Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T quattro avant


jaworek346

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zbliża mi się koniec legalizacji butli.

czy orientuje się ktoś czy w koło wejdzie mi butla 670x250(mierzyłem dziure to właśnie wychodzi około 67cm)?

lub może 650x300(wysokość jest około 30cm)?

ktoś posiada takie butle lub ma możliwość przymiarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie butle 72L (nie znam dokladnych wymiarow) wchodzi bez problemu i zostaje nawet troche luzu do podlogi bagaznika. Na takiej butli jestem w stanie zrobic +/- 500km a to juz super wynik jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz spalanie ?
Ile za taką butlę trzba zapłacić z montażem ?
Fajna perspetywa,nie trzeba co 300 km się tankować.
A nie masz opadniętego auta od takiej butli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 61l , niby wchodzi większa ale aż tak często w trasy tym autem nie jeżdże. Wchodzi 50-58l i robię 450-500~ kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to najwieksza jaka wchodzi do a4 avant to 72l. Ja mam rozmiar mniejsza bo gazownik sie uparł i mam 65l. Wchodzi 57l, starcza na jakies 400-450km. Co do obciążenia to butla waży jakieś 35kg. Gaz do pelna to drugie tyle czyli całość jakieś 70kg maks. Jak na kombi to niezbyt dużo tym bardziej że cały czas nie jeździsz z pełnym zbiornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to najwieksza jaka wchodzi do a4 avant to 72l. Ja mam rozmiar mniejsza bo gazownik sie uparł i mam 65l. Wchodzi 57l, starcza na jakies 400-450km. Co do obciążenia to butla waży jakieś 35kg. Gaz do pelna to drugie tyle czyli całość jakieś 70kg maks. Jak na kombi to niezbyt dużo tym bardziej że cały czas nie jeździsz z pełnym zbiornikiem.

Pojeździsz trochę to zobaczysz że tył siądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optycznie moze trosze i siadlo bo 72l butla i nabita do pelna (69l wchodzi u mnie ;) ) natomiast z prowadzeniem nic sie nie dzieje. U mnie spalanie 13l+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prowadzeniem nie ma problemu, tylko z czasem z auta zrobi się motorówka.

Przód wyżej tył niżej.

Trzeba trochę pojeździć i sprężyny się ugną.

Miałem to i wielu znajomych.

Przód obniżyłem na 1BE, a miałem zawieszenie 1BA, teraz przód i tył 65cm przy błotnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje że tył z biegiem czasu pojdzie niżej tym bardziej ze ja jeszcze przyczepke targam. Ale wtedy zawsze mozna coś z zawieszeniem pokombinować. Albo przod w dół albo tył lekko w górę. Ja juz mam 1BE to ciekawe co bym musiał działać zeby to skorygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...