u dobrego lakiernika koszt około 450zł za oba.Zawiozłem mu już zdemontowane
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
5x100 w starych a3 8l, w nowszych chyba 112x5
-
Objawy padającej pompy paliwa
Sprawdzę te przewody pomiędzy pompą a deklem, może to jest wina. Przecież jakby pompa była zła to czy ciepło czy zimno byłyby problemy. U mnie pali od strzała tylko czasem nie da się ruszyć, spadają obroty nie ma siły i potem zgaśnie. Jak odpalę i pochodzi trochę na wolnych obrotach to już jest dobrze, chyba to nie pompa Ewidentnie brakuje paliwa
-
Czujnik położenia pedału hamulca - 2 czy 4 Piny
Taki numer widnieje w etce czyli 4 piny, ale sprawdź dla pewności http://www.ebay.co.uk/itm/Brake-Light-Switch-KM35087-3B0945511C-1K2945511-3B0945511D-3B0945511C-1K2945511-/111861323085 U mnie nie było tempomatu i też jest 4 pinowy Tempomat zamontowany
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie W ogóle był ktoś? Jakoś cicho, wszyscy z "walentynkami" siedzą
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Przekaże mu, pracuję z nim w jednej firmie
-
Pranie tapicerki, fotele
No rzeczywiście pozostają białe plamy ale na plastikach.Trzeba wycierać na mokro Proszek K3 też dobry
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
.
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
http://www.awdwiki.com/en/torsen/ http://www.audizine.com/forum/showthread.php/326307-Center-Differential-Removal-4-1-Torsen http://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c5-platform-discussion-7/how-i-rebuilt-my-01e-edu-6spd-lots-pics-long-bww-1721387/ W B6 jest trochę inaczej zbudowana obudowa skrzyni (torsena) Trzeba odkręcić śruby bliżej skrzyni Nie mogłem odkręcić bez odkręcenia łapy pod skrzynią. Czekam na wiosnę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Roboty trochę jest.Odezwij się może coś zdziałamy
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
W etce jest. Na forum są zdjęcia z demontażu poszukaj
-
1.8T quattro avant
Z prowadzeniem nie ma problemu, tylko z czasem z auta zrobi się motorówka. Przód wyżej tył niżej. Trzeba trochę pojeździć i sprężyny się ugną. Miałem to i wielu znajomych. Przód obniżyłem na 1BE, a miałem zawieszenie 1BA, teraz przód i tył 65cm przy błotnikach
-
Pranie tapicerki, fotele
ja polecam Karcher https://pestar-karcher.pl/pl/p/SE-4001-Karcher-odkurzacz-pioracy-dysza-do-tapicerki-plyn-1l/174 Używam już ponad 5 lat.Wyprałem już sporo aut znajomym i do tego kanapy krzesła czy dywany w domu. Super sprawa.Nie liczyłem ale pewnie się już zwrócił żadne vanisze czy inne tego nie zrobia, bo tam wciera się bród do środka. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jest brudna woda po upraniu tylko przednich foteli. Na spodzie odkurzacza jest błoto. Mam dwa auta więc wyprać w firmie to trzeba wydać około 300zł. Auto najlepiej prać chociaż raz do roku, bo zawsze siedzenia bedą brudne, tylko czasem tego nie widać
-
1.8T quattro avant
Pojeździsz trochę to zobaczysz że tył siądzie
-
Przerywa na zimnym silniku po regulacji
Ja u siebie mam hany pojedyncze z adapterami i na wężykach około 4cm. Zakładałem sam. Założyli koledze starego staga 4 pewnie eco bo ps1 jeszcze. Zalegało na półce czy jak. Stag qbox basic wystarczy i auto da się wystroić tylko nie na valtekach
-
Potrzebuję namiarów na Dobrego Gaziarza
Raczej nie problem, chyba że na lpg auto źle jeździ. To co masz pod maską nie jest problemem. Sam nie możesz sprawdzić co masz wstawione? Zrób zdjęcie.Do tego nie potrzeba gazownika
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
200-350 zł
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Myślę że nie, jeżdżę już ponad 4 lata i jest tak samo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może za małe auto dla niego było Michał na spot przyjedziesz czerwonym?
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Trzeba zajżeć do torsena. Albo wymienić podkładki, albo wymienić cały torsen. Też kiedyś myślałem że to wina dyfra, rozebrany zlikwidowany luz wymieniony olej i dalej lipa. Wymienione przeguby tylne - to samo.
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Ale co? O co pytasz bo nie rozumiem
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Nie da się wyłączyć, chip tuning nie ma nic do tego bo to w sofcie licznika a nie ecu. Coza problem zrobić mostek w kostce licznika
-
Wakacje w Chorwacji
Ja również z rodziną w okolicach lipca + jeszcze jedna rodzinka z A4 klubu.
-
AVJ termostat?
Wtedy może wymiana kosztować 200zł. Niektórzy mają takie praktyki, niby robota tania ale części droższe niż gdzie indziej
-
Cewki zapłonowe wymiana
Chyba tych nie wymieniają tylko z literą R, ale wszystko zależy od serwisu